Spelarutbildning/Distriktslag

Ordförande Fotbollskommittén och huvudansvarig ungdomsdistriktslag:

Jörgen Eriksson, 070-636 00 55, jorgen@investinnorrbotten.se

Spelarutbildare (SU) flickor:

Kenth Wärja, 0768-336 653, kenthwärjas@hotmail.com

Spelarutbildare (SU) pojkar

Lars "Brolla" Svensson, 070-535 14 00, brolla_svensson@hotmail.com

Målvaktstränare

Birger Grahn, 070-588 60 28, birger.grahn@gmail.com

Distriktslag flickor F-03:

Johan Erixon, 076-837 62 64, johan.erixon@outlook.com

Anne Lindvall, 070-283 00 16, anne_lindvall@outlook.com

Distriktslag flickor F-04:

Sonja Grahn, 070-522 10 48, sonja.grahn@telia.com

Anki Sandberg, 070-624 80 64, anki45san@gmail.com

Distriktslag flickor F-05

Johanna Augustsson, 070-353 77 08, johanna.augustsson1@gmail.com

Jessica Karlström, 070-210 36 96, jesseengstrom@hotmail.com

Tommy Stridsman (ass), 070-246 43 13, tommy.stridsman@svenskakyrkan.se

Distriktslag pojkar P-03:

Mattias Winroth, 070-256 56 93 mwinroth@hotmail.com

Marcus Westerlund, 070-343 44 74, marcus@mediateaminorr.se

Distriktslag pojkar P-04:

Håkan Isaksson, 070-271 46 17 hakan.isaksson@skol.lulea.se

Stefan Andersson, 070-324 00 65 sandersson73@hotmail.com

Distriktslag pojkar P-05

Peter Stock, 072-214 48 81, peterstock4444@gmail.com

Rikard Wallo, 070-338 82 99, rikard.wallo@gmail.com