Spelprogram - Träningsmatcher Södra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bodens BK FF (2H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Friska Viljor FC (2H) Friska Viljor FC(Föreningen) Svart/gul, Svart, Svart
Frösö IF (3H) Frösö IF(Föreningen) Rosa/svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF (4H) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF (P16) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gottne IF (2H) Gottne IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IFK Holmsund (3H) IFK Holmsund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Umeå (2H) IFK Umeå(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Luleå SK (1D) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Mariehem SK (4H) Mariehem SK(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Morön BK (2H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (Elitettan) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (F19) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Piteå IF DFF (F19) Piteå IF DFF(Föreningen)
Sandviks IK (3H) Sandviks IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart, Svart
Själevads IK (1D) Själevads IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Skellefteå FF (P17) Klas Nilsson 0706779740 Svart, Svart, Svart
Sunnanå SK (1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sävarådalen 2 (4H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Team TG FF (1D) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Team TG FF (Ettan) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Tegs SK Fotboll (3H) Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
Täfteå IK (2H) Täfteå IK(Föreningen) Röd, Vit, röd
Umedalens IF (1D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umeå FC (Superettan) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC Akademi (2H) Umeå FC Akademi(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC Akademi (P17) Umeå FC Akademi(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (DAllsv) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F19) Umeå IK FF(Föreningen)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 13:00 199002007 Umeå FC Akademi (2H) - Umeå FC Akademi (P17) 2 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-01-25 13:00 199002008 Umeå FC Akademi (2H) - IFK Umeå (2H) 1 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-01-25 15:15 199002004 Täfteå IK (2H) - Tegs SK Fotboll (3H) 5 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2020-01-26 13:15 199002005 Umedalens IF (1D) - Morön BK (Elitettan) 3 - 6 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-01 13:00 199002013 Umeå IK FF (DAllsv) - Gimonäs Umeå IF (P16) 0 - 3 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-01 15:00 199002006 Umeå FC (Superettan) - Friska Viljor FC (2H) 5 - 1
2020-02-02 15:00 199002015 Team TG FF (Ettan) - Bodens BK FF (2H) 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-08 13:15 199002016 Sävarådalen 2 (4H) - Mariehem SK (4H) 3 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-09 10:00 199002012 Täfteå IK (2H) - Umeå FC Akademi (2H) 1 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-09 13:10 199002010 Team TG FF (1D) - Umedalens IF (1D) 2 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-09 18:40 199002014 IFK Umeå (2H) - Gottne IF (2H) 4 - 1 Umeå Energi Arena SOL
2020-02-22 13:00 199002009 Umeå FC Akademi (2H) - Morön BK (2H) Umeå Energi Arena SOL
2020-02-22 15:00 199002003 Umeå IK FF (F19) - Piteå IF DFF (F19) Umeå Energi Arena SOL
2020-02-23 13:00 199002011 Team TG FF (1D) - Själevads IK (1D) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-08 14:30 199002026 Umeå FC Akademi (P17) - Mariehem SK (4H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-14 199002002 Umeå IK FF (F19) - Morön BK (F19) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-14 10:30 199002023 IFK Holmsund (3H) - Umeå FC Akademi (P17) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-14 14:45 199002020 Täfteå IK (2H) - Frösö IF (3H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-14 16:45 199002028 Sävarådalen 2 (4H) - Mariehem SK (4H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-15 13:00 199002017 Team TG FF (1D) - Sunnanå SK (1D) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-21 10:15 199002029 Sävarådalen 2 (4H) - Gimonäs Umeå IF (4H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-21 16:45 199002027 Umeå FC Akademi (P17) - Skellefteå FF (P17) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-22 08:30 199002019 Umeå FC Akademi (2H) - IFK Umeå (2H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-22 12:00 199002021 Täfteå IK (2H) - Sandviks IK (3H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-22 17:15 199002024 IFK Holmsund (3H) - Gimonäs Umeå IF (4H) Umeå Energi Arena SOL
2020-03-28 12:00 199002022 Täfteå IK (2H) - IFK Holmsund (3H)
2020-03-29 13:00 199002018 Team TG FF (1D) - Luleå SK (1D) Umeå Energi Arena SOL
2020-04-05 17:45 199002025 IFK Holmsund (3H) - Tegs SK Fotboll (3H) Umeå Energi Arena SOL