Spelprogram - Träningsmatcher 2020, herrar 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brommapojkarna DFF U19 Brommapojkarna DFF(Föreningen)
Degerfors IF U16 Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Degerfors IF U19 Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Ekshärads BK Ekshärads BK(Föreningen) blå, blå, blå
FBK Karlstad U16 FBK Karlstad(Föreningen) röd, vit, svarta
FBK Karlstad U19 FBK Karlstad(Föreningen) röd, vit, svarta
Fengersfors IK Fengersfors IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Filipstads FF A- laget Filipstads FF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Fiskeviks IF Fiskeviks IF(Föreningen) Grön, Vit, Vita
Forshaga IF Forshaga IF(Föreningen) svart, svart, svarta
Grums IK Grums IK FK(Föreningen) vit, blå, blå
Gullspångs IF A Gullspångs IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Gunnarskog/Bortan IK Gunnarskog IK(Föreningen) blå-grön, blå, gröna
Hammarö FK Hammarö FK(Föreningen)
Hertzöga BK Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hidingsta IK Hidingsta IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Hällefors AIF A-lag Hällefors AIF(Föreningen) vit, grön, vit
IF Karlstad Fotbollsakademi Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
IF Nyedshov IF Nyedshov(Föreningen) gul, svart, gula
IF Viken IF Viken(Föreningen) Ljusblå, vit, ljusblå
IF Örnen IF Örnen(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röda
IFK Askersund IFK Askersund(Föreningen) Vit, blå, blå
IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Munkfors IFK Munkfors(Föreningen) Blå, blå, Blå
IFK Skoghall Senior IFK Skoghall(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Stocksund, U19 IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Sunne IFK Sunne Fotboll(Föreningen) vit, blå, vita
IFK Velen IFK Velen(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Ölme Andréas Jonasson 0736849337 blå, blå, blå
IFK Örebro IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Arvika Fotboll IK Arvika Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Blå
IK Arvika Fotboll U IK Arvika Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Blå
IK Sturehov IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Immetorp BK Immetorp BK(Föreningen) grön, vit, gröna
Karlskoga IF Karlskoga IF(Föreningen) Röd
Karlskoga SK Karlskoga SK(Föreningen) vit, vit, vita
Karlstad BK U19 Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
KB Karlskoga FF KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
KB Karlskoga FF 2 KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
KB Karlskoga U19 KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
Kils AIK Kils AIK FK(Föreningen) röd, röda, röda
Köping FF Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Latorps IF Latorps IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Lekebergs IF Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Mariebergs IK A Senior Mariebergs IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Nora BK Herrar Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Nordmarks IF Nordmarks IF(Föreningen) svart, svart, svarta
Norrstrands IF A Norrstrands IF(Föreningen) Röd, vita, Röda
Rottneros IK Rottneros IK(Föreningen) blå-vit, blå, blå
Rännbergs IK Rännbergs IK(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Skattkärrs IF Rasmus Finsberg 0702267121 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK U 19 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Slottsbrons IF Herr Slottsbrons IF(Föreningen) blå dam blå/svart, blå dam svart, blå
Sommarro IF Sommarro IF(Föreningen) Vit, Röda, Vita
Strömtorps IK Strömtorps IK(Föreningen) blå, blå, blå
