Spelprogram - Futsal Pojkar 12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF P11 B/C Patrik Sandström 0706698786 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Thomas Hallberg 0703747797 0703747797 Svart/Svart/Svart
Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Emma Brändström 0702203923 Svart/Svart/Svart
IFK Umeå P08 Vit Rikard Harr 090776668 0702024608 Vit/Blå/Vit
Morön BK P 08 Ted Kjellsson 0705088362 Vit/Gröna/Vit
Obbola IK p08 Michael Viklund 0733775233 Grön/Svart/Svart
Täfteå IK P-08 Jon Vestberg 0702153374 Röd/Vit/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-16 13:30 IFK Umeå P08 Vit - Täfteå IK P-08 Hagahallen
2019-11-16 14:15 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Hagahallen
2019-11-16 15:00 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - Täfteå IK P-08 Hagahallen
2019-11-16 15:45 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - IFK Umeå P08 Vit Hagahallen
2019-11-17 12:30 Morön BK P 08 - Obbola IK p08 Balderhallen A
2019-11-17 13:15 Obbola IK p08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Balderhallen A
2019-11-17 14:00 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Morön BK P 08 Balderhallen A
2019-11-24 12:30 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Täfteå IK P-08 Bräntbergsskolan
2019-11-24 13:15 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - Morön BK P 08 Bräntbergsskolan
2019-11-24 14:00 Täfteå IK P-08 - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Bräntbergsskolan
2019-11-24 14:45 Morön BK P 08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Bräntbergsskolan
December
2019-12-01 11:30 Obbola IK p08 - IFK Umeå P08 Vit Olasjöhallen
2019-12-01 12:15 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Olasjöhallen
2019-12-01 13:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 B/C Olasjöhallen
2019-12-01 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - Obbola IK p08 Olasjöhallen
2019-12-15 10:30 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Bräntbergsskolan
2019-12-15 11:15 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - IFK Umeå P08 Vit Bräntbergsskolan
2019-12-15 12:00 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Bräntbergsskolan
2019-12-15 13:30 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Täfteå IK P-08 Bräntbergsskolan
2019-12-15 14:15 Morön BK P 08 - Obbola IK p08 Bräntbergsskolan
2019-12-15 15:00 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Morön BK P 08 Bräntbergsskolan
2019-12-15 15:45 Obbola IK p08 - Täfteå IK P-08 Bräntbergsskolan
Januari
2020-01-05 09:30 Täfteå IK P-08 - Obbola IK p08 Täfteåhallen
2020-01-05 10:20 Obbola IK p08 - Gimonäs Umeå IF P11 B/C Täfteåhallen
2020-01-05 11:10 Morön BK P 08 - Gimonäs Umeå IF P11 B/C Täfteåhallen
2020-01-05 12:00 Täfteå IK P-08 - Morön BK P 08 Täfteåhallen
2020-01-18 10:30 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Obbola IK p08 Bräntbergsskolan
2020-01-18 11:15 Obbola IK p08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Bräntbergsskolan
2020-01-18 12:00 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P11 B/C Bräntbergsskolan
2020-01-19 11:00 Morön BK P 08 - Täfteå IK P-08 Campushallen
2020-01-19 11:45 Täfteå IK P-08 - IFK Umeå P08 Vit Campushallen
2020-01-19 12:30 IFK Umeå P08 Vit - Morön BK P 08 Campushallen
Februari
2020-02-01 11:30 Obbola IK p08 - IFK Umeå P08 Vit Olasjöhallen
2020-02-01 12:15 Morön BK P 08 - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Olasjöhallen
2020-02-01 13:00 IFK Umeå P08 Vit - Morön BK P 08 Olasjöhallen
2020-02-01 13:45 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - Obbola IK p08 Olasjöhallen
2020-02-02 11:30 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P11 B/C Ålidhemshallen
2020-02-02 12:15 Gimonäs Umeå IF P11 B/C - Täfteå IK P-08 Ålidhemshallen
2020-02-02 13:00 Täfteå IK P-08 - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Ålidhemshallen
2020-02-16 13:30 IFK Umeå P08 Vit - Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd Bräntbergsskolan
2020-02-16 14:15 Gimonäs Umeå IF P11 Carlshöjd - Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem Bräntbergsskolan
2020-02-16 15:00 Gimonäs Umeå IF P11 Sofiehem/Ålidhem - IFK Umeå P08 Vit Bräntbergsskolan