Spelprogram - Flickor 10 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IBFF Linda Öman 0706779719 oragne/Svart/Svart
Munksund/Skuthamns SK Maria Franzen 0705706118 svartvit randig/svart/svart
Norrfjärdens IF Robert Landgren 0708780050 0708780050 Röd, Svart, Svart
Piteå IF FF David Sundström 0705796196 röd/röd/röd
Rosvik IK Jessica Eriksson 0705514313 grön/svart/grön
Storfors AIK Carina Ylipää 0706898163 Blå/Blå/Blå
Södra United Marie Viklund 091139080 0706198214 Röd, Vit, Röd
Öjebyns IF Madeleine Risberg 0702509865 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-15 Munksund/Skuthamns SK - Södra United
2019-05-21 18:30 Södra United - Öjebyns IF Hifton
2019-05-22 Piteå IF FF - Storfors AIK Nordlunda
2019-05-22 Norrfjärdens IF - Munksund/Skuthamns SK Norrvallen
2019-05-22 IBFF - Rosvik IK Sinavallen
2019-05-26 13:00 Rosvik IK - Piteå IF FF Rosvalla
2019-05-27 18:30 Södra United - IBFF Blåsvallens IP
2019-05-29 Munksund/Skuthamns SK - Piteå IF FF
Juni
2019-06-05 Piteå IF FF - Öjebyns IF Nordlunda
2019-06-05 Norrfjärdens IF - Södra United Norrvallen
2019-06-05 IBFF - Storfors AIK Sinavallen
2019-06-05 18:00 Rosvik IK - Munksund/Skuthamns SK Rosvalla
2019-06-10 18:00 Storfors AIK - Norrfjärdens IF Hedens IP Storfors
2019-06-11 18:00 Storfors AIK - Rosvik IK Hedens IP Storfors
2019-06-12 Munksund/Skuthamns SK - Storfors AIK
2019-06-12 Norrfjärdens IF - IBFF Norrvallen
2019-06-12 18:00 Öjebyns IF - Rosvik IK Gotisvallen
2019-06-16 14:00 Södra United - Piteå IF FF Jullevallen
2019-06-16 18:00 Öjebyns IF - Norrfjärdens IF Gotisvallen
2019-06-18 18:00 Rosvik IK - Södra United Rosvalla
2019-06-18 18:00 IBFF - Munksund/Skuthamns SK Sinavallen
2019-06-19 Piteå IF FF - Norrfjärdens IF Nordlunda
2019-06-19 18:00 Storfors AIK - Öjebyns IF Hedens IP Storfors
2019-06-24 18:30 Södra United - Storfors AIK Hifton
2019-06-26 Piteå IF FF - IBFF Nordlunda
2019-06-26 Norrfjärdens IF - Rosvik IK Norrvallen
2019-06-26 18:00 Öjebyns IF - Munksund/Skuthamns SK Gotisvallen
Augusti
2019-08-06 18:00 IBFF - Öjebyns IF Sinavallen
2019-08-07 Norrfjärdens IF - Storfors AIK Norrvallen
2019-08-07 Piteå IF FF - Rosvik IK Nordlunda
2019-08-08 18:30 Södra United - Munksund/Skuthamns SK Jullevallen
2019-08-10 13:00 Storfors AIK - Södra United Hedens IP Storfors
2019-08-12 18:00 Öjebyns IF - IBFF Gotisvallen
2019-08-14 Munksund/Skuthamns SK - Norrfjärdens IF
2019-08-14 18:00 Rosvik IK - IBFF Rosvalla
2019-08-20 18:00 IBFF - Södra United Sinavallen
2019-08-21 Norrfjärdens IF - Öjebyns IF Norrvallen
2019-08-21 Piteå IF FF - Munksund/Skuthamns SK Nordlunda
2019-08-21 18:00 Rosvik IK - Storfors AIK Rosvalla
2019-08-26 18:00 Öjebyns IF - Södra United Gotisvallen
2019-08-28 Munksund/Skuthamns SK - Rosvik IK
2019-08-28 18:00 Öjebyns IF - Piteå IF FF Gotisvallen
2019-08-28 18:00 Storfors AIK - IBFF Hedens IP Storfors
September
2019-09-03 18:00 IBFF - Norrfjärdens IF Sinavallen
2019-09-04 Piteå IF FF - Södra United Nordlunda
2019-09-04 18:00 Rosvik IK - Öjebyns IF Rosvalla
2019-09-04 18:00 Storfors AIK - Munksund/Skuthamns SK Hedens IP Storfors
2019-09-07 11:00 IBFF - Piteå IF FF Sinavallen
2019-09-09 18:00 Södra United - Norrfjärdens IF Blåsvallens IP
2019-09-11 Norrfjärdens IF - Piteå IF FF Norrvallen
2019-09-11 Munksund/Skuthamns SK - IBFF
2019-09-11 18:00 Öjebyns IF - Storfors AIK Gotisvallen
2019-09-11 18:00 Södra United - Rosvik IK Blåsvallens IP
2019-09-18 Munksund/Skuthamns SK - Öjebyns IF
2019-09-18 18:00 Storfors AIK - Piteå IF FF Hedens IP Storfors
2019-09-18 18:00 Rosvik IK - Norrfjärdens IF Rosvalla