Spelprogram - Träningsmatcher domarklubbar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF F06 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
AIK FF P06 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Alsike IF F05 Alsike IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula svart rand
Arameisk-Syrianska IF P05 Arameisk-Syrianska IF(Föreningen) Gul/Röd, Röd, Röd
Arboga Södra IF P05 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF P05 Dante Caggiani 0853068128 0702929356 Vit, Röd, Vit
Assyriska FF P06 Assyriska FF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Athletic FC Eskilstuna P05 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
Athletic FC Eskilstuna P06 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
BK Sport F05 Magnus Lindholm 0737088596 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport F06 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P 09 Gul BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport P05 Jim Asplund 0704810214 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U16 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Bollstanäs SK P05 Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Boo FF P06 Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Dingtuna GIF P04-05 Dingtuna GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF FF F06 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF F16-19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Djurgårdens IF FF P06 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Enhörna IF DJ Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enhörna IF F05/06 Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enskede IK F06 Enskede IK(Föreningen) Svarta, svarta, röda
Eskilstuna City FK P09 Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna Södra FF P05 Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF F05 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF F06 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Kallfors P06 Kjell Arne Axelsson 0707486500 Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P07 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P08 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
FC Kallfors P09 FC Kallfors(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Gideonsbergs IF F05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F06 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF P05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Hammarby IF FF DJ Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF F04U Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P06 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Hammarby IF FF P07 Hammarby IF FF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Huddinge IF P06 Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF 05 Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF P09 vit/svart Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
IF Brommapojkarna F06 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Eskilstuna P 06 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Eskilstuna P 07 blå IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Mariefred P02/03 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping P03 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping P07 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Tumba FK P05 IFK Tumba FK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Västerås FK P05 IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Sleipner P07 Blå IK Sleipner(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Blå
IK Sturehov P05 IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Viljan Strängnäs F05/06 Mikael Hillerdal 015216228 0707811945 Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs P09 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U16 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF F06 Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jarlabergs IF P06 Jarlabergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Järna SK HJ Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P06/07 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK P07 Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Järna SK U Järna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
