Spelprogram - Pojkar 13 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hedens IF Mattias Hjelte +46703135145 gul, svart, gul
IFK Kalix Daniel Fredriksson 0703117902 röd, röd, röd
IFK Luleå Per Nyström Jensen 0706337827 vit/blå/vit
Kiruna FF Henrik Hannu 0730517708 röd, röd, vit
Lira BK Blå Marlén Aasa Chapman 0703871265 Gul, Blå, Blå
Piteå IF FF Lag 2 Mikael Lindgren 0702601004 röd, röd, röd
Sunderby SK Lag 1 Henrik Sundberg 0706194954 Gul/Blå/Blå
Sävast AIF Jonny Hansson 0702042461 Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 13:00 110351038 IFK Luleå - Hedens IF 6 - 0 Hälsans hus
2019-05-11 14:30 110351048 IFK Luleå - Sunderby SK Lag 1 10 - 1 Hälsans hus
2019-05-11 16:00 110351005 IFK Luleå - IFK Kalix 4 - 0 Hälsans hus
2019-05-12 13:00 110351034 Hedens IF - Kiruna FF 1 - 1 Olympia, Heden
2019-05-12 16:00 110351011 IFK Kalix - Lira BