Spelprogram - Damer, Träningsmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United Thomas Fallqvist 0709386126
Alingsås KIK Linus Oskarsson 0722005260 Blå/blå/vit
Alingsås KIK U Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Arentorp Helås FK Victor Lindelöf 0703468713 Svart/Svart/Svart
Axvalls IF Linus Falk 051117476 0702625655 Grön/grön/grön
Bergdalens IK Linnea Liljegärd 0708868000 0708868000 Röd, Vit, Röd
Bergdalens IK U20 Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Björsäters IF Emelie Jakobsson Härling 0739740757 Vit/svart/svart
Brämhults IK Fabian Andersson 0730497257 Svart, Svart, Svart
Brämhults IK U Brämhults IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Degerfors IF DAM Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Edet FK/Göta BK A Göta BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Fagersanna/Mölltorp-Brevik Pierre Norling 0761280857 Gul/svart/svart
Falköpings KIK Jörgen Skölving 051582307 0766235933 Röd/Röd/Röd
Floby IF Hanna Medin 0736986022 0736986022 Blå/blå/blå
Fristad/Borgstena/Sparsör Hanna Bolin 0739196872 Gul , Grön , Gul
Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro Anna Borg Andersson 0706608668 Lila/vit/vit
Fröjered/Korsberga Torbjörn Sundelius 0730683223 tröja; randig röd/blå byxa; blå strumpor; röd
Gullspång/Hova/Weimer Albin Andersson 0738538628 Grön/Svart/Svart
Göta/Edet Stig Errind Persson 0707962500 Svart/svart/svart
Göteborgs DFF Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Götene FK Magnus Carlsson 0707707456 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Götene FK U Sofia Thor 051155221 0738103994 Ljusblå, Vit, Ljusblå
Hemsjö IF Lisa Andersson 0768384084 Gul/svart/gul
Hertzöga BK Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hestrafors/Bollebygd Marie-Louise Sandebert 0705286018 Grön/vit/grön
Hus FF Tobiaz Ekström 0707821520 Svart/svart/svart
Husqvarna FF Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hyssna IF Malin Grönesjö 0707433510 Gul, Svart, Gul
Hörnebo SK Mikael Dahlman 0768699277 Neongrön/svart/svart
IF Elfsborg A Dam IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Tymer Monica Persson 0705397594 Gul/svart/svart
IFK Emtunga Lisa Borehed 0735926554 Vit/blå/vit
IFK Göteborg IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hjo Marcus Juslin 0733401691 Vit/blå/vit
IFK Tidaholm Ulf Schönning 0706585701 Vit/blå/blå
IFK Värnamo Dam IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värsås Tommy Johansson 0704816932 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Martin Georgsson 0763981818 Blåvit/Blå/Blå
IFK Örby U IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IFK Öxnevalla Johan Dahlin 032074223 0709449509 Blå-blå-vit
IK Friscopojkarna IK Friscopojkarna(Föreningen) Blåvit/Blå/Blå
IK Friscopojkarna U IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Gauthiod Zacharias Svensson 0761022415 Röd/Blå/Röd
IK Gauthiod U Zacharias Svensson 0761022415 Röd, Blå, Röd
IK Rössö Uddevalla A-Lag IK Rössö Uddevalla(Föreningen) Röd, vit, röd
IS Halmia IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jula BK Christina Larsen 0730567445 Blå/Vit/Blå
Jung-Kvänum 10 IF Viola Berntsson 051222041 0733224221 Blå-svart/Svart/Svart
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kabel Åttio/Byttorp Johan Rydén 0709778763 0709778763 Brun/Brun/Brun
Kindaholms FF Sandra Sjöberg 0727284271 Grön, Svart, Grön
Kinna IF Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kinne-Vedum/Hällekis/Lundsbrunn Stefan Christensson 0760295494 0760295494 Ljusblå/vit/vit
Kopparbergs/Göteborg FC Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kronängs IF Robert Pettersson 0761275970 Svart, Svart, Svart
Kronängs IF U Kronängs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsbacka DFF Kungsbacka DFF(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Levene-Skogslunds IF Kjell-Åke Wernebratt 051261011 0706542252 Röd/svart/svart
Lidköpings FK Andreas Tilly Gustavsson 051025951 0767726460 Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK F19 Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Ljungskile SK Damfotboll Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Lödöse Nygård IK Roberto Jakobsson 0700540997 Vit, Vit, Vit