KIF Örebro DFF F05 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Kungsör BK F05/F06 Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kungsör BK P05/06 Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kvicksunds SK P05 Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Norsborgs IF P05 Norsborgs IF(Föreningen)
Nykvarns SK Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK F06 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK HJ Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 02/03 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK P 07 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS P05 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Nyköpings BIS P07 Fredrik Broman 0769463002 Röd, Blå, Röd
Pershagens SK P03/04 Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Romfartuna GIF P09 Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Rynninge IK F05 Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 18/19 (födda 01-00) 2019 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Rönninge Salem Fotboll P07 Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Segeltorps IF DJ Segeltorps IF(Föreningen)
Skiljebo SK P05 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GoIF F03-04 Peter Lundh 0705307386 Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F06 Daniel Hanning +46709687223 Grön, Vit, Grön
Sollentuna FK F06 Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Syrianska Eskilstuna IF P09 Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska FC P06 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P07 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P08 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC P09 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Syrianska FC U16 Syrianska FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Södertälje FF Södertälje FF Södertälje FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Södertälje FK P05 Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Sörskogens IF P06 Sörskogens IF(Föreningen) Röd, Röd, Svart
Telge United FF DJ Telge United FF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Triangelns IK F06 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK J Vesa Hiltula 0727114325 Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P05 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Triangelns IK P06 Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Trosa-Vagnhärad SK DJ Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK P-07 Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Trosa-Vagnhärad SK U Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tullinge Triangel P05 Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tullinge Triangel Pojkar FK DJ Tullinge Triangel Pojkar FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tyresö FF DJ Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Vendelsö IK DJ Vendelsö IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 F06 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK P05 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P05 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Yxhults IK 1, F15/17 Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Åby IF U flickor Åby IF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvsjö AIK FF DJ Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK Söder F05 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 15:00 163102006 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 2 - 1 Ekängens IP KG
2020-01-25 12:00 163102007 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 4 - 2 Ekängens IP KG
2020-01-25 14:00 163102022 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 3 - 2 Årby IP KG
2020-01-26 13:00 163102028 FC Kallfors P07 - Syrianska FC P07 2 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-01-26 14:00 163102024 Assyriska FF P05 - Syrianska FC P06 Geneta Sportfält KG
2020-01-26 14:20 163102029 Skogstorps GOIF F06 - IF Brommapojkarna F06 0 - 6 Orrlidens IP
2020-02-01 13:00 163102008 BK Sport P05 - Eskilstuna United DFF F05 5 - 0 Ekängens IP KG
2020-02-01 14:00 9 v 9 163102030 Skogstorps GOIF F06 - Enskede IK F06 Orrlidens IP
2020-02-08 13:00 163102009 BK Sport P05 - Bollstanäs SK P05 1 - 5 Ekängens IP KG
2020-02-15 11:00 163102042 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 Årby IP KG
