Spelprogram - Flickor 10 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Gabriella Bäckström Blå, Blå, Blå
Bergnäsets AIK Daniel Hellman Boren Vit/Svart/Vita
Gammelgårdens IF Johanna Larsson 0702144044 Röd/Röd
IFK Råneå Daniel Niva 0703072629 Blå/Blå/Blåa
Lira BK Blå Åsa Christensen 0702980039 Gul, Blå, Blå
Rutviks SK Lars Lee Pettersson 0702084861 Gul/Grön/Gul
Sunderby SK Lag 1 Sofia Söderlind 0702018919 Gul, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-16 Alviks IK - IFK Råneå Liko Arena
2019-05-19 12:00 Bergnäsets AIK - Lira BK Blå Bergsvallen
2019-05-19 14:45 Gammelgårdens IF - Sunderby SK Lag 1 Gammelgårdens IP
Omgång 2
2019-05-23 18:00 IFK Råneå - Gammelgårdens IF Råneå IP
2019-08-15 19:00 Rutviks SK - Alviks IK Myggvallen
2019-09-17 17:45 Sunderby SK Lag 1 - Bergnäsets AIK Sundis
Omgång 3
2019-05-30 Alviks IK - Lira BK Blå Liko Arena
2019-06-02 11:30 Bergnäsets AIK - Gammelgårdens IF Bergsvallen
2019-08-22 19:00 Rutviks SK - IFK Råneå Myggvallen
Omgång 4
2019-06-05 18:30 IFK Råneå - Bergnäsets AIK Råneå IP
2019-06-06 Sunderby SK Lag 1 - Alviks IK Sundis
2019-06-06 12:00 Lira BK Blå - Rutviks SK Björkskatans IP
Omgång 5
2019-06-09 16:30 Alviks IK - Gammelgårdens IF Liko Arena
2019-06-12 17:30 Lira BK Blå - IFK Råneå Björsbyfältet
2019-06-13 19:00 Rutviks SK - Sunderby SK Lag 1 Myggvallen
Omgång 6
2019-06-17 18:30 Gammelgårdens IF - Rutviks SK Gammelgårdens IP
2019-06-20 Sunderby SK Lag 1 - Lira BK Blå Sundis
2019-09-08 13:00 Bergnäsets AIK - Alviks IK Bergsvallen
Omgång 7
2019-06-26 17:30 Lira BK Blå - Gammelgårdens IF Björsbyfältet
2019-06-27 Sunderby SK Lag 1 - IFK Råneå Sundis
2019-06-27 19:00 Rutviks SK - Bergnäsets AIK Myggvallen
Omgång 8
2019-08-07 17:30 Lira BK Blå - Bergnäsets AIK Björsbyfältet
2019-08-08 IFK Råneå - Alviks IK Råneå IP
2019-08-08 Sunderby SK Lag 1 - Gammelgårdens IF Sundis
Omgång 9
2019-08-14 18:00 Gammelgårdens IF - IFK Råneå Gammelgårdens IP
2019-08-15 Alviks IK - Rutviks SK Liko Arena
2019-08-18 11:00 Bergnäsets AIK - Sunderby SK Lag 1 Bergsvallen
Omgång 10
2019-05-28 18:00 IFK Råneå - Rutviks SK Råneå IP
2019-08-20 17:30 Lira BK Blå - Alviks IK Björsbyfältet
2019-08-21 18:30 Gammelgårdens IF - Bergnäsets AIK Gammelgårdens IP
Omgång 11
2019-08-25 17:30 Alviks IK - Sunderby SK Lag 1 Liko Arena
2019-08-29 19:00 Rutviks SK - Lira BK Blå Myggvallen
2019-09-01 14:00 Bergnäsets AIK - IFK Råneå Bergsvallen
Omgång 12
2019-09-04 18:30 Gammelgårdens IF - Alviks IK Gammelgårdens IP
2019-09-05 17:45 Sunderby SK Lag 1 - Rutviks SK Lassevallen
2019-09-05 18:30 IFK Råneå - Lira BK Blå Råneå IP
Omgång 13
2019-06-16 16:30 Alviks IK - Bergnäsets AIK Liko Arena
2019-09-11 17:00 Lira BK Blå - Sunderby SK Lag 1 Björsbyfältet
2019-09-12 18:15 Rutviks SK - Gammelgårdens IF Myggvallen
Omgång 14
2019-09-14 11:00 Bergnäsets AIK - Rutviks SK Bergsvallen
2019-09-19 IFK Råneå - Sunderby SK Lag 1 Råneå IP
2019-09-22 10:00 Gammelgårdens IF - Lira BK Blå Gammelgårdens IP