Spelprogram - Pojkar 13 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IBFF/ÖIF Malin Bergström Lundmark 0702853204 Gul, Svart, Svart
Bergnäsets AIK Sofia Adolfsson Sundström 0761160807 Vit, Grön, Vita
Bodens BK FF Marit Julnes Grön/Grön/Grön
IFK Arvidsjaur FK Viveka Eliasson blå, blå, blå
Lira BK Gul Marlén Aasa Chapman 0703871265 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Lag 2 Fredrik Engman 0705304815 Blå, Blå, Blå
Piteå IF FF Lag 1 Mikael Lindgren 0702601004 röd, röd, röd
Södra United Robert Larsson Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 13:00 110352001 Bodens BK FF - IBFF/ÖIF 3 - 3 Björknäsvallen
2019-05-16 110352004 Södra United - Bergnäsets AIK
2019-05-18 10:30 110352003 Lira BK Gul - IFK Arvidsjaur FK 3 - 1 Porsö IP
2019-05-18 14:00 110352002 Luleå SK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 1 4 - 4 Hertsö IP
2019-05-19 10:30 110352008 IBFF/ÖIF - Södra United 1 - 2 Björklunda
2019-05-23 19:00 110352035 Bodens BK FF - Piteå IF FF Lag 1 13 - 1 Björknäsvallen
2019-05-24 18:30 110352010 Luleå SK Lag 2 - Bergnäsets AIK 2 - 1 Hertsö IP
2019-05-25 13:00 110352005 Bergnäsets AIK - Lira BK Gul Bergsvallen
2019-05-25 13:30 110352009 Bodens BK FF - IFK Arvidsjaur FK 5 - 2 Björknäsvallen
Juni
2019-06-02 15:00 110352015 IFK Arvidsjaur FK - Piteå IF FF Lag 1 6 - 0 Ringelvallens IP
2019-06-02 15:00 110352016 IBFF/ÖIF - Lira BK Gul 2 - 2 Bäckvallen Svensbyn
2019-06-04 18:00 110352012 Piteå IF FF Lag 1 - IBFF/ÖIF 6 - 3 Nordlunda
2019-06-06 15:00 110352019 IFK Arvidsjaur FK - IBFF/ÖIF 1 - 1 Ringelvallens IP
2019-06-09 11:00 110352014 Bergnäsets AIK - Bodens BK FF Bergsvallen
2019-06-13 110352018 Luleå SK Lag 2 - Lira BK Gul 1 - 0 Hertsö IP
2019-06-15 16:00 110352011 Lira BK Gul - Södra United 9 - 1 Björkskatans IP
2019-06-16 13:00 110352006 IFK Arvidsjaur FK - Luleå SK Lag 2 5 - 3 Ringelvallens IP
2019-06-16 13:00 110352017 Bodens BK FF - Södra United 15 - 5 Björknäsvallen
2019-06-16 16:00 110352023 Bergnäsets AIK - IFK Arvidsjaur FK Bergsvallen
2019-06-17 19:00 110352021 Lira BK Gul - Bodens BK FF 1 - 2 Björkskatans IP
2019-06-20 110352022 Södra United - Piteå IF FF Lag 1 2 - 4
2019-06-20 18:30 110352024 IBFF/ÖIF - Luleå SK Lag 2 4 - 5 Gotisvallen
2019-06-24 19:00 110352025 Bodens BK FF - Luleå SK Lag 2 2 - 3 Björknäsvallen
2019-06-25 19:30 110352028 Piteå IF FF Lag 1 - Lira BK Gul 1 - 7 Nordlunda
2019-06-27 19:00 110352026 Bergnäsets AIK - IBFF/ÖIF Bergsvallen
Augusti
2019-08-04 15:00 110352029 IBFF/ÖIF - Bodens BK FF 0 - 0 Sinavallen
2019-08-09 18:00 110352041 Luleå SK Lag 2 - Södra United 10 - 0 Hertsö IP
2019-08-11 13:00 110352007 Piteå IF FF Lag 1 - Bodens BK FF 9 - 7 Nordlunda
2019-08-15 110352033 Lira BK Gul - Bergnäsets AIK Björkskatans IP
2019-08-15 110352036 Södra United - IBFF/ÖIF
2019-08-18 12:30 110352032 Bergnäsets AIK - Södra United Bergsvallen
2019-08-18 13:00 110352037 IFK Arvidsjaur FK - Bodens BK FF 3 - 2 Ringelvallens IP
2019-08-18 15:00 110352040 IBFF/ÖIF - Piteå IF FF Lag 1 4 - 1 Bäckvallen Svensbyn
2019-08-20 18:00 110352030 Piteå IF FF Lag 1 - Luleå SK Lag 2 2 - 5 Nordlunda
2019-08-22 110352039 Södra United - Lira BK Gul
2019-08-24 11:00 110352038 Bergnäsets AIK - Luleå SK Lag 2 0 - 9 Bergsvallen
2019-08-25 11:00 110352031 IFK Arvidsjaur FK - Lira BK Gul 1 - 3 Ringelvallens IP
2019-08-25 18:00 110352050 Piteå IF FF Lag 1 - Södra United 4 - 2 Nordlunda
2019-08-29 19:00 110352044 Lira BK Gul - IBFF/ÖIF 4 - 0 Björkskatans IP
2019-08-31 11:00 110352020 Piteå IF FF Lag 1 - Bergnäsets AIK Nordlunda
2019-08-31 12:00 110352053 Luleå SK Lag 2 - Bodens BK FF 6 - 3 Hertsö IP
September
2019-09-01 11:00 110352043 Piteå IF FF Lag 1 - IFK Arvidsjaur FK 3 - 5 Nordlunda
2019-09-01 15:00 110352047 IBFF/ÖIF - IFK Arvidsjaur FK 2 - 4 Gotisvallen
2019-09-05 110352045 Södra United - Bodens BK FF
2019-09-06 19:00 110352046 Lira BK Gul - Luleå SK Lag 2 2 - 3 Björkskatans IP
2019-09-07 11:00 110352048 Bergnäsets AIK - Piteå IF FF Lag 1 Bergsvallen
2019-09-08 15:00 110352034 Luleå SK Lag 2 - IFK Arvidsjaur FK 3 - 3 Åkevallen
2019-09-08 15:00 110352054 IBFF/ÖIF - Bergnäsets AIK 4 - 9 Sinavallen
2019-09-12 110352051 IFK Arvidsjaur FK - Bergnäsets AIK Ringelvallens IP
2019-09-12 19:00 110352049 Bodens BK FF - Lira BK Gul 2 - 3 Björknäsvallen
2019-09-13 18:00 110352052 Luleå SK Lag 2 - IBFF/ÖIF 0 - 4 Hertsö IP
2019-09-19 110352055 Södra United - IFK Arvidsjaur FK 1 - 6
2019-09-19 19:00 110352056 Lira BK Gul - Piteå IF FF Lag 1 4 - 1 Björkskatans IP
2019-09-22 14:00 110352042 Bodens BK FF - Bergnäsets AIK Björknäsvallen
2019-09-22 17:00 110352027 IFK Arvidsjaur FK - Södra United 9 - 2 Ringelvallens IP
2019-09-25 17:30 110352013 Södra United - Luleå SK Lag 2 0 - 9