Lödöse Nygård IK U Lödöse Nygård IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Mariedals IK Jimmy Haugeto 033157909 0706447043 Blå-vit/vit/blå-vit
Mariestads BoIS FF Tina Holmström 0709743496 Röd, Röd, Röd
Mariestads BoIS FF U Mariestads BoIS FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Mellby IK Elin Andersson 0510540065 0706036400 Blå-vit, Blå, Blå
Moholms SK Stefan Hjelmström 0500470332 0702535866 gul/svart/svart
Nittorps IK Sandra Lundgren 0723886595 Rödsvart/Svart/Svart
Nittorps IK U Sandra Lundgren 0723886595 Röd/Svart, Svart, Röd
Norra Fågelås IF Per Jakobsson 050312415 0730738479 Gul, Svart, Gul
Onsala BK Dam A Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Orust FC Orust FC(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Qviding FIF Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Rackeby/Kållandsö John Sönegård 0725617451 Våren: Gul/blå/blå. Hösten: Grön/vit/grön
Råda BK Christer Mann 0705509975 Vit-grön/grön/vit
Råda BK B Råda BK(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Rävlanda AIS Carl Gabriel Techera 0735268924 Blå/vit/blå
Saleby/Järpås Christoffer Degermosse 0703243735 Röd/vit/röd
Sils IF Hanna Gustafsson 0511341136 0793342487 Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF Utveckling Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Stefan Andreasson 0768838604 Blå/blå/blå
Sjömarkens IF Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skara FC Mikael Sager Vit/blå/vit
Skara FC u-lag Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skepplanda BTK Derny Harman 0303338376 0707546137 Gul/Svart/Gul
Skoftebyns IF Patrik Thulin 0700072803 Vit/Svart/Vit
Skoftebyns IF Flick Div 1 Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF U Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF U Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde KIK Gunnar Pettersson 0705806917 Svart/vit, Svart, svart
Sollebrunn/Stora Mellby Tobias Jensen 052080386 0706333996 Vit/blå/vit
Stenstorps IF Tommy Lindqvist 0734477875 Röd/Röd/Röd
Stenstorps IF (9-manna) Stenstorps IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Stenstorps IF A Stenstorps IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Svenljunga IK Damlag Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Svenljunga IK U Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Södra Härene IF Sara Styrud 0703431268 Grön, Svart, Grön
Södra Ving/Timmele Per-Åke Nilsson 032152095 0703529370 Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Ving/Timmele U Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF U Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Södra Vings IF U, Damer, Utvecklingsserier 2019 Södra Vings IF(Föreningen) Röd/Svart, Vit, Svart
Toarpsalliansen Henrik Lorentzon 033272759 0706769760 Orange/Orange/Orange
Trollhättans FK Lars-Olof Lindberg 0736723020 0736723020 Vit, Röd, Röd
Töreboda IK Mikael Thorsell Gustavsson 050671147 0736206436 Röd/Röd/Röd
Ulricehamns IFK Magnus Udd 032110708 0703837071 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Per Ekblom 0500484915 0703721823 Röd/svart svart svart
Ulvåkers IF Dam U Ulvåkers IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Valinge-Derome DFF Valinge-Derome DFF(Föreningen) lila, svart, lila
Vallens IF Linnea Carlsson 0761889274 0761889274 Blå, Blå, Blå
Vara SK Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Wargöns IK Fredrik Andersson 0708867285 Grön, Grön, Grön
Vartofta SK Filip Söderström 0705192097 Blå/Blå/Blå
Vedums AIS Christian Karlsson 051340238 0703791979 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Anders Persson 0705452475 Grön / Grön / Grön
Våmbs IF Thomas Lundin 0500482327 0708316987 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF U Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön
Vårgårda IK P05 Vårgårda IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK Victoria Holmkvist 0738077607 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs FK U Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF Martin Nielsen 0706020874 Röd/Blå/Röd
Vänersborgs IF U Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Åsaka SK Andreas Klason 0725985365 Vit/blå/vit
