Spelprogram - Pojkar 10 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Lag 1 Sara Ström 0703111982 Blå/Blå/Blå
Bergnäsets AIK Sara Landström Vit, Grön, Vita
IFK Luleå Blå Monika Visser 0703508009 vit/blå/vit
Lira BK Blå Andrea Claudio Pellegatta 0703705035 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Röd Joel Rutschman 0730289197 Blå, Blå, Blå
Piteå IF FF Lag 2 Lina Åberg röd, röd, röd
Storfors AIK Urban Marklund 091191814 0705770613 Blå/Blå/Blå
Södra United Daniel Eliasson Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 11:00 Bergnäsets AIK - Södra United Bergsvallen
2019-05-15 18:00 Luleå SK Röd - Lira BK Blå Hertsö IP
2019-05-17 17:45 Storfors AIK - Alviks IK Lag 1 Hedens IP Storfors
2019-05-18 13:15 IFK Luleå Blå - Piteå IF FF Lag 2 Örnäsets IP
2019-05-22 Södra United - Storfors AIK
2019-05-25 11:00 Bergnäsets AIK - Luleå SK Röd Bergsvallen
2019-05-29 Södra United - Alviks IK Lag 1
2019-05-30 14:00 Piteå IF FF Lag 2 - Södra United Strömbacka
2019-05-31 18:00 Storfors AIK - Piteå IF FF Lag 2 Hedens IP Storfors
Juni
2019-06-01 14:00 Piteå IF FF Lag 2 - Bergnäsets AIK LF Arena
2019-06-01 15:15 IFK Luleå Blå - Lira BK Blå Örnäsets IP
2019-06-09 16:00 Luleå SK Röd - Storfors AIK Hertsö IP
2019-06-12 Södra United - Luleå SK Röd
2019-06-12 18:30 Storfors AIK - Lira BK Blå Hedens IP Storfors
2019-06-15 11:00 Bergnäsets AIK - IFK Luleå Blå Bergsvallen
2019-06-15 12:00 Luleå SK Röd - Alviks IK Lag 1 Hertsö IP
2019-06-15 13:30 Luleå SK Röd - Piteå IF FF Lag 2 Hertsö IP
2019-06-16 14:15 Alviks IK Lag 1 - IFK Luleå Blå Liko Arena
2019-06-19 18:30 Alviks IK Lag 1 - Bergnäsets AIK Liko Arena
2019-06-19 19:00 Lira BK Blå - Södra United Björsbyfältet
2019-06-23 16:15 IFK Luleå Blå - Storfors AIK Örnäsets IP
2019-06-24 18:30 Piteå IF FF Lag 2 - Alviks IK Lag 1 LF Arena
2019-06-26 Södra United - IFK Luleå Blå
2019-06-26 18:30 Storfors AIK - Bergnäsets AIK Hedens IP Storfors
Juli
2019-07-02 18:00 Alviks IK Lag 1 - Lira BK Blå Liko Arena
2019-07-30 18:15 Piteå IF FF Lag 2 - Lira BK Blå LF Arena
Augusti
2019-08-07 Södra United - Bergnäsets AIK
2019-08-07 18:15 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Luleå Blå LF Arena
2019-08-14 17:30 Lira BK Blå - Alviks IK Lag 1 Björsbyfältet
2019-08-15 18:00 Storfors AIK - Södra United Hedens IP Storfors
2019-08-18 10:00 Alviks IK Lag 1 - Södra United Liko Arena
2019-08-18 11:00 Bergnäsets AIK - Piteå IF FF Lag 2 Bergsvallen
2019-08-18 11:30 Alviks IK Lag 1 - Storfors AIK Liko Arena
2019-08-21 17:30 Piteå IF FF Lag 2 - Storfors AIK LF Arena
2019-08-24 12:00 Luleå SK Röd - Bergnäsets AIK Hertsö IP
2019-08-24 12:30 Lira BK Blå - IFK Luleå Blå Björsbyfältet
2019-08-28 Södra United - Piteå IF FF Lag 2
2019-08-28 18:30 Storfors AIK - Luleå SK Röd Hedens IP Storfors
2019-08-31 10:45 IFK Luleå Blå - Bergnäsets AIK Örnäsets IP
2019-08-31 12:00 IFK Luleå Blå - Alviks IK Lag 1 Örnäsets IP
2019-08-31 15:00 Luleå SK Röd - Södra United Hertsö IP
September
2019-09-01 11:30 Alviks IK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 2 Liko Arena
2019-09-01 14:00 Bergnäsets AIK - Lira BK Blå Bergsvallen
2019-09-07 10:00 Storfors AIK - IFK Luleå Blå Hedens IP Storfors
2019-09-08 11:00 Lira BK Blå - Storfors AIK Björsbyfältet
2019-09-08 13:00 Bergnäsets AIK - Alviks IK Lag 1 Bergsvallen
2019-09-11 Södra United - Lira BK Blå
2019-09-11 18:15 Piteå IF FF Lag 2 - Luleå SK Röd LF Arena
2019-09-14 10:45 IFK Luleå Blå - Södra United Örnäsets IP
2019-09-15 10:00 Bergnäsets AIK - Storfors AIK Bergsvallen
2019-09-15 10:00 Alviks IK Lag 1 - Luleå SK Röd Liko Arena
2019-09-18 18:15 Lira BK Blå - Piteå IF FF Lag 2 Björsbyfältet
2019-09-21 13:30 Luleå SK Röd - IFK Luleå Blå Hertsö IP
2019-09-26 17:30 Lira BK Blå - Bergnäsets AIK Björkskatans IP
2019-09-28 11:30 IFK Luleå Blå - Luleå SK Röd Örnäsets IP
2019-09-30 17:30 Lira BK Blå - Luleå SK Röd Björkskatans IP