Spelarutbildning/Distriktslag

Ordförande Fotbollskommittén och huvudansvarig ungdomsdistriktslag:

Jörgen Eriksson, 070-636 00 55, jorgen@investinnorrbotten.se

Spelarutbildare (SU) flickor:

Kenth Wärja, 0768-336 653, kenthwärjas@hotmail.com

Spelarutbildare (SU) pojkar

Lars "Brolla" Svensson, 070-535 14 00, brolla_svensson@hotmail.com

Målvaktstränare

Birger Grahn, 070-588 60 28, birger.grahn@gmail.com

Distriktslag flickor F-01:

Tony Lindvall, 070-545 95 56, tigerlindvall@hotmail.com

Linnea Gabrielsson, 070-283 25 06, linnea_gjersvold@hotmail.com

Distriktslag flickor F-02:

Nina Nordström, 070-688 69 61, ninajuntti@gmail.com

Lars Nordström, 072-528 70 04, larnor70@gmail.com

Distriktslag flickor F-03:

Johan Erixon, 076-837 62 64, johan.erixon@outlook.com

Anne Lindvall, 070-283 00 16, anne_lindvall@outlook.com

Distriktslag flickor F-04:

Sonja Grahn, 070-522 10 48, sonja.grahn@telia.com

Tony Lindvall, 070-545 95 56, tigerlindvall@hotmail.com

Distriktslag pojkar P-01:

Mats Lannerblad, 070-323 69 28, lannerblad@mail.se

Andreas Johansson, 070-686 40 40 , andreas.johansson@skol.lulea.se

Distriktslag pojkar P-02:

Per-Håkan Taavo, 070-680 49 11, per-hakan.taavo@swipnet.se

Ulf Sundqvist, 072-227 92 11, ulf.sundqvist@mil.se

Distriktslag pojkar P-03:

Mattias Winroth, 070-256 56 93 mwinroth@hotmail.com

Fredrik Waara, 070-511 11 67 fredrik.waara@skol.lulea.se

Marcus Westerlund, 070-343 44 74, marcus@mediateaminorr.se

Distriktslag pojkar P-04:

Håkan Isaksson, 070-271 46 17 hakan.isaksson@skol.lulea.se

Stefan Andersson, 070-324 00 65 sandersson73@hotmail.com