Spelarutbildning/Distriktslag

Ordförande Fotbollskommittén och huvudansvarig ungdomslänslag:

Jörgen Eriksson, 070-636 00 55, jorgen@investinnorrbotten.se

Spelarutbildare (SU) flickor:

Kenth Wärja, 0768-336 653, kenthwärjas@hotmail.com

Spelarutbildare (SU) pojkar

Lars "Brolla" Svensson, 070-535 14 00, brolla_svensson@hotmail.com

Länslag flickor F-00:

Ulrik Danielsson, 076-8496971, ulrik.danielsson@telia.com

Emelie Berglund, 073-0639454, berglund_emelie@hotmail.com

Länslag flickor F-01:

Tony Lindvall, 070-545 95 56, tigerlindvall@hotmail.com

Linnea Gabrielsson, 070-283 25 06, linnea_gjersvold@hotmail.com

Målvaktstränare: Caroline Forsberg, 073-814 41 86, carolineforsberg@hotmail.com

Länslag flickor F-02:

Nina Nordström, 070-688 69 61, ninajuntti@gmail.com

Lars Nordström, 072-528 70 04, larnor70@gmail.com

Målvaktstränare: Birger Grahn, 070-588 60 28, birger.grahn@gmail.com

Länslag flickor F-03:

Johan Erixon, 076-837 62 64, johan.erixon@outlook.com

Anne Lindvall, 070-283 00 16, anne_lindvall@outlook.com

Länslag pojkar P-00:

Viktor Aurell, 070-278 54 52, viktor_aurell@hotmail.com

David Selini, 076-790 65 10, david.united@hotmail.com

Länslag pojkar P-01:

Mats Lanneblad, 070-323 69 28, lannerblad@mail.se

Andreas Johansson, 070-686 40 40 , andreas.johansson@skol.lulea.se

Länslag pojkar P-02:

Per-Håkan Taavo, 070-680 49 11, per-hakan.taavo@swipnet.se

Ulf Sundqvist, 072-227 92 11, ulf.sundqvist@mil.se

Länslag pojkar P-03:

Marcus Westerlund, 070-343 44 74, marcus@mediateaminorr.se

Mattias Wintoth, 070-256 56 93 mwinroth@hotmail.com

Fredrik Waara, 070-511 11 67 fredrik.waara@skol.lulea.se