Åsarp-Trädet/Redväg Anette Kjellén 051554028 0703144028 Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF A-lag Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK Dam Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Äspereds IF Claes Persson 033276058 0703037282 Svart, Svart, Vit
Ödeshögs IK Damlag Sören Lindgren 0733629531 Gul, Svart, Gul
Örslösa-Söne IK Emilia Stensson 051027444 0703690631 Vinröd/svart/svart
Östadkulle SK Peter Friman 0703725496 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-28 19:00 Toarpsalliansen - Svenljunga IK U Dalsjöhov konstgräs
2020-02-01 15:00 (Inst.) IF Elfsborg A Dam - Brämhults IK Borås Arena 2 konstgräs
2020-02-06 19:30 (Inst.) Brämhults IK U - IF Elfsborg A Dam Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-02-08 15:00 Skoftebyns IF - Ljungskile SK Nysätra IP
2020-02-15 11:00 IK Gauthiod - Ljungskile SK Lunnevi IP Konstgräs
2020-02-15 11:30 Nittorps IK U - IF Elfsborg A Dam Dalshov Konstgräs
2020-02-15 14:15 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Strömsvallen A konstgräs
2020-02-15 16:30 Bergdalens IK - IFK Värnamo Dam Rydahallen
2020-02-22 11:30 Vänersborgs FK U - Edet FK/Göta BK A Vänersvallen Syd
2020-02-22 12:00 Lödöse Nygård IK - Skoftebyns IF Strömsvallen A konstgräs
2020-02-22 12:15 Ulvåkers IF - Hörnebo SK Södermalms IP konstgräs
2020-02-22 13:00 Ulricehamns IFK - IFK Örby Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-02-22 13:00 Mariedals IK - IF Elfsborg A Dam Kransmossens IP, Konstgräs 1
2020-02-22 14:00 Lidköpings FK - IK Gauthiod Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-02-22 14:15 Skepplanda BTK - Trollhättans FK Forsvallen Konstgräs
2020-02-22 15:00 Skara FC - Stenstorps IF Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-02-23 12:00 Sils IF - Ulvåkers IF Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-02-23 13:30 Alingsås FC United - Vårgårda IK P05 Alströmervallen konstgräs
2020-02-23 16:00 Alingsås KIK - Brämhults IK Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-02-28 19:00 (Inst.) Skepplanda BTK - Älvängens IK Dam Forsvallen Konstgräs
2020-02-29 10:00 Stenstorps IF (9-manna) - Skara FC u-lag Ållevi Konstgräs
2020-02-29 13:00 Kronängs IF U - Toarpsalliansen Kronäng Arena konstgräs 1
2020-02-29 13:00 IFK Örby - Qviding FIF Örby IP B konstgräs
2020-02-29 13:30 IF Elfsborg A Dam - Degerfors IF DAM Rydahallen
2020-02-29 14:00 IK Gauthiod - Götene FK Lunnevi IP Konstgräs
2020-02-29 14:00 Hörnebo SK - Våmbs IF Sportparken Konstgräs
2020-02-29 14:00 IK Friscopojkarna - Ljungskile SK Damfotboll Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-02-29 15:00 Trollhättans FK - Arentorp Helås FK Edsborgs IP Konstgräs
2020-02-29 15:00 Axvalls IF - Wargöns IK Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-02-29 15:00 IFK Örby U - Mariedals IK Örby IP B konstgräs
2020-02-29 15:30 Ulricehamns IFK - Alingsås FC United Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-02-29 15:30 Vänersborgs FK - Lödöse Nygård IK Vänersvallen Syd
2020-02-29 16:00 Vinninga AIF - Ulvåkers IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-01 11:00 Kronängs IF - Toarpsalliansen Kronäng Arena konstgräs 1
2020-03-01 12:00 Mariestads BoIS FF U - IFK Värsås Lekevi IP Konstgräsplan
2020-03-01 12:15 Ulvåkers IF - Skövde KIK Södermalms IP konstgräs
2020-03-01 13:00 Skepplanda BTK - Älvsborg FF A-lag Forsvallen Konstgräs
2020-03-01 13:00 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro - Lidköpings FK F19 Sparbanksvallen Konstgräs
2020-03-01 13:15 Ulricehamns IFK U - Södra Ving/Timmele Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-01 13:30 Vänersborgs IF - IFK Göteborg Vänersvallen Nord
2020-03-01 14:00 Götene FK U - Skara FC Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-03-01 14:00 Vartofta SK - Vedums AIS Ållevi Konstgräs
2020-03-01 14:00 IK Gauthiod U - Vara SK Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-01 16:00 Våmbs IF - Sils IF Södermalms IP konstgräs
2020-03-01 16:00 Gullspång/Hova/Weimer - Töreboda IK Töreshov B-plan Konstgräs
2020-03-01 17:00 Fristad/Borgstena/Sparsör - Brämhults IK U Hedens IP Konstgräs
2020-03-05 19:00 Nittorps IK - IFK Örby Dalshov Konstgräs
2020-03-07 13:00 Ulricehamns IFK - Kopparbergs/Göteborg FC Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-07 13:00 IFK Örby - IK Friscopojkarna Örby IP B konstgräs