Strömtorps IK B Strömtorps IK(Föreningen) blå, blå, blå
Säffle FF 2 Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Säffle SK 2 Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Torsby IF Torsby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Torsby IF U Torsby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Töcksfors IF Töcksfors IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Tösse IF Tösse IF(Föreningen) Röd, blå, Blå
Ulvsby IF Ulvsby IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Vansbro AIK FK Vansbro AIK FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Villastadens IF Herr 2020 Alexander Karlsson 0729118259 Gul, Svart, Gul
Woodys FC Woody's FC(Föreningen) svart-röd, svart, Röd
Vretstorps IF Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Västanviks AIF Västanviks AIF(Föreningen) svart/gul, svart, svarta
Västanviks AIF 2 Västanviks AIF(Föreningen) svart/gul, svart, svarta
Ämterviks FF Ämterviks FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Örebro SK Ungdom U19 Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
ÖSK Söder Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-25 12:00 187001014 Karlstad BK U19 - FBK Karlstad U19 2 - 2 Örsholmens IP
2020-01-25 14:53 187001001 Degerfors IF U19 - IFK Stocksund, U19 2 - 4 Stora Valla B-plan
2020-01-26 13:00 187001015 Degerfors IF U16 - FBK Karlstad U16 8 - 3 Stora Valla B-plan
2020-02-13 20:00 187001054 IFK Kristinehamn - Forshaga IF 3 - 0 Kristinehamn Arena
2020-02-16 20:00 187001035 IFK Ölme - Karlskoga IF Kristinehamn Arena
2020-02-21 19:00 187001069 Grums IK - Fengersfors IK Sporthälla IP
2020-02-22 11:15 187001011 IFK Skoghall Senior - Norrstrands IF A Karlstad Airdome
2020-02-22 13:00 187001026 Forshaga IF - Västanviks AIF Ängevi IP Konstgräs
2020-02-22 14:00 187001085 Töcksfors IF - Gunnarskog/Bortan IK Hagavallen Konstgräs
2020-02-22 15:10 187001070 KB Karlskoga FF - Köping FF KEMAB Arena
2020-02-23 14:00 187001075 KB Karlskoga U19 - Lekebergs IF KEMAB Arena
2020-02-28 19:00 187001033 FBK Karlstad U19 - Villastadens IF Herr 2020 Örsholmens IP, Coop Arena
2020-02-29 10:30 187001020 Strömtorps IK - Immetorp BK Stora Valla B-plan
2020-02-29 13:00 187001027 Forshaga IF - IFK Sunne Ängevi IP Konstgräs
2020-02-29 13:00 187001071 KB Karlskoga FF - IFK Ölme KEMAB Arena
2020-02-29 14:50 187001010 Karlskoga SK - Karlskoga IF KEMAB Arena
2020-03-07 10:00 187001002 Degerfors IF U19 - Nora BK Herrar Stora Valla B-plan
2020-03-07 11:15 187001009 IFK Skoghall Senior - IFK Kristinehamn Karlstad Airdome
2020-03-07 12:00 187001005 Säffle SK 2 - Töcksfors IF Sporthälla IP D-plan
2020-03-07 12:00 187001051 Grums IK - IF Viken Idrottsparken
2020-03-07 13:00 187001021 Strömtorps IK - IFK Ölme Stora Valla B-plan
2020-03-07 13:00 187001028 Forshaga IF - Kils AIK Ängevi IP Konstgräs
2020-03-07 13:00 187001063 Norrstrands IF A - Västanviks AIF Västerstrands IP
2020-03-07 13:00 187001072 KB Karlskoga FF - IFK Örebro KEMAB Arena
2020-03-07 14:00 187001059 Nordmarks IF - Hällefors AIF A-lag Kalhyttan
2020-03-07 17:00 187001076 KB Karlskoga U19 - Örebro SK Ungdom U19 KEMAB Arena
2020-03-08 13:00 187001080 Ulvsby IF - Woodys FC Caland Arena (Skogsvallen)
2020-03-08 16:00 187001082 Immetorp BK - Mariebergs IK A Senior Baggängens IP
2020-03-13 19:00 187001032 Karlskoga SK - Lekebergs IF KEMAB Arena
2020-03-14 12:00 187001006 Säffle SK 2 - Hammarö FK Sporthälla IP D-plan
2020-03-14 12:00 187001037 Grums IK - Ämterviks FF Idrottsparken
2020-03-14 12:30 187001019 FBK Karlstad U19 - Brommapojkarna DFF U19 Örsholmens IP, Coop Arena
2020-03-14 13:00 187001017 Kils AIK - Västanviks AIF Sannerudsvallen Konstgräsplan
2020-03-14 13:00 187001029 Forshaga IF - IFK Kristinehamn Ängevi IP Konstgräs
