Spelprogram - Träningsmatcher i Norrbotten 2020

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alterdalens IF(D4H) Alterdalens IF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Alviks IK (D3D) Hanna Westergaard 0725474021 Blå, Blå, Blå
Alviks IK (D4H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bergnäsets AIK (D3D) Kent Radkvist 0705137587 Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK 2 (D5) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK(D3H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bodens BK FF(D2H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ersnäs IF (D4H) Ersnäs IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
FC Norrsken(D3D) Anders Juntti 0703923919 Röd, Svart, Svart
Gammelgårdens IF(D2D) Gammelgårdens IF(Föreningen) Röd, Röd, röd
Gammelstads IF (D5H) Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
Gammelstads IF U17 Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
Hedens IF(D5H) Hedens IF(Föreningen) gul, svart, gul
Hemmingsmarks IF(D4H) Hemmingsmarks IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Arvidsjaur FK(D4H) IFK Arvidsjaur FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalix (D3H) IFK Kalix(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Luleå (P 17) Ingemar Lindehag 092014758 0703931370 vit, blå, vit
IFK Luleå (U16) Anna Josefsson 0703594131 vit, blå, vit
IFK Luleå U-19 IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå(D1H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Umeå(D2H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Infjärdens SK (D1D) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK (D4H) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK 2 (D3D) Thomas Berglund 0703003288 Gul, Svart, Svart
Jokkmokks SK (D5H) Fredrik Andersson 0703607521 Röd, Mörkblå , Vit
Kemi City FC Aapua IF(Föreningen)
Kemi City FC (Dam) Aapua IF(Föreningen)
Kiruna FF(D3H) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kågedalens AIF (D1D) Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Lillpite IF(D3H) Per Bergström 0730209811 Vit, Vit, Vit
Lira BK(D2D) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira BK(D4H) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Lira Bollklubb F17 Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Luleå SK F17 Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK(D1D) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK(D3H) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Morön BK F17 Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK F19 Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK(D2H) Jörgen Grenholm 0703538813 Vit, Gröna, Vit
Morön BK(E1D) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Munksund Skuthamn SK(D5H) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Myckle IK(D1D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Norrbotten (F-03) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (F04) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten(P03) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten(P-04) Håkan Isaksson 0702714617
Notvikens IK 2(D4H) Torbjörn Johansson 0706708844 0706708844 Gul, Svart, Gul
Notvikens IK DFF F17 Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Notvikens IK DFF(D1D) Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Notvikens IK DFF(D2D) Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Notvikens IK(D2H) Linus Sundström 0702325252 Gul, Svart, Gul
Ohtana/Aapua FF (D4H) Ohtana/Aapua FF(Föreningen) Gul m Blå ränder, Gul, Gul
Piteå IF (D4H) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF DFF (DA) Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF DFF (F19) Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF FF (P17) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF F17 Robert Boman 0703715203 röd, röd, röd
