Spelprogram - Pojkar 10 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gammelstads IF Grön Karin Styrman 0705175167 Grön/vit/Svart/Grön
Gällivare SK Krister Taivalsaari Lundgren 0703958288 Röd, Svart, Röd
Haparanda FF Patrik Kauma +46725055940 Röd, Svart, Röd
IFK Kalix Blå Sara Ekman 0703653491 röd, röd, röd
IFK Luleå Vit Monika Visser 0703508009 vit/blå/vit
Luleå SK Blå Joel Rutschman 0730289197 Blå, Blå, Blå
Rutviks SK Susanne Knutsson Öhrling 0704970864 Gul, Grön, Gul
Svartbjörnsbyns IF Gustaf Löfgren 0706076402 Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-15 Haparanda FF - Gällivare SK Gränsvallen
2019-05-17 17:30 Gammelstads IF Grön - Svartbjörnsbyns IF Gammelstads IP
2019-05-18 09:30 IFK Kalix Blå - Rutviks SK Furuvallen
2019-05-18 11:45 IFK Luleå Vit - Haparanda FF Örnäsets IP
2019-05-18 14:00 Luleå SK Blå - Haparanda FF Hertsö IP
2019-05-22 Rutviks SK - Gammelstads IF Grön Myggvallen
2019-05-22 Gällivare SK - IFK Kalix Blå Tallbacka IP
2019-05-26 10:00 Haparanda FF - Rutviks SK Gränsvallen
2019-05-26 16:00 Svartbjörnsbyns IF - Luleå SK Blå Bossevallen
2019-05-29 Rutviks SK - Svartbjörnsbyns IF Myggvallen
Juni
2019-06-01 09:30 IFK Kalix Blå - IFK Luleå Vit Furuvallen
2019-06-05 Gällivare SK - Rutviks SK Tallbacka IP
2019-06-05 18:30 IFK Kalix Blå - Luleå SK Blå Furuvallen
2019-06-06 10:30 Svartbjörnsbyns IF - Haparanda FF Bossevallen
2019-06-06 14:15 IFK Luleå Vit - Gammelstads IF Grön Örnäsets IP
2019-06-08 17:00 IFK Luleå Vit - Gällivare SK Örnäsets IP
2019-06-09 13:00 Haparanda FF - Luleå SK Blå Gränsvallen
2019-06-12 Rutviks SK - IFK Luleå Vit Myggvallen
2019-06-12 Gällivare SK - Svartbjörnsbyns IF Tallbacka IP
2019-06-16 09:30 IFK Kalix Blå - Haparanda FF Furuvallen
2019-06-16 12:30 Gammelstads IF Grön - Luleå SK Blå Gammelstads IP
2019-06-19 Haparanda FF - Gammelstads IF Grön Gränsvallen
2019-06-19 18:00 Luleå SK Blå - Rutviks SK Hertsö IP
2019-06-19 18:30 Svartbjörnsbyns IF - IFK Kalix Blå Bossevallen
2019-06-23 15:00 IFK Luleå Vit - Svartbjörnsbyns IF Örnäsets IP
2019-06-26 Gällivare SK - Luleå SK Blå Tallbacka IP
2019-06-26 Rutviks SK - Haparanda FF Myggvallen
2019-06-26 18:00 Gammelstads IF Grön - IFK Kalix Blå Gammelstads IP
Augusti
2019-08-07 Rutviks SK - IFK Kalix Blå Myggvallen
2019-08-07 Gällivare SK - Haparanda FF Tallbacka IP
2019-08-07 18:30 Svartbjörnsbyns IF - Gammelstads IF Grön Bossevallen
2019-08-14 IFK Kalix Blå - Gällivare SK Furuvallen
2019-08-17 14:00 Luleå SK Blå - Svartbjörnsbyns IF Hertsö IP
2019-08-18 11:00 Haparanda FF - IFK Luleå Vit Gränsvallen
2019-08-18 11:00 Gammelstads IF Grön - Rutviks SK Gammelstads IP
2019-08-21 Gällivare SK - Gammelstads IF Grön Tallbacka IP
2019-08-21 18:30 Svartbjörnsbyns IF - Rutviks SK Bossevallen
2019-08-24 10:00 IFK Luleå Vit - IFK Kalix Blå Örnäsets IP
2019-08-24 11:00 Gammelstads IF Grön - Gällivare SK Gammelstads IP
2019-08-28 Rutviks SK - Gällivare SK Myggvallen
2019-08-28 Haparanda FF - Svartbjörnsbyns IF Gränsvallen
2019-08-28 18:00 Gammelstads IF Grön - IFK Luleå Vit Gammelstads IP
2019-08-31 15:00 Luleå SK Blå - IFK Kalix Blå Åkevallen
September
2019-09-04 Svartbjörnsbyns IF - Gällivare SK Bossevallen
2019-09-04 18:30 Haparanda FF - IFK Kalix Blå Gränsvallen
2019-09-08 10:00 Luleå SK Blå - Gammelstads IF Grön Hertsö IP
2019-09-08 15:15 IFK Luleå Vit - Rutviks SK Örnäsets IP
2019-09-11 Rutviks SK - Luleå SK Blå Myggvallen
2019-09-11 Gällivare SK - IFK Luleå Vit Tallbacka IP
2019-09-14 11:00 IFK Kalix Blå - Svartbjörnsbyns IF Furuvallen
2019-09-15 14:00 Gammelstads IF Grön - Haparanda FF Gammelstads IP
2019-09-18 Luleå SK Blå - Gällivare SK Hertsö IP
2019-09-18 18:00 Svartbjörnsbyns IF - IFK Luleå Vit Bossevallen
2019-09-18 18:30 IFK Kalix Blå - Gammelstads IF Grön Furuvallen
2019-09-21 12:00 Luleå SK Blå - IFK Luleå Vit Hertsö IP
2019-09-28 10:00 IFK Luleå Vit - Luleå SK Blå Örnäsets IP