Spelprogram - Pojkar 12 Grupp D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Jens Rosengren 0702661885 Blå/Blå/Blå
Bodens BK FF Marit Julnes Grön/Grön/Grön
Lira BK Lag 1 Jenny Widmark 0734126460 Gul, Blå, Blå
Norrfjärdens IF Nina Lindström 0703732647 Gul/svar/gul
Storfors AIK Daniel Wedin 0706152300 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK Anna Sandstén 0703522044 Gul, Blå
Svartbjörnsbyns IF Mattias Öhrvall 0706247217 Gul, Svart, Gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-18 13:15 Bodens BK FF - Storfors AIK Björknäsvallen
2019-06-02 16:00 Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF Sundis
2019-09-10 19:10 Alviks IK - Lira BK Lag 1 Liko Arena
Omgång 2
2019-05-22 19:00 Svartbjörnsbyns IF - Norrfjärdens IF Bossevallen
2019-06-05 18:30 Storfors AIK - Sunderby SK Hedens IP Storfors
2019-08-25 13:00 Lira BK Lag 1 - Bodens BK FF Björsbyfältet
Omgång 3
2019-05-26 16:00 Sunderby SK - Lira BK Lag 1 Sundis
2019-05-27 Norrfjärdens IF - Storfors AIK Holma
2019-05-27 18:30 Bodens BK FF - Alviks IK Björknäsvallen
Omgång 4
2019-06-01 10:30 Alviks IK - Sunderby SK Liko Arena
2019-06-19 18:30 Storfors AIK - Svartbjörnsbyns IF Hedens IP Storfors
2019-08-18 13:00 Lira BK Lag 1 - Norrfjärdens IF Björsbyfältet
Omgång 5
2019-06-09 18:00 Norrfjärdens IF - Alviks IK Norrvallen
2019-06-12 18:00 Svartbjörnsbyns IF - Lira BK Lag 1 Bossevallen
2019-08-20 19:00 Sunderby SK - Bodens BK FF Lassevallen
Omgång 6
2019-06-15 13:00 Lira BK Lag 1 - Storfors AIK Björkskatans IP
2019-06-16 12:00 Alviks IK - Svartbjörnsbyns IF Liko Arena
2019-07-02 18:30 Bodens BK FF - Norrfjärdens IF Björknäsvallen
Omgång 7
2019-06-16 18:00 Norrfjärdens IF - Sunderby SK Norrvallen
2019-06-23 17:30 Storfors AIK - Alviks IK Hedens IP Storfors
2019-06-27 18:00 Svartbjörnsbyns IF - Bodens BK FF Bossevallen
Omgång 8
2019-05-04 10:00 Lira BK Lag 1 - Alviks IK Björkskatans IP
2019-08-05 18:00 Svartbjörnsbyns IF - Sunderby SK Bossevallen
2019-08-07 18:30 Storfors AIK - Bodens BK FF Hedens IP Storfors
Omgång 9
2019-05-30 10:00 Bodens BK FF - Lira BK Lag 1 Björknäsvallen
2019-08-13 19:00 Sunderby SK - Storfors AIK Lassevallen
2019-08-31 11:00 Norrfjärdens IF - Svartbjörnsbyns IF Norrvallen
Omgång 10
2019-08-06 17:30 Lira BK Lag 1 - Sunderby SK Björsbyfältet
2019-08-19 19:00 Storfors AIK - Norrfjärdens IF Hedens IP Storfors
2019-08-23 18:30 Alviks IK - Bodens BK FF Liko Arena
Omgång 11
2019-08-25 18:00 Svartbjörnsbyns IF - Storfors AIK Bossevallen
2019-08-27 19:00 Sunderby SK - Alviks IK Lassevallen
2019-08-29 18:00 Norrfjärdens IF - Lira BK Lag 1 Norrvallen
Omgång 12
2019-08-14 18:00 Lira BK Lag 1 - Svartbjörnsbyns IF Björsbyfältet
2019-09-02 Alviks IK - Norrfjärdens IF Liko Arena
2019-09-03 19:00 Bodens BK FF - Sunderby SK Björknäsvallen
Omgång 13
2019-09-08 17:30 Storfors AIK - Lira BK Lag 1 Hedens IP Storfors
2019-09-08 18:00 Norrfjärdens IF - Bodens BK FF Norrvallen
2019-09-08 18:00 Svartbjörnsbyns IF - Alviks IK Bossevallen
Omgång 14
2019-09-10 19:00 Sunderby SK - Norrfjärdens IF Sundis
2019-09-14 13:00 Alviks IK - Storfors AIK Liko Arena
2019-09-17 18:30 Bodens BK FF - Svartbjörnsbyns IF Björknäsvallen