Spelprogram - Flickor 10 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gammelstads IF Peter Bäckström Grön/vit/Svart/Grön
IFK Luleå Lars Jörgen Kajberg vit/blå/vit
Lira BK Gul Åsa Christensen 0702980039 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Peter Qvist 0708357172 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK Lag 2 Sofia Söderlind 0702018919 Gul, Blå
Sävast AIF Linn Hjärtmyr Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Trångfors IF Ann-Charlotte Erikehn 0703628180 Blå, Blå, Blå
Älvsby IF Madelene Andersson 0702081285 Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-15 Älvsby IF - Gammelstads IF Älvåkra IP
2019-05-15 IFK Luleå - Trångfors IF Skogsvallen
2019-05-15 Sävast AIF - Lira BK Gul
2019-05-15 17:00 Luleå SK - Sunderby SK Lag 2 Hertsö IP
Omgång 2
2019-05-22 Sunderby SK Lag 2 - Sävast AIF Sundis
2019-05-22 Trångfors IF - Älvsby IF Boden Arena
2019-05-22 Gammelstads IF - Luleå SK Gammelstads IP
2019-05-26 11:00 Lira BK Gul - IFK Luleå Björkskatans IP
Omgång 3
2019-05-29 Älvsby IF - Lira BK Gul Älvåkra IP
2019-05-29 IFK Luleå - Sunderby SK Lag 2 Skogsvallen
2019-05-29 Sävast AIF - Luleå SK
2019-05-29 Trångfors IF - Gammelstads IF Boden Arena
Omgång 4
2019-06-04 18:00 Luleå SK - IFK Luleå Hertsö IP
2019-06-05 Sunderby SK Lag 2 - Älvsby IF Sundis
2019-06-05 Gammelstads IF - Sävast AIF Gammelstads IP
2019-06-06 12:00 Lira BK Gul - Trångfors IF Björkskatans IP
Omgång 5
2019-06-12 Älvsby IF - Luleå SK Älvåkra IP
2019-06-12 IFK Luleå - Sävast AIF Skogsvallen
2019-06-12 Trångfors IF - Sunderby SK Lag 2 Boden Arena
2019-06-12 19:00 Lira BK Gul - Gammelstads IF Björsbyfältet
Omgång 6
2019-06-18 18:00 Luleå SK - Trångfors IF Hertsö IP
2019-06-19 Sävast AIF - Älvsby IF
2019-06-19 Sunderby SK Lag 2 - Lira BK Gul Sundis
2019-06-19 Gammelstads IF - IFK Luleå Gammelstads IP
Omgång 7
2019-06-26 Älvsby IF - IFK Luleå Älvåkra IP
2019-06-26 Sunderby SK Lag 2 - Gammelstads IF Sundis
2019-06-26 Trångfors IF - Sävast AIF Boden Arena
2019-06-26 19:00 Lira BK Gul - Luleå SK Björsbyfältet
Omgång 8
2019-08-07 Gammelstads IF - Älvsby IF Gammelstads IP
2019-08-07 Trångfors IF - IFK Luleå Boden Arena
2019-08-07 Sunderby SK Lag 2 - Luleå SK Sundis
2019-08-07 19:00 Lira BK Gul - Sävast AIF Björsbyfältet
Omgång 9
2019-08-14 Sävast AIF - Sunderby SK Lag 2
2019-08-14 IFK Luleå - Lira BK Gul Skogsvallen
2019-08-14 Älvsby IF - Trångfors IF Älvåkra IP
2019-08-14 18:00 Luleå SK - Gammelstads IF Hertsö IP
Omgång 10
2019-08-20 18:00 Luleå SK - Sävast AIF Hertsö IP
2019-08-21 Gammelstads IF - Trångfors IF Gammelstads IP
2019-08-21 19:00 Lira BK Gul - Älvsby IF Björsbyfältet
2019-08-24 10:00 Sunderby SK Lag 2 - IFK Luleå Lassevallen
Omgång 11
2019-08-28 IFK Luleå - Luleå SK Skogsvallen
2019-08-28 Älvsby IF - Sunderby SK Lag 2 Älvåkra IP
2019-08-28 Trångfors IF - Lira BK Gul Boden Arena
2019-08-28 Sävast AIF - Gammelstads IF
Omgång 12
2019-09-04 Sävast AIF - IFK Luleå
2019-09-04 Gammelstads IF - Lira BK Gul Gammelstads IP
2019-09-08 14:30 Sunderby SK Lag 2 - Trångfors IF Lassevallen
2019-09-08 16:00 Luleå SK - Älvsby IF Hertsö IP
Omgång 13
2019-09-11 Älvsby IF - Sävast AIF Älvåkra IP
2019-09-11 Trångfors IF - Luleå SK Boden Arena
2019-09-11 IFK Luleå - Gammelstads IF Skogsvallen
2019-09-11 18:30 Lira BK Gul - Sunderby SK Lag 2 Björsbyfältet
Omgång 14
2019-09-17 18:00 Luleå SK - Lira BK Gul Hertsö IP
2019-09-18 IFK Luleå - Älvsby IF Skogsvallen
2019-09-18 Gammelstads IF - Sunderby SK Lag 2 Gammelstads IP
2019-09-18 Sävast AIF - Trångfors IF