Spelprogram - Flickor 12 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gammelstads IF Svart Catarina Kidd 0702593683 Grön/vit/Svart/Grön
Gammelstads IF Vit Catarina Kidd 0702593683 Grön/vit/Svart/Grön
Gällivare SK Lag 1 Björn Persson Slumpi 0706932993 Röd/Svart/Röd
IFK Luleå Lag 1 Catarina Johansson 0708888230 vit/blå/vit
Luleå SK Lag 1 Daniel Lindgren 0706674806 Blå, Blå, Blå
Munksund-Skuthamns SK Annette Askenryd 0703171966 svartvit randig, svart, svart
Piteå IF FF Annica Nordlöf 0705108168 röd/röd/röd
Sunderby SK Peter Lingman 0705441787 Gul, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-13 Munksund-Skuthamns SK - Gammelstads IF Vit
2019-05-13 Gammelstads IF Svart - Piteå IF FF Gammelstads IP
2019-05-13 IFK Luleå Lag 1 - Sunderby SK Skogsvallen
2019-05-19 13:30 Luleå SK Lag 1 - Sunderby SK Hertsö IP
2019-05-20 Sunderby SK - Gällivare SK Lag 1 Sundis
2019-05-20 Piteå IF FF - Munksund-Skuthamns SK Nordlunda
2019-05-20 Gammelstads IF Vit - IFK Luleå Lag 1 Gammelstads IP
2019-05-27 Munksund-Skuthamns SK - Luleå SK Lag 1
2019-05-27 Gammelstads IF Svart - Sunderby SK Gammelstads IP
2019-05-27 Piteå IF FF - Gammelstads IF Vit Nordlunda
Juni
2019-06-02 12:00 Luleå SK Lag 1 - Piteå IF FF Hertsö IP
2019-06-03 IFK Luleå Lag 1 - Gammelstads IF Svart Skogsvallen
2019-06-03 Sunderby SK - Munksund-Skuthamns SK Sundis
2019-06-03 Gammelstads IF Vit - Gällivare SK Lag 1 Gammelstads IP
2019-06-10 Munksund-Skuthamns SK - IFK Luleå Lag 1
2019-06-10 Gammelstads IF Svart - Gällivare SK Lag 1 Gammelstads IP
2019-06-10 Piteå IF FF - Sunderby SK Nordlunda
2019-06-15 12:00 Gällivare SK Lag 1 - IFK Luleå Lag 1 Gällivare IP
2019-06-16 12:00 Gällivare SK Lag 1 - Sunderby SK Tallbacka IP
2019-06-17 IFK Luleå Lag 1 - Piteå IF FF Skogsvallen
2019-06-17 Sunderby SK - Luleå SK Lag 1 Sundis
2019-06-17 Gammelstads IF Vit - Gammelstads IF Svart Gammelstads IP
2019-06-24 Munksund-Skuthamns SK - Gammelstads IF Svart
2019-06-24 Sunderby SK - Gammelstads IF Vit Sundis
2019-06-24 Piteå IF FF - Gällivare SK Lag 1 Nordlunda
2019-06-26 18:00 Luleå SK Lag 1 - IFK Luleå Lag 1 Hertsö IP
Augusti
2019-08-04 12:00 Luleå SK Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK Hertsö IP
2019-08-05 Gammelstads IF Vit - Munksund-Skuthamns SK Gammelstads IP
2019-08-05 Piteå IF FF - Gammelstads IF Svart Nordlunda
2019-08-05 Sunderby SK - IFK Luleå Lag 1 Sundis
2019-08-11 16:30 Luleå SK Lag 1 - Gammelstads IF Vit Hertsö IP
2019-08-12 Gammelstads IF Svart - Luleå SK Lag 1 Gammelstads IP
2019-08-12 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF
2019-08-12 IFK Luleå Lag 1 - Gammelstads IF Vit Skogsvallen
2019-08-14 12:00 Gällivare SK Lag 1 - Gammelstads IF Vit Gällivare IP
2019-08-14 12:00 Gällivare SK Lag 1 - Gammelstads IF Svart Gällivare IP
2019-08-19 Sunderby SK - Gammelstads IF Svart Sundis
2019-08-19 IFK Luleå Lag 1 - Gällivare SK Lag 1 Skogsvallen
2019-08-19 Gammelstads IF Vit - Piteå IF FF Gammelstads IP
2019-08-25 12:00 Gällivare SK Lag 1 - Luleå SK Lag 1 Gällivare IP
2019-08-26 Gammelstads IF Svart - IFK Luleå Lag 1 Gammelstads IP
2019-08-26 Munksund-Skuthamns SK - Sunderby SK
2019-08-26 Piteå IF FF - Luleå SK Lag 1 Nordlunda
September
2019-09-02 IFK Luleå Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK Skogsvallen
2019-09-02 Gammelstads IF Vit - Luleå SK Lag 1 Gammelstads IP
2019-09-02 Sunderby SK - Piteå IF FF Sundis
2019-09-02 18:15 Luleå SK Lag 1 - Gammelstads IF Svart Hertsö IP
2019-09-07 09:30 Gällivare SK Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK Gällivare IP
2019-09-07 17:15 Luleå SK Lag 1 - Gällivare SK Lag 1 Hertsö IP
2019-09-09 Munksund-Skuthamns SK - Gällivare SK Lag 1
2019-09-09 Piteå IF FF - IFK Luleå Lag 1 Nordlunda
2019-09-09 Gammelstads IF Svart - Gammelstads IF Vit Gammelstads IP
2019-09-11 17:00 IFK Luleå Lag 1 - Luleå SK Lag 1 Örnäsets IP
2019-09-16 Gammelstads IF Svart - Munksund-Skuthamns SK Gammelstads IP
2019-09-16 Gammelstads IF Vit - Sunderby SK Gammelstads IP
2019-09-16 12:00 Gällivare SK Lag 1 - Piteå IF FF Gällivare IP