Spelprogram - Pojkar 12 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Haparanda FF Patrik Kauma +46725055940 Röd, Svart, Röd
IFK Luleå 3 Ingemar Lindehag 092014758 0703931370 vit/blå/vit
Lira BK Lag 3 Jenny Widmark 0734126460 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Peter Yltén 0705820846 Blå, Blå, Blå
Rosvik IK Per Erik Johan Berglund grön/svart
Rutviks SK Christina Hedman Gul, Grön, Gul
Öjeby IF David Berglund 0706086110 0706086110 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 09:00 Lira BK Lag 3 - IFK Luleå 3 Björkskatans IP
2019-05-19 11:00 Haparanda FF - Öjeby IF Gränsvallen
2019-05-19 12:00 Luleå SK - Rutviks SK Hertsö IP
2019-05-21 18:30 Rosvik IK - Lira BK Lag 3 Rosvalla
2019-05-25 12:00 IFK Luleå 3 - Rosvik IK Örnäsets IP
2019-05-26 10:00 Haparanda FF - Luleå SK Gränsvallen
2019-05-31 17:30 IFK Luleå 3 - Rutviks SK Örnäsets IP
Juni
2019-06-02 12:00 Luleå SK - Öjeby IF Hertsö IP
2019-06-04 18:30 Rosvik IK - Haparanda FF Rosvalla
2019-06-06 10:00 Haparanda FF - Lira BK Lag 3 Gränsvallen
2019-06-07 17:30 Lira BK Lag 3 - Rutviks SK Björkskatans IP
2019-06-07 17:30 Lira BK Lag 3 - Luleå SK Björkskatans IP
2019-06-13 18:00 Rutviks SK - Haparanda FF Myggvallen
2019-06-15 12:00 Luleå SK - IFK Luleå 3 Hertsö IP
2019-06-16 17:00 Rutviks SK - Öjeby IF Myggvallen
2019-06-17 19:00 IFK Luleå 3 - Lira BK Lag 3 Örnäsets IP
2019-06-18 18:30 Rosvik IK - Rutviks SK Rosvalla
2019-06-23 17:00 Rutviks SK - Luleå SK Myggvallen
2019-06-25 18:00 Öjeby IF - Luleå SK Gotisvallen
2019-06-25 19:00 IFK Luleå 3 - Haparanda FF Örnäsets IP
Juli
2019-07-30 18:30 Öjeby IF - IFK Luleå 3 Gotisvallen
Augusti
2019-08-06 18:30 Rosvik IK - Luleå SK Rosvalla
2019-08-08 16:30 Öjeby IF - Haparanda FF Gotisvallen
2019-08-11 13:00 Lira BK Lag 3 - Öjeby IF Björsbyfältet
2019-08-14 18:00 Haparanda FF - Rutviks SK Gränsvallen
2019-08-16 17:30 Rutviks SK - IFK Luleå 3 Myggvallen
2019-08-17 12:00 Luleå SK - Lira BK Lag 3 Hertsö IP
2019-08-17 14:30 Öjeby IF - Rosvik IK Björklunda
2019-08-18 11:00 Lira BK Lag 3 - Haparanda FF Björsbyfältet
2019-08-20 18:30 Rosvik IK - Öjeby IF Rosvalla
2019-08-22 18:30 Haparanda FF - IFK Luleå 3 Gränsvallen
2019-08-24 11:00 Rutviks SK - Lira BK Lag 3 Myggvallen
2019-08-25 13:00 Lira BK Lag 3 - Rosvik IK Björsbyfältet
2019-08-26 Haparanda FF - Rosvik IK Gränsvallen
2019-08-31 12:00 Luleå SK - Haparanda FF Hertsö IP
September
2019-09-01 17:00 Rutviks SK - Rosvik IK Myggvallen
2019-09-03 18:15 Rosvik IK - IFK Luleå 3 Rosvalla
2019-09-05 18:00 Öjeby IF - Rutviks SK Gotisvallen
2019-09-11 18:00 Öjeby IF - Lira BK Lag 3 Gotisvallen
2019-09-14 12:00 Luleå SK - Rosvik IK Hertsö IP
2019-09-21 12:00 IFK Luleå 3 - Luleå SK Örnäsets IP
2019-09-22 13:00 IFK Luleå 3 - Öjeby IF Örnäsets IP