2020-02-15 12:00 163102065 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P06 4 - 1 Ljungbackens IP KG
2020-02-15 13:00 163102010 BK Sport P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 Ekängens IP KG
2020-02-15 16:00 163102092 Järna SK HJ - Pershagens SK P03/04 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 12:00 163102066 FC Kallfors P06 - Syrianska FC P06 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 14:00 163102056 Skogstorps GOIF F06 - AIK FF F06 2 - 0 Orrlidens IP
2020-02-16 14:00 163102086 FC Kallfors P07 - Rönninge Salem Fotboll P07 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 16:00 163102063 Järna SK HJ - Nykvarns SK HJ 2 - 0 Ljungbackens IP KG
2020-02-16 17:30 163102085 IFK Eskilstuna P 06 blå - IFK Eskilstuna P 07 blå 0 - 5 Ekängens IP
2020-02-22 12:00 163102067 FC Kallfors P06 - Assyriska FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-02-22 12:00 163102105 IK Viljan Strängnäs U16 - Eskilstuna Södra FF P05 Larslunda IP
2020-02-23 10:00 163102091 FC Kallfors P09 - Syrianska FC P09 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-02-23 10:00 163102094 Järna SK P06/07 - Nyköpings BIS P07 Ljungbackens IP KG
2020-02-23 11:00 163102011 BK Sport P05 - Hällbybrunns IF 05 Ekängens IP KG
2020-02-23 12:00 163102068 FC Kallfors P06 - Djurgårdens IF FF P06 Inst. Ljungbackens IP KG
2020-02-23 14:00 163102087 FC Kallfors P07 - Nyköpings BIS P07 Ljungbackens IP KG
2020-02-23 16:00 163102059 Järna SK U - Triangelns IK J Ljungbackens IP KG
2020-02-25 19:30 163102100 Nykvarns SK - Trosa-Vagnhärad SK U ICA Vallen
2020-02-28 18:30 11 mot 11 163102064 Skogstorps GOIF F06 - BK Sport F05 Orrlidens IP
2020-02-29 12:00 163102069 FC Kallfors P06 - Sörskogens IF P06 Ljungbackens IP KG
2020-02-29 15:00 163102060 Nykvarns SK HJ - Rönninge Salem Fotboll 1, Pojkar 18/19 (födda 01-00) 2019 Nykvarns IP
2020-03-01 11:00 163102012 BK Sport P05 - Arboga Södra IF P05 Ekängens IP KG
2020-03-01 12:00 163102070 FC Kallfors P06 - Jarlabergs IF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-01 14:00 163102027 Assyriska FF P05 - Tullinge Triangel P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-01 14:00 163102108 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Eskilstuna United DFF F06 Larslunda IP
2020-03-01 15:00 163102013 BK Sport P05 - IK Sturehov P05 Ekängens IP KG
2020-03-01 16:30 163102098 Järna SK P06/07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Ljungbackens IP KG
2020-03-01 17:00 163102033 BK Sport F05 - Hällbybrunns IF 05 Årby IP KG
2020-03-07 09:30 163102050 BK Sport P 09 Gul - Romfartuna GIF P09 Ekängens IP KG
2020-03-07 12:00 163102071 FC Kallfors P06 - AIK FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-07 12:00 163102104 IK Viljan Strängnäs U16 - BK Sport P05 Larslunda IP
2020-03-08 11:00 163102014 BK Sport P05 - Södertälje FK P05 Ekängens IP KG
2020-03-08 12:00 163102023 Eskilstuna United DFF F06 - Djurgårdens IF FF F06 Orrlidens IP
2020-03-08 12:00 163102043 Eskilstuna United DFF F06 - Djurgårdens IF FF F06 Orrlidens IP
2020-03-08 12:00 163102072 FC Kallfors P06 - Boo FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-08 12:00 163102107 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Irsta IF F06 Larslunda IP
2020-03-08 14:00 163102025 Assyriska FF P05 - Nyköpings BIS P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-08 14:00 163102088 FC Kallfors P07 - Nyköpings BIS P07 Ljungbackens IP KG
2020-03-08 16:30 163102099 Järna SK P06/07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Ljungbackens IP KG
2020-03-14 10:00 163102090 FC Kallfors P08 - Syrianska FC P08 Ljungbackens IP KG 7 m 7
2020-03-14 10:45 163102096 Nykvarns SK P 07 - Järna SK P07 Nykvarns IP
2020-03-14 12:00 163102062 Skogstorps GoIF F03-04 - Åby IF U flickor Orrlidens IP
2020-03-14 12:00 163102073 FC Kallfors P06 - Triangelns IK P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-14 13:00 163102034 BK Sport F05 - Eskilstuna United DFF F06 Ekängens IP KG
2020-03-14 13:00 163102079 Enhörna IF DJ - Hammarby IF FF DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-14 15:00 163102057 Telge United FF DJ - Tyresö FF DJ Geneta Sportfält KG
2020-03-14 15:30 163102103 IFK Mariefred P02/03 - Nykvarns SK P 02/03 Hammarens IP KG
2020-03-15 11:00 163102037 Eskilstuna United DFF F05 - Gideonsbergs IF F05 Årby IP KG
