Spelprogram - Pojkar 10 Grupp D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bodens BK FF Jörgen Pettersson 0730585128 Grön/Grön/Grön
Hedens IF Marcus Vennberg 0730662195 gul, svart, gul
IFK Kalix Gul Sara Ekman 0703653491 röd, röd, röd
Lira BK Gul Andrea Claudio Pellegatta 0703705035 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Vit Joel Rutschman 0730289197 Blå, Blå, Blå
Notvikens IK Anton Flygare 0705930302 Gul, Svart, Gul
Sunderby SK Hanna Toolanen Hemphälä 0702070476 Gul, Blå
Sävast AIF Anna Sundgren Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-15 18:00 Luleå SK Vit - Lira BK Gul Hertsö IP
2019-05-18 11:00 IFK Kalix Gul - Bodens BK FF Furuvallen
2019-05-18 11:45 Notvikens IK - Sävast AIF Tunavallens IP
2019-05-22 18:00 Luleå SK Vit - Sunderby SK Hertsö IP
2019-05-26 11:00 Sävast AIF - Sunderby SK Tallvallen
2019-05-26 13:00 Hedens IF - IFK Kalix Gul Olympia, Heden
2019-05-26 15:00 Bodens BK FF - Luleå SK Vit Björknäsvallen
2019-05-29 18:00 Notvikens IK - Luleå SK Vit Tunavallens IP
Juni
2019-06-01 10:00 Hedens IF - Bodens BK FF Olympia, Heden
2019-06-01 10:00 Sunderby SK - Lira BK Gul Sundis
2019-06-01 11:00 IFK Kalix Gul - Sävast AIF Furuvallen
2019-06-04 18:30 Bodens BK FF - Notvikens IK Björknäsvallen
2019-06-06 14:00 Sunderby SK - Luleå SK Vit Sundis
2019-06-06 14:45 Sävast AIF - Hedens IF Tallvallen
2019-06-12 18:30 Hedens IF - Lira BK Gul Olympia, Heden
2019-06-14 18:00 Sunderby SK - Notvikens IK Sundis
2019-06-15 13:30 Luleå SK Vit - Hedens IF Hertsö IP
2019-06-16 10:45 Sävast AIF - Bodens BK FF Tallvallen
2019-06-16 11:00 IFK Kalix Gul - Sunderby SK Furuvallen
2019-06-16 16:00 Sunderby SK - Hedens IF Sundis
2019-06-18 18:00 Bodens BK FF - Sunderby SK Björknäsvallen
2019-06-18 19:00 Notvikens IK - IFK Kalix Gul Tunavallens IP
2019-06-19 17:30 Lira BK Gul - Sävast AIF Björsbyfältet
2019-06-24 18:30 Hedens IF - Notvikens IK
2019-06-25 17:30 Sunderby SK - Bodens BK FF Sundis
2019-06-25 18:00 IFK Kalix Gul - Luleå SK Vit Furuvallen
2019-06-25 18:45 Sävast AIF - Luleå SK Vit Tallvallen
Juli
2019-07-03 17:30 Lira BK Gul - Notvikens IK Björsbyfältet
2019-07-24 17:30 Lira BK Gul - Bodens BK FF Björsbyfältet
2019-07-30 18:45 Sävast AIF - Notvikens IK Tallvallen
Augusti
2019-08-06 18:00 Bodens BK FF - IFK Kalix Gul Björknäsvallen
2019-08-07 18:00 Hedens IF - Sunderby SK Olympia, Heden
2019-08-11 08:30 IFK Kalix Gul - Hedens IF Furuvallen
2019-08-12 17:30 Sunderby SK - Sävast AIF Lassevallen
2019-08-17 12:00 Notvikens IK - Lira BK Gul Tunavallens IP
2019-08-17 14:00 Luleå SK Vit - Bodens BK FF Hertsö IP
2019-08-18 15:00 Sunderby SK - IFK Kalix Gul Sundis
2019-08-21 17:30 Lira BK Gul - Sunderby SK Björsbyfältet
2019-08-22 18:00 Bodens BK FF - Hedens IF Björknäsvallen
2019-08-23 18:30 Sävast AIF - IFK Kalix Gul Tallvallen
2019-08-24 13:30 Luleå SK Vit - Notvikens IK Hertsö IP
2019-08-27 19:00 Notvikens IK - Bodens BK FF Tunavallens IP
2019-08-28 18:30 IFK Kalix Gul - Lira BK Gul Furuvallen
2019-08-29 18:00 Hedens IF - Sävast AIF Olympia, Heden
2019-08-31 13:30 Luleå SK Vit - IFK Kalix Gul Hertsö IP
September
2019-09-04 19:00 Notvikens IK - Sunderby SK Tunavallens IP
2019-09-05 18:00 Bodens BK FF - Sävast AIF Björknäsvallen
2019-09-07 12:30 Lira BK Gul - Hedens IF Björsbyfältet
2019-09-08 12:00 Luleå SK Vit - Sävast AIF Hertsö IP
2019-09-10 18:30 IFK Kalix Gul - Notvikens IK Furuvallen
2019-09-12 18:00 Hedens IF - Luleå SK Vit Olympia, Heden
2019-09-14 14:00 Sävast AIF - Lira BK Gul Tallvallen
2019-09-17 18:00 Bodens BK FF - Lira BK Gul Björknäsvallen
2019-09-19 19:00 Notvikens IK - Hedens IF Tunavallens IP
2019-09-25 19:00 Lira BK Gul - IFK Kalix Gul Björkskatans IP
2019-09-30 17:30 Lira BK Gul - Luleå SK Vit Björkskatans IP