Spelprogram - Tr.matcher Västervik FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ankarsrums IS (6) Kent Hammarlund 0708840468 Grön-it randig/grön/grön
Ankarsrums IS (B) Ankarsrums IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
B.O.IF (6) Viktor Fransson 0706198515 Röd/Blå/Blå
B.O.IF (B) Armin Beganovic 0725700317 Röd, Blå, Blå
Djursdala SK (5) Djursdala SK(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Gunnebo IF (6) Markus Harrysson 0702235213 Blå, Blå, Blå
Gunnebo IF (B) Markus Harrysson 0702235213 Blå, Blå, Blå
Hammarsgärde BK (6) Hammarsgärde BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hjorted/Totebo (6) Hjorteds GoIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjorted/Totebo (B) Hjorteds GoIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFK Oskarshamn (5) IFK Oskarshamn(Föreningen) Blå, Blå, Svarta
IFK Västervik (4) IFK Västervik(Föreningen) Blå/vit , Blå, Blå.
IFK Västervik (B) IFK Västervik(Föreningen) Blå/blå/blå
IFK Västervik (C) IFK Västervik(Föreningen) Blå/vit , Blå, Blå.
Nässjö FF (3) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Ruda IF (4) Ruda IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skärblacka IF (3) Skärblacka IF(Föreningen) Röd, Vit, Svarta
Tjust IF FF (6) Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tjust IF FF (B) Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Vimmerby IF (4) Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Västerviks FF (3) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Västerviks FF (B) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Västerviks FF (P18) Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Västerviks FF P04 Västerviks FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svart
Överums IK (6) Tobias Petersson 0706751511 grön/vit/grön
Överums IK (B) Villy Hagström 0702764153 grön/grön/vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-22 10:00 140989008 Västerviks FF (P18) - B.O.IF (B) Bökensved Konstgräs
2020-02-29 12:00 140989001 Västerviks FF (3) - Nässjö FF (3) Bökensved Konstgräs
2020-03-01 12:00 140989004 Ankarsrums IS (6) - Gunnebo IF (6) Bökensved Konstgräs
2020-03-07 10:00 140989010 IFK Västervik (C) - Hjorted/Totebo (B) Bökensved
2020-03-14 10:00 140989011 Gunnebo IF (B) - Västerviks FF (P18) Bökensved Konstgräs
2020-03-14 12:00 140989006 IFK Västervik (4) - Ruda IF (4) Bökensved Konstgräs
2020-03-14 14:00 140989002 Västerviks FF (3) - Vimmerby IF (4) Bökensved Konstgräs
2020-03-21 14:00 140989003 Västerviks FF (3) - Skärblacka IF (3) Bökensved Konstgräs
2020-03-22 16:00 140989009 Västerviks FF (P18) - B.O.IF (B) Bökensved
2020-03-28 10:00 140989005 Ankarsrums IS (6) - Djursdala SK (5) Bökensved Konstgräs
2020-03-28 12:00 140989007 IFK Västervik (4) - IFK Oskarshamn (5) Bökensved Konstgräs
2020-03-28 14:00 140989012 Gunnebo IF (6) - Västerviks FF (B) Bökensved Konstgräs
2020-03-29 12:00 140989015 IFK Västervik (C) - Västerviks FF P04 Bökensved Konstgräs
2020-03-29 14:00 140989013 Gunnebo IF (B) - Ankarsrums IS (B) Bökensved Konstgräs
2020-04-04 14:00 140989014 Gunnebo IF (6) - B.O.IF (6) Bökensved Konstgräs