Spelprogram - Flickor 11 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Vit Thomas Hedman Vit
FC Norrsken Anders Andersson Öberg 0702038307 röd, svart, svart
Lira BK Gul Marcus Horn 0709315527 Gul, Blå, Blå
Munksund-Skuthamns SK Ruben Grönlund svartvit randig, svart, svart
Piteå IF FF Lag 1 Sofia Franzén 0735015400 röd, röd, röd
Piteå IF FF Lag 2 Sofia Franzén 0735015400 röd, röd, röd
Storfors AIK Thomas Rönnlund Blå, Blå, Blå
Sävast AIF Jesper Andersson 0703066624 Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Trångfors IF Susanna Carlsson Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-13 17:30 Piteå IF FF Lag 2 - Piteå IF FF Lag 1 Strömbacka
2019-05-14 Sävast AIF - Piteå IF FF Lag 2
2019-05-17 17:30 Storfors AIK - FC Norrsken Hedens IP Storfors
2019-05-18 14:00 Piteå IF FF Lag 2 - FC Norrsken Strömbacka
2019-05-21 Trångfors IF - Lira BK Gul Boden Arena
2019-05-21 Alviks IK Vit - Storfors AIK Liko Arena
2019-05-21 FC Norrsken - Sävast AIF
2019-05-25 09:30 Storfors AIK - Trångfors IF Hedens IP Storfors
2019-05-26 Sävast AIF - Alviks IK Vit
2019-05-26 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF Lag 2
2019-05-26 12:00 Lira BK Gul - Sävast AIF Björkskatans IP
2019-05-28 Trångfors IF - Sävast AIF Boden Arena
2019-05-28 Alviks IK Vit - Piteå IF FF Lag 1 Liko Arena
2019-05-28 FC Norrsken - Munksund-Skuthamns SK
2019-05-29 17:30 Storfors AIK - Lira BK Gul Hedens IP Storfors
2019-05-30 16:00 Piteå IF FF Lag 1 - FC Norrsken Strömbacka
Juni
2019-06-02 15:30 Lira BK Gul - Piteå IF FF Lag 1 Porsö IP
2019-06-04 Sävast AIF - Lira BK Gul
2019-06-04 Munksund-Skuthamns SK - Alviks IK Vit
2019-06-09 11:00 Piteå IF FF Lag 1 - Trångfors IF Nordlunda
2019-06-09 14:00 Piteå IF FF Lag 2 - Trångfors IF Nordlunda
2019-06-09 18:30 Storfors AIK - Sävast AIF Hedens IP Storfors
2019-06-11 Trångfors IF - Munksund-Skuthamns SK Boden Arena
2019-06-11 Alviks IK Vit - Piteå IF FF Lag 2 Liko Arena
2019-06-12 17:30 Storfors AIK - Munksund-Skuthamns SK Hedens IP Storfors
2019-06-16 Munksund-Skuthamns SK - Lira BK Gul
2019-06-16 FC Norrsken - Alviks IK Vit
2019-06-18 Sävast AIF - Piteå IF FF Lag 1
2019-06-18 Lira BK Gul - Piteå IF FF Lag 2 Porsö IP
2019-06-18 Trångfors IF - FC Norrsken Boden Arena
2019-06-19 17:30 Piteå IF FF Lag 1 - Storfors AIK Nordlunda
2019-06-23 16:00 Piteå IF FF Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK Nordlunda
2019-06-25 Alviks IK Vit - Trångfors IF Liko Arena
2019-06-25 FC Norrsken - Lira BK Gul
2019-06-25 Munksund-Skuthamns SK - Sävast AIF
2019-06-26 17:30 Piteå IF FF Lag 2 - Storfors AIK LF Arena
Augusti
2019-08-01 19:00 Storfors AIK - Piteå IF FF Lag 1 Hedens IP Storfors
2019-08-06 Alviks IK Vit - Lira BK Gul Liko Arena
2019-08-06 FC Norrsken - Storfors AIK
2019-08-06 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF Lag 1
2019-08-07 19:00 Piteå IF FF Lag 2 - Sävast AIF Nordlunda
2019-08-08 19:00 Storfors AIK - Piteå IF FF Lag 2 Hedens IP Storfors
2019-08-11 Piteå IF FF Lag 1 - Piteå IF FF Lag 2 LF Arena
2019-08-11 Sävast AIF - FC Norrsken
2019-08-11 13:00 Lira BK Gul - Storfors AIK Björsbyfältet
2019-08-13 Trångfors IF - Storfors AIK Boden Arena
2019-08-13 Alviks IK Vit - Sävast AIF Liko Arena
2019-08-13 FC Norrsken - Piteå IF FF Lag 1
2019-08-14 19:00 Lira BK Gul - Trångfors IF Björsbyfältet
2019-08-14 19:00 Piteå IF FF Lag 2 - Munksund-Skuthamns SK Nordlunda
2019-08-15 19:15 Storfors AIK - Alviks IK Vit Hedens IP Storfors
2019-08-20 Sävast AIF - Trångfors IF
2019-08-20 Munksund-Skuthamns SK - FC Norrsken
2019-08-24 12:30 Lira BK Gul - Munksund-Skuthamns SK Björsbyfältet
2019-08-25 Trångfors IF - Piteå IF FF Lag 1 Boden Arena
2019-08-25 Alviks IK Vit - Munksund-Skuthamns SK Liko Arena
2019-08-25 FC Norrsken - Piteå IF FF Lag 2
2019-08-25 14:00 Piteå IF FF Lag 1 - Alviks IK Vit Nordlunda
2019-08-25 14:00 Piteå IF FF Lag 2 - Alviks IK Vit Nordlunda
2019-08-27 Munksund-Skuthamns SK - Trångfors IF
2019-08-27 Sävast AIF - Storfors AIK
2019-08-28 19:00 Lira BK Gul - FC Norrsken Björsbyfältet
September
2019-09-01 14:00 Piteå IF FF Lag 1 - Lira BK Gul Nordlunda
2019-09-03 Trångfors IF - Piteå IF FF Lag 2 Boden Arena
2019-09-03 Alviks IK Vit - FC Norrsken Liko Arena
2019-09-04 17:30 Lira BK Gul - Alviks IK Vit Björsbyfältet
2019-09-08 FC Norrsken - Trångfors IF
2019-09-08 Munksund-Skuthamns SK - Storfors AIK
2019-09-10 Sävast AIF - Munksund-Skuthamns SK
2019-09-10 Trångfors IF - Alviks IK Vit Boden Arena
2019-09-15 11:00 Piteå IF FF Lag 2 - Lira BK Gul Nordlunda
2019-09-15 13:00 Piteå IF FF Lag 1 - Sävast AIF Nordlunda