Piteå IF FF(D2H) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF/MSSK(D3D) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Renbergsvattnets IF Renbergsvattnets IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Skellefteå FF (D2H) Mattias Granström 091017987 0702603706 Svart, Svart, Svart
Skogså IF(D3H) Benny Broström 0722135760 Röd, Röd, Röd
Storfors AIK (D2D) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (D3D) Urban Marklund 091191814 0705770613 Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 2(D4H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK(D3H) Patrik Nilsson 0702207300 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK(D3D) Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sunnanå SK (D4H) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK(D1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
TP 47 (Fin) Aapua IF(Föreningen)
TP 47 (Fin) DAM Aapua IF(Föreningen)
Trångfors IF - Boden(D2D) Christer Lind 0705316611 Blå, Blå, Blå
Umeå FC (U17) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC Akademi(D2H) Umeå FC Akademi(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (DA) Umeå IK FF(Föreningen)
Unbyns IF (D4D) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Unbyns IF (D5H) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Ångermanland (P04) Aapua IF(Föreningen)
Ångermanland(F-04) Aapua IF(Föreningen)
Älvsby IF (D2D) Kenneth Stenmark 0702970032 Grön, Vit, vita
Älvsby IF(D4H) Staffan Renlund 092955399 0705590914 Grön, Vit, vita
Öjeby IF (D2D) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Öjeby IF (D4H) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-12-14 13:00 118000005 Storfors AIK(D3H) - Sunnanå SK (D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-01-02 18:00 118000008 Norrbotten (F04) - Ångermanland(F-04) 5 - 0 Arcushallen
2020-01-02 20:00 118000009 Norrbotten(P-04) - Ångermanland (P04) 0 - 0 Arcushallen
2020-01-03 11:00 118000010 Norrbotten (F04) - Ångermanland(F-04) 4 - 1 Arcushallen
2020-01-03 13:00 118000011 Norrbotten(P-04) - Ångermanland (P04) 3 - 3 Arcushallen
2020-01-11 13:30 118000006 Notvikens IK(D2H) - Umeå FC Akademi(D2H) 2 - 3 Arcushallen
2020-01-11 15:40 118000007 Notvikens IK 2(D4H) - Umeå FC (U17) 2 - 0 Arcushallen
2020-01-19 14:00 118000019 Norrbotten(P03) - IFK Luleå U-19 2 - 1 Arcushallen
2020-01-19 16:00 118000067 Storfors AIK (D3D) - Piteå IF FF/MSSK(D3D) 2 - 5 Piteå-Airdomehallen
2020-01-19 17:30 118000063 Norrbotten (F-03) - Notvikens IK DFF(D2D) 3 - 2 Arcushallen
2020-01-24 19:00 118000017 Bergnäsets AIK (D3D) - Trångfors IF - Boden(D2D) Arcushallen
2020-01-25 15:00 118000002 Storfors AIK(D3H) - Lillpite IF(D3H) Piteå-Airdomehallen
2020-01-25 17:00 118000046 Infjärdens SK (D4H) - Hemmingsmarks IF(D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-01-26 11:30 118000074 IFK Luleå U-19 - Sunnanå SK (D4H) 1 - 1 Piteå-Airdomehallen
2020-01-26 13:45 118000048 Piteå IF DFF (DA) - Piteå IF FF (P17) Piteå-Airdomehallen
2020-01-26 16:00 118000027 Piteå IF DFF (F19) - Kågedalens AIF (D1D) Piteå-Airdomehallen
2020-01-26 16:40 118000054 Notvikens IK 2(D4H) - Skogså IF(D3H) 4 - 1 Arcushallen
2020-01-26 18:30 118000040 Bergnäsets AIK(D3H) - Bodens BK FF(D2H) 0 - 3 Arcushallen
2020-01-26 20:30 118000025 Luleå SK(D3H) - Lira BK(D4H) 1 - 1 Arcushallen
2020-01-31 20:00 118000082 Piteå IF (D4H) - Alviks IK (D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-02-01 13:45 118000061 Piteå IF FF(D2H) - IFK Luleå(D1H) 2 - 5 Piteå-Airdomehallen
2020-02-01 15:30 118000020 Notvikens IK DFF(D1D) - Morön BK(E1D) 1 - 2 Arcushallen
2020-02-01 16:00 118000088 Piteå IF FF F17 - Morön BK F17 3 - 2 Piteå-Airdomehallen
2020-02-01 17:30 118000087 Lira Bollklubb F17 - Unbyns IF (D4D) 0 - 2 Arcushallen
2020-02-01 19:30 118000041 Bergnäsets AIK(D3H) - Notvikens IK(D2H) Arcushallen