2020-03-07 14:00 Lidköpings FK - Jitex Mölndal BK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-07 14:00 IK Gauthiod - Orust FC Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-07 18:00 Bergdalens IK - Qviding FIF Rydahallen
2020-03-08 15:00 Trollhättans FK - Kungsbacka DFF Edsborgs IP Konstgräs
2020-03-10 19:00 Ulricehamns IFK U - Nittorps IK U Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-10 19:30 Svenljunga IK U - Bergdalens IK U20 Högvalla IP A
2020-03-13 19:00 Nittorps IK - Ulricehamns IFK Dalshov Konstgräs
2020-03-15 16:00 Lidköpings FK - Trollhättans FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-21 12:00 IK Friscopojkarna - Bergdalens IK Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-03-21 13:00 IFK Örby - Onsala BK Dam A Örby IP B konstgräs
2020-03-21 13:00 Alingsås FC United - Lidköpings FK Alströmervallen konstgräs
2020-03-21 14:00 IF Elfsborg A Dam - Ulricehamns IFK Rydahallen
2020-03-23 19:15 Nittorps IK U - Södra Ving/Timmele Dalshov Konstgräs
2020-03-25 19:30 Ulricehamns IFK U - Åsarp-Trädet/Redväg Lassalyckan A-plan konstgräs
2020-03-28 10:00 Stenstorps IF A - Vartofta SK Odenvi Konstgräs
2020-03-28 11:00 Kronängs IF - Mariedals IK Kronäng Arena konstgräs 1
2020-03-28 12:30 Vänersborgs IF U - Skoftebyns IF U Vänersvallen Nord
2020-03-28 13:00 Skoftebyns IF - Bergdalens IK Edsborgs IP Konstgräs
2020-03-28 14:00 Sils IF - IFK Värsås Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-03-28 16:00 IK Gauthiod - Råda BK Lunnevi IP Konstgräs
2020-03-28 16:15 Alingsås KIK U - Ödeshögs IK Damlag Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-03-28 16:30 Göta/Edet - Sollebrunn/Stora Mellby Strömsvallen A konstgräs
2020-03-29 14:00 Nittorps IK - Valinge-Derome DFF Dalshov Konstgräs
2020-03-29 14:00 Skövde KIK - Hörnebo SK Södermalms IP konstgräs
2020-03-29 14:00 Vinninga AIF - Arentorp Helås FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-03-29 14:00 Svenljunga IK U - Kinna IF Högvalla IP A
2020-03-29 15:00 Wargöns IK - Vedums AIS Hallevi IP, Wargön C konstgräs
2020-03-29 16:00 Mellby IK - IK Gauthiod U Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-01 19:00 Arentorp Helås FK - Lidköpings FK F19 Bendersvallen Konstgräs
2020-04-02 19:00 Jung-Kvänum 10 IF - Sollebrunn/Stora Mellby Bendersvallen Konstgräs
2020-04-04 10:00 Södra Ving/Timmele - Åsarp-Trädet/Redväg Odenvi Konstgräs
2020-04-04 10:15 Södra Härene IF - Sjuntorps IF Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-04-04 10:30 IFK Örby U - Svenljunga IK Damlag Örby IP B konstgräs
2020-04-04 11:00 Kronängs IF - Kabel Åttio/Byttorp Kronäng Arena konstgräs 1
2020-04-04 13:00 IFK Örby - IK Rössö Uddevalla A-Lag Örby IP B konstgräs
2020-04-04 14:00 Bergdalens IK - IS Halmia Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2020-04-04 14:15 Göta/Edet - Wargöns IK Strömvallen
2020-04-04 16:00 Södra Ving/Timmele U - Stenstorps IF A Ållevi Konstgräs
2020-04-05 12:00 Falköpings KIK - Älvsborg FF A-lag Odenvi Konstgräs
2020-04-05 12:00 Moholms SK - Sils IF Utveckling Töreshov B-plan Konstgräs
2020-04-05 14:00 Götene FK - Ulvåkers IF Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-04-05 14:00 Vinninga AIF - Vänersborgs FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-05 14:00 IFK Tidaholm - Jönköpings Södra IF Tidavallen B-plan Konstgräs
2020-04-05 14:15 Lödöse Nygård IK - Göteborgs DFF Strömsvallen A konstgräs
2020-04-05 15:00 Skara FC - Örslösa-Söne IK Sparbanken Arena F Konstgräs
2020-04-05 15:00 Trollhättans FK - Vallens IF Edsborgs IP Konstgräs
2020-04-05 16:00 Mellby IK - Råda BK B Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-05 16:30 Alingsås KIK - IK Friscopojkarna Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-04-05 18:30 Alingsås KIK U - IK Friscopojkarna U Noltorpsvallen B Konstgräs
2020-04-10 12:00 Götene FK U - Ulvåkers IF Dam U Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2020-04-13 12:00 Göta/Edet - Skepplanda BTK Strömsvallen A konstgräs
2020-04-13 14:00 Örslösa-Söne IK - IK Gauthiod U Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2020-04-14 19:00 Kronängs IF - Bergdalens IK U20 Kronäng Arena konstgräs 1
2020-04-18 10:15 Södra Härene IF - Hus FF Björkvallen konstgräs, Vårgårda
2020-04-19 16:00 Alingsås KIK U - Bergdalens IK U20 Noltorpsvallen B Konstgräs