Spelprogram - Pojkar 11 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gammelstads IF Lars Hegstam 0721421400 Grön/vit/Svart/Grön
IFK Kalix Lag 2 Magnus Bertzén 0722116351 röd, röd, röd
IFK Luleå 1 Carina Sondell 0702468989 vit/blå/vit
Lira BK Gul Dan Eriksson 0739703070 Gul, Blå, Blå
Piteå IF FF Lag 2 Veronica Berglund 0706227859 röd, röd, röd
Storfors AIK Lag 2 Carola Karlsson 0730339911 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK Dag Johansson 0703725448 Gul, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-14 IFK Kalix Lag 2 - Sunderby SK Furuvallen
2019-05-14 Storfors AIK Lag 2 - Gammelstads IF
2019-05-18 10:00 IFK Luleå 1 - Piteå IF FF Lag 2 Örnäsets IP
2019-05-21 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Kalix Lag 2 LF Arena
2019-05-21 Sunderby SK - Lira BK Gul Sundis
2019-05-25 12:30 Lira BK Gul - Storfors AIK Lag 2 Björkskatans IP
2019-05-26 Gammelstads IF - IFK Luleå 1 Gammelstads IP
2019-05-28 IFK Kalix Lag 2 - Gammelstads IF Furuvallen
Juni
2019-06-02 11:30 IFK Luleå 1 - Storfors AIK Lag 2 Örnäsets IP
2019-06-04 Storfors AIK Lag 2 - IFK Kalix Lag 2
2019-06-04 Piteå IF FF Lag 2 - Sunderby SK LF Arena
2019-06-05 Gammelstads IF - Lira BK Gul Gammelstads IP
2019-06-08 13:00 IFK Luleå 1 - Lira BK Gul Örnäsets IP
2019-06-11 IFK Kalix Lag 2 - IFK Luleå 1 Furuvallen
2019-06-11 Sunderby SK - Gammelstads IF Sundis
2019-06-15 14:30 Lira BK Gul - Piteå IF FF Lag 2 Björkskatans IP
2019-06-16 Gammelstads IF - Piteå IF FF Lag 2 Gammelstads IP
2019-06-18 Storfors AIK Lag 2 - Sunderby SK
2019-06-25 Piteå IF FF Lag 2 - Storfors AIK Lag 2 LF Arena
2019-06-25 Sunderby SK - IFK Luleå 1 Sundis
Juli
2019-07-31 17:45 Lira BK Gul - IFK Kalix Lag 2 Björsbyfältet
Augusti
2019-08-06 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Luleå 1 LF Arena
2019-08-06 Sunderby SK - IFK Kalix Lag 2 Sundis
2019-08-11 Gammelstads IF - Storfors AIK Lag 2 Gammelstads IP
2019-08-13 IFK Kalix Lag 2 - Piteå IF FF Lag 2 Furuvallen
2019-08-18 Gammelstads IF - IFK Kalix Lag 2 Gammelstads IP
2019-08-18 11:30 IFK Luleå 1 - Gammelstads IF Örnäsets IP
2019-08-20 Storfors AIK Lag 2 - IFK Luleå 1
2019-08-20 Piteå IF FF Lag 2 - Lira BK Gul LF Arena
2019-08-27 IFK Kalix Lag 2 - Storfors AIK Lag 2 Furuvallen
2019-08-27 Sunderby SK - Piteå IF FF Lag 2 Sundis
2019-08-28 17:45 Lira BK Gul - Gammelstads IF Björsbyfältet
September
2019-09-01 Gammelstads IF - Sunderby SK Gammelstads IP
2019-09-03 IFK Luleå 1 - IFK Kalix Lag 2 Skogsvallen
2019-09-03 Storfors AIK Lag 2 - Lira BK Gul
2019-09-05 18:00 Lira BK Gul - Sunderby SK Björsbyfältet
2019-09-10 Piteå IF FF Lag 2 - Gammelstads IF LF Arena
2019-09-10 Sunderby SK - Storfors AIK Lag 2 Sundis
2019-09-11 17:00 Lira BK Gul - IFK Luleå 1 Björsbyfältet
2019-09-17 IFK Kalix Lag 2 - Lira BK Gul Furuvallen
2019-09-17 Storfors AIK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 2
2019-09-17 13:00 IFK Luleå 1 - Sunderby SK Örnäsets IP