2020-03-14 13:00 187001047 IF Karlstad Fotbollsakademi - IFK Munkfors Karlstad Airdome
2020-03-14 13:00 187001064 Norrstrands IF A - Torsby IF Västerstrands IP
2020-03-14 15:00 187001012 Strömtorps IK - IFK Skoghall Senior Stora Valla
2020-03-15 13:00 187001055 Torsby IF U - Rännbergs IK Björnevi Konstgräs
2020-03-15 14:00 187001083 Immetorp BK - ÖSK Söder Baggängens IP
2020-03-20 19:00 187001003 Degerfors IF U19 - FBK Karlstad U19 Stora Valla B-plan
2020-03-21 11:15 187001036 IFK Skoghall Senior - Immetorp BK Karlstad Airdome
2020-03-21 12:00 187001007 Säffle SK 2 - IF Viken Sporthälla IP D-plan
2020-03-21 12:00 187001038 Grums IK - Rottneros IK Idrottsparken
2020-03-21 12:00 187001046 Filipstads FF A- laget - Vansbro AIK FK Kalhyttan
2020-03-21 12:00 187001052 Skattkärrs IF - Kils AIK Caland Arena (Skogsvallen)
2020-03-21 13:00 187001030 Forshaga IF - IF Nyedshov Ängevi IP Konstgräs
2020-03-21 13:00 187001067 IF Örnen - Fiskeviks IF Gunnarsbyns konstgräs 1
2020-03-21 14:00 187001043 IFK Munkfors - IFK Velen Munkfors Arena
2020-03-21 15:00 187001065 Norrstrands IF A - Nordmarks IF Klasmossen IP Konstgräs
2020-03-21 16:00 187001023 Strömtorps IK - IFK Kristinehamn Stora Valla B-plan
2020-03-21 16:00 187001056 Torsby IF - Västanviks AIF Björnevi Konstgräs
2020-03-27 19:00 187001041 Töcksfors IF - IK Arvika Fotboll Hagavallen
2020-03-28 12:00 187001008 Säffle SK 2 - Norrstrands IF A Sporthälla IP D-plan
2020-03-28 12:00 187001053 Skattkärrs IF - Gullspångs IF A Caland Arena (Skogsvallen)
2020-03-28 13:00 187001018 Kils AIK - IF Nyedshov Sannerudsvallen Konstgräsplan
2020-03-28 13:00 187001024 Strömtorps IK - Vretstorps IF Stora Valla B-plan
2020-03-28 13:00 187001068 IF Örnen - IK Arvika Fotboll U Gunnarsbyns konstgräs 1
2020-03-28 13:00 187001073 KB Karlskoga FF - IK Sturehov KEMAB Arena
2020-03-28 14:00 187001044 IFK Munkfors - Rottneros IK Munkfors Arena
2020-03-28 15:00 187001004 Degerfors IF U19 - Skövde AIK U 19 Stora Valla B-plan
2020-03-28 16:00 187001062 Torsby IF - IFK Sunne Björnevi Konstgräs
2020-03-29 13:00 187001013 IFK Skoghall Senior - Grums IK Mörmons IP
2020-03-29 14:00 187001077 KB Karlskoga U19 - Karlstad BK U19 KEMAB Arena
2020-03-29 15:00 187001084 Immetorp BK - Hidingsta IK Baggängens IP
2020-03-31 19:00 187001039 Grums IK - Slottsbrons IF Herr Idrottsparken
2020-04-03 19:00 187001031 Forshaga IF - Torsby IF Ängevi IP Konstgräs
2020-04-03 19:00 187001049 IFK Munkfors - Torsby IF U Munkfors Arena
2020-04-03 19:00 187001057 IFK Sunne - Västanviks AIF Fryxellska skolan
2020-04-03 19:00 187001078 KB Karlskoga FF 2 - Filipstads FF A- laget KEMAB Arena
2020-04-04 11:00 187001016 Hammarö FK - Skattkärrs IF Mörmons IP
2020-04-04 11:00 187001048 IF Nyedshov - Rottneros IK Caland Arena (Skogsvallen)
2020-04-04 12:00 187001040 Grums IK - Tösse IF Idrottsparken
2020-04-04 13:00 187001025 Strömtorps IK - IFK Askersund Stora Valla B-plan
2020-04-04 13:00 187001081 Ulvsby IF - Aurskog/Finstadbru (Norge) Caland Arena (Skogsvallen)
2020-04-04 14:00 187001042 Töcksfors IF - Fiskeviks IF Hagavallen
2020-04-04 14:00 187001060 Nordmarks IF - Vansbro AIK FK Kalhyttan
2020-04-04 15:00 187001066 Norrstrands IF A - IFK Kristinehamn Klasmossen IP Konstgräs
2020-04-04 15:10 187001074 KB Karlskoga FF - Latorps IF KEMAB Arena
2020-04-05 12:00 187001034 Kils AIK - Grums IK Sannerudsvallen Konstgräsplan
2020-04-05 13:00 187001045 IFK Munkfors - Ekshärads BK Munkfors Arena
2020-04-05 16:00 187001058 Rännbergs IK - Västanviks AIF 2 Björnevi Konstgräs
2020-04-10 11:00 187001079 KB Karlskoga FF 2 - Immetorp BK KEMAB Arena
2020-04-12 14:00 187001050 IFK Munkfors - Sommarro IF Munkfors Arena