2020-02-02 13:45 118000049 Piteå IF DFF (DA) - IFK Luleå (P 17) 5 - 2 Nolia-Airdome 1
2020-02-02 16:00 118000056 Infjärdens SK (D1D) - Kågedalens AIF (D1D) 2 - 1 Piteå-Airdomehallen
2020-02-02 18:30 118000068 Luleå SK(D1D) - Lira BK(D2D) 4 - 0 Arcushallen
2020-02-07 19:00 118000014 Alviks IK (D3D) - Bergnäsets AIK (D3D) Arcushallen
2020-02-08 11:30 118000028 Piteå IF DFF (F19) - Luleå SK(D1D) 0 - 2 Piteå-Airdomehallen
2020-02-08 13:45 118000035 Bodens BK FF(D2H) - Skellefteå FF (D2H) Piteå-Airdomehallen
2020-02-08 16:00 118000065 IFK Luleå(D1H) - Luleå SK(D3H) Arcushallen
2020-02-09 15:00 118000086 Bergnäsets AIK 2 (D5) - Gammelstads IF (D5H) 0 - 3 Arcushallen
2020-02-09 19:00 118000094 Alviks IK (D4H) - Unbyns IF (D5H) 7 - 1 Arcushallen
2020-02-14 19:00 118000100 Notvikens IK DFF F17 - Bergnäsets AIK (D3D) 2 - 3 Arcushallen
2020-02-15 10:00 118000043 Luleå SK(D3H) - Bodens BK FF(D2H) 0 - 3 Arcushallen
2020-02-15 11:30 118000001 Storfors AIK(D3H) - Skellefteå FF (D2H) Inst. Piteå-Airdomehallen
2020-02-15 12:00 118000021 Notvikens IK DFF(D1D) - Sunnanå SK(D1D) 1 - 0 Arcushallen
2020-02-15 14:00 118000062 Lira BK(D4H) - IFK Kalix (D3H) 5 - 3 Arcushallen
2020-02-15 14:00 118000104 Piteå IF DFF (DA) - IFK Luleå (U16) 2 - 2 Piteå-Airdomehallen
2020-02-15 16:00 118000099 Piteå IF (D4H) - Sunnanå SK (D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-02-15 16:10 118000059 Notvikens IK(D2H) - Piteå IF FF(D2H) 0 - 0 Arcushallen
2020-02-15 18:00 118000042 Bergnäsets AIK(D3H) - TP 47 (Fin) 1 - 1 Arcushallen
2020-02-16 11:30 118000029 Piteå IF DFF (F19) - Morön BK F19 4 - 1 Piteå-Airdomehallen
2020-02-16 13:45 118000057 Infjärdens SK (D1D) - Luleå SK(D1D) 3 - 2 Piteå-Airdomehallen
2020-02-16 14:30 118000089 Luleå SK F17 - Lira Bollklubb F17 0 - 1 Arcushallen
2020-02-16 16:00 118000012 Storfors AIK 2(D4H) - Älvsby IF(D4H) 3 - 0 Piteå-Airdomehallen
2020-02-16 18:45 118000101 Notvikens IK DFF(D2D) - Lira BK(D2D) 4 - 1 Arcushallen
2020-02-21 19:45 118000114 Norrbotten (F04) - Storfors AIK (D3D) 0 - 1 Piteå-Airdomehallen
2020-02-22 11:45 118000117 Skellefteå FF (D2H) - Kemi City FC Piteå-Airdomehallen
2020-02-22 13:45 118000047 Hemmingsmarks IF(D4H) - Lillpite IF(D3H) Piteå-Airdomehallen
2020-02-22 16:00 118000076 Infjärdens SK (D4H) - Lira BK(D4H) Inst. Piteå-Airdomehallen
2020-02-23 10:00 118000110 Sunnanå SK(D1D) - Morön BK(E1D) Piteå-Airdomehallen
2020-02-23 12:15 118000106 Öjeby IF (D2D) - FC Norrsken(D3D) Piteå-Airdomehallen
2020-02-29 11:30 118000018 Bergnäsets AIK (D3D) - Storfors AIK (D3D) Arcushallen
2020-02-29 11:30 118000022 Piteå IF DFF (F19) - Notvikens IK DFF(D1D) Piteå-Airdomehallen
2020-02-29 17:15 118000016 Alviks IK (D3D) - Sunderby SK(D3D) Arcushallen
2020-02-29 18:00 118000075 Hemmingsmarks IF(D4H) - Munksund Skuthamn SK(D5H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-01 11:30 118000023 Notvikens IK DFF F17 - Luleå SK F17 Arcushallen
2020-03-01 11:30 118000058 Infjärdens SK (D1D) - Morön BK(E1D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-01 13:30 118000055 Lira BK(D4H) - Skogså IF(D3H) Arcushallen
2020-03-01 13:45 118000095 Piteå IF FF(D2H) - Skellefteå FF (D2H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-01 17:10 118000026 Notvikens IK(D2H) - Lillpite IF(D3H) Arcushallen
2020-03-01 19:00 118000053 Ersnäs IF (D4H) - Ohtana/Aapua FF (D4H) Arcushallen
2020-03-01 19:45 118000121 Alterdalens IF(D4H) - Storfors AIK 2(D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-06 19:00 118000024 Notvikens IK DFF(D2D) - Trångfors IF - Boden(D2D) Arcushallen
2020-03-07 13:45 118000096 Piteå IF FF(D2H) - Bodens BK FF(D2H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-07 16:00 118000003 Storfors AIK(D3H) - Morön BK(D2H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-08 16:00 118000077 Lillpite IF(D3H) - Bergnäsets AIK(D3H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-08 18:00 118000066 Luleå SK(D3H) - Alviks IK (D4H) Arcushallen