2020-03-15 12:00 163102054 Assyriska FF P05 - Arameisk-Syrianska IF P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-15 12:00 163102061 Skogstorps GOIF F06 - Västerås BK 30 F06 Orrlidens IP
2020-03-15 13:00 163102044 Eskilstuna United DFF F06 - BK Sport F06 Årby IP KG
2020-03-15 15:00 163102097 Nykvarns SK P 07 - Trosa-Vagnhärad SK P-07 Nykvarns IP
2020-03-21 09:30 163102051 BK Sport P 09 Gul - Syrianska Eskilstuna IF P09 Ekängens IP KG
2020-03-21 10:00 163102101 Syrianska FC P06 - Athletic FC Eskilstuna P06 Brunnsängs IP KG
2020-03-21 11:00 163102015 BK Sport P05 - IFK Västerås FK P05 Ekängens IP KG
2020-03-21 12:00 163102031 Skogstorps GOIF F06 - Djurgårdens IF FF F06 Orrlidens IP
2020-03-21 12:00 163102074 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Ljungbackens IP KG
2020-03-21 14:00 163102089 FC Kallfors P07 - Hammarby IF FF P07 Ljungbackens IP KG
2020-03-21 15:00 163102111 Nykvarns SK P 07 - IK Sleipner P07 Blå Nykvarns IP
2020-03-22 11:00 163102035 BK Sport F05 - Kungsör BK F05/F06 Ekängens IP KG
2020-03-22 11:00 163102048 Eskilstuna United DFF F06 - Nykvarns SK F06 Årby IP KG
2020-03-22 12:00 163102075 FC Kallfors P06 - Huddinge IF P06 Ljungbackens IP KG
2020-03-22 13:00 163102038 Eskilstuna United DFF F05 - KIF Örebro DFF F05 Årby IP KG
2020-03-22 13:00 163102080 Enhörna IF DJ - Vendelsö IK DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-22 14:00 163102026 Assyriska FF P05 - IFK Tumba FK P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-22 15:00 163102109 IK Viljan Strängnäs F05/06 - Sollentuna FK F06 Larslunda IP
2020-03-28 09:30 163102112 Kvicksunds SK P05 - BK Sport P05 Torshargs IP KG
2020-03-28 12:00 163102076 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Ljungbackens IP KG
2020-03-28 13:00 163102016 BK Sport P05 - Dingtuna GIF P04-05 Ekängens IP KG
2020-03-28 13:00 163102095 Pershagens SK P03/04 - IFK Nyköping P03 Pershagens IP KG
2020-03-28 15:00 163102046 Eskilstuna United DFF F06 - Triangelns IK F06 Årby IP KG
2020-03-29 11:00 163102039 Eskilstuna United DFF F05 - Rynninge IK F05 Årby IP KG
2020-03-29 12:00 163102055 Assyriska FF P05 - Norsborgs IF P05 Geneta Sportfält KG
2020-03-29 13:00 163102047 Eskilstuna United DFF F06 - Gideonsbergs IF F06 Årby IP KG
2020-03-29 13:00 163102081 Enhörna IF DJ - Trosa-Vagnhärad SK DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-03-29 14:00 163102005 Skogstorps GoIF F03-04 - Hammarby IF FF F04U Orrlidens IP
2020-03-29 15:30 163102106 IK Viljan Strängnäs U16 - BK Sport P05 Larslunda IP
2020-03-29 17:00 163102058 Telge United FF DJ - Tullinge Triangel Pojkar FK DJ Geneta Sportfält KG
2020-04-04 10:00 163102102 Syrianska FC P06 - Hammarby IF FF P06 Brunnsängs IP KG
2020-04-04 11:00 163102017 BK Sport P05 - Triangelns IK P05 Ekängens IP KG
2020-04-04 12:00 163102077 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Ljungbackens IP KG
2020-04-04 13:00 163102110 IK Viljan Strängnäs P09 - Eskilstuna City FK P09 Vasavallen KG
2020-04-04 16:00 163102093 Nykvarns SK - Södertälje FF Södertälje FF Nykvarns IP 1
2020-04-05 10:00 163102082 Enhörna IF DJ - Älvsjö AIK FF DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-04-05 11:00 163102018 BK Sport P05 - Gideonsbergs IF P05 Ekängens IP KG
2020-04-05 12:00 163102078 FC Kallfors P06 - Ej fastställt Ljungbackens IP KG
2020-04-05 13:00 163102040 Eskilstuna United DFF F05 - Örebro SK Söder F05 Årby IP KG
2020-04-05 14:00 163102083 Enhörna IF DJ - Segeltorps IF DJ Friluftsgården, Enhörna KG
2020-04-05 15:00 163102113 Kvicksunds SK P05 - Kungsör BK P05/06 Kvicksunds IP
2020-04-05 17:00 163102036 BK Sport F05 - Enhörna IF F05/06 Årby IP KG
2020-04-11 11:00 163102019 BK Sport P05 - Västerås SK FK P05 Ekängens IP KG
2020-04-11 12:00 163102084 FC Kallfors P06 - Hammarby IF FF P06 Ljungbackens IP KG
2020-04-12 11:00 163102049 Eskilstuna United DFF F06 - Eskilstuna United DFF F05 Årby IP KG
2020-04-13 10:30 163102052 BK Sport P 09 Gul - Hällbybrunns IF P09 vit/svart Ekängens IP KG
2020-04-13 11:00 163102041 Eskilstuna United DFF F05 - Alsike IF F05 Årby IP KG
2020-04-13 11:30 163102053 BK Sport P 09 Gul - Hällbybrunns IF P09 vit/svart Ekängens IP KG
2020-04-18 11:00 163102020 BK Sport P05 - Skiljebo SK P05 Ekängens IP KG
2020-04-25 11:00 163102021 BK Sport P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Ekängens IP KG