Spelprogram - Pojkar 11 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IBFF Stefan Lundström Gul, Svart, Svart
Munksund-Skuthamns SK Klas Stenström 0731510909 svartvit randig/svart/svart
Piteå IF FF Lag 1 Veronica Berglund 0706227859 röd, röd, röd
Rosvik IK Jessica Granberg röd, svart, svart
Storfors AIK Lag 1 Carola Karlsson 0730339911 Blå, Blå, Blå
Södra United Daniel Eliasson Röd, Vit, Röd
Öjebyns IF Terese Tjernqvist 0703048555 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-14 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF Lag 1
2019-05-14 Öjebyns IF - Södra United Gotisvallen
2019-05-14 Rosvik IK - Storfors AIK Lag 1
Omgång 2
2019-05-21 Storfors AIK Lag 1 - Öjebyns IF
2019-05-21 Södra United - Munksund-Skuthamns SK
2019-05-21 Piteå IF FF Lag 1 - IBFF LF Arena
Omgång 3
2019-05-28 IBFF - Södra United IVAB Arena
2019-05-28 Munksund-Skuthamns SK - Storfors AIK Lag 1
2019-05-28 Öjebyns IF - Rosvik IK Gotisvallen
Omgång 4
2019-06-04 Rosvik IK - Munksund-Skuthamns SK
2019-06-04 Storfors AIK Lag 1 - IBFF
2019-06-04 Södra United - Piteå IF FF Lag 1
Omgång 5
2019-06-11 IBFF - Rosvik IK IVAB Arena
2019-06-11 Munksund-Skuthamns SK - Öjebyns IF
2019-06-11 Piteå IF FF Lag 1 - Storfors AIK Lag 1 LF Arena
Omgång 6
2019-06-18 Öjebyns IF - IBFF Gotisvallen
2019-06-18 Rosvik IK - Piteå IF FF Lag 1
2019-06-18 Storfors AIK Lag 1 - Södra United
Omgång 7
2019-06-25 IBFF - Munksund-Skuthamns SK IVAB Arena
2019-06-25 Södra United - Rosvik IK
2019-06-25 Piteå IF FF Lag 1 - Öjebyns IF LF Arena
Omgång 8
2019-08-06 Storfors AIK Lag 1 - Rosvik IK
2019-08-06 Södra United - Öjebyns IF
2019-08-06 Piteå IF FF Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK LF Arena
Omgång 9
2019-08-13 IBFF - Piteå IF FF Lag 1 IVAB Arena
2019-08-13 Munksund-Skuthamns SK - Södra United
2019-08-13 Öjebyns IF - Storfors AIK Lag 1 Gotisvallen
Omgång 10
2019-08-20 Rosvik IK - Öjebyns IF
2019-08-20 Storfors AIK Lag 1 - Munksund-Skuthamns SK
2019-08-20 Södra United - IBFF
Omgång 11
2019-08-27 IBFF - Storfors AIK Lag 1 IVAB Arena
2019-08-27 Munksund-Skuthamns SK - Rosvik IK
2019-08-27 Piteå IF FF Lag 1 - Södra United LF Arena
Omgång 12
2019-09-03 Öjebyns IF - Munksund-Skuthamns SK Gotisvallen
2019-09-03 Rosvik IK - IBFF
2019-09-03 Storfors AIK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 1
Omgång 13
2019-09-10 IBFF - Öjebyns IF IVAB Arena
2019-09-10 Södra United - Storfors AIK Lag 1
2019-09-10 Piteå IF FF Lag 1 - Rosvik IK LF Arena
Omgång 14
2019-09-17 Munksund-Skuthamns SK - IBFF
2019-09-17 Öjebyns IF - Piteå IF FF Lag 1 Gotisvallen
2019-09-17 Rosvik IK - Södra United