2020-03-13 18:45 118000078 Lillpite IF(D3H) - Alviks IK (D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-13 19:00 118000044 Bergnäsets AIK(D3H) - Lira BK(D4H) Arcushallen
2020-03-14 10:30 118000034 Storfors AIK (D2D) - Notvikens IK DFF(D2D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-14 12:30 118000071 Trångfors IF - Boden(D2D) - Sunderby SK(D3D) Boden Arena
2020-03-14 12:45 118000030 Piteå IF DFF (F19) - Infjärdens SK (D1D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-14 15:00 118000097 Piteå IF FF(D2H) - Morön BK(D2H) LF Arena
2020-03-14 15:00 118000115 Hemmingsmarks IF(D4H) - Renbergsvattnets IF Piteå-Airdomehallen
2020-03-15 10:00 118000064 Luleå SK(D3H) - TP 47 (Fin) Arcushallen
2020-03-15 12:00 118000069 Luleå SK(D1D) - Kågedalens AIF (D1D) Arcushallen
2020-03-15 15:00 118000072 Trångfors IF - Boden(D2D) - Alviks IK (D3D) Boden Arena
2020-03-15 15:00 118000080 Lillpite IF(D3H) - Infjärdens SK (D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-15 16:00 118000123 Gammelstads IF (D5H) - Gammelstads IF U17 Arcushallen
2020-03-15 18:00 118000113 IFK Kalix (D3H) - IFK Luleå U-19 Arcushallen
2020-03-15 20:00 118000081 Ersnäs IF (D4H) - Skogså IF(D3H) Arcushallen
2020-03-17 18:00 118000036 Bodens BK FF(D2H) - IFK Luleå(D1H) Boden Arena
2020-03-20 19:00 118000091 Skogså IF(D3H) - Bergnäsets AIK(D3H) Boden Arena
2020-03-21 10:00 118000032 Notvikens IK DFF F17 - Lira Bollklubb F17 Nyabvallen
2020-03-21 11:15 118000031 Piteå IF DFF (F19) - Myckle IK(D1D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-21 12:00 118000070 Luleå SK(D1D) - Trångfors IF - Boden(D2D) Nyabvallen
2020-03-21 13:00 118000092 Bergnäsets AIK(D3H) - Kiruna FF(D3H) Arcushallen
2020-03-21 15:00 118000004 Storfors AIK(D3H) - Notvikens IK(D2H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-21 15:00 118000037 Bodens BK FF(D2H) - Skellefteå FF (D2H) Boden Arena
2020-03-22 12:00 118000109 Bergnäsets AIK (D3D) - Sunderby SK(D3D) Nyabvallen
2020-03-22 12:30 118000122 Hedens IF(D5H) - Unbyns IF (D5H) Boden Arena
2020-03-22 12:45 118000084 Infjärdens SK 2 (D3D) - Piteå IF FF/MSSK(D3D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-22 13:00 118000090 Gammelstads IF (D5H) - Jokkmokks SK (D5H) Arcushallen
2020-03-22 16:00 118000105 Lira BK(D2D) - Öjeby IF (D2D) Nyabvallen
2020-03-22 17:15 118000013 Storfors AIK 2(D4H) - IFK Arvidsjaur FK(D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-03-28 10:00 118000124 Unbyns IF (D5H) - Gammelstads IF (D5H) Boden Arena
2020-03-28 12:30 118000038 Bodens BK FF(D2H) - TP 47 (Fin) Boden Arena
2020-03-28 12:30 118000098 Piteå IF FF(D2H) - IFK Umeå(D2H) LF Arena
2020-03-28 12:45 118000107 Storfors AIK (D2D) - Älvsby IF (D2D) Piteå-Airdomehallen
2020-03-29 14:00 118000060 Notvikens IK(D2H) - IFK Kalix (D3H) Nyabvallen
2020-03-29 16:00 118000093 Ersnäs IF (D4H) - Luleå SK(D3H) Nyabvallen
2020-03-29 17:15 118000085 Infjärdens SK 2 (D3D) - Alviks IK (D3D) Piteå-Airdomehallen
2020-04-04 11:00 118000119 Trångfors IF - Boden(D2D) - Bergnäsets AIK (D3D) Boden Arena
2020-04-04 15:00 118000118 Öjeby IF (D4H) - Hemmingsmarks IF(D4H) Piteå-Airdomehallen
2020-04-04 16:00 118000111 Skogså IF(D3H) - Kiruna FF(D3H) Boden Arena
2020-04-05 12:00 118000079 Notvikens IK DFF(D1D) - TP 47 (Fin) DAM Nyabvallen
2020-04-05 17:00 118000120 FC Norrsken(D3D) - Infjärdens SK 2 (D3D) Piteå-Airdomehallen
2020-04-05 19:00 118000039 Notvikens IK DFF(D2D) - Gammelgårdens IF(D2D) Nyabvallen
2020-04-14 19:00 118000112 Skogså IF(D3H) - Alviks IK (D4H) Boden Arena
2020-04-18 12:30 118000073 Trångfors IF - Boden(D2D) - Notvikens IK DFF(D2D) Boden Arena
2020-04-26 17:30 118000116 Notvikens IK DFF F17 - Kemi City FC (Dam)
2020-05-02 11:00 118000108 Hedens IF(D5H) - Ersnäs IF (D4H) Olympia,Heden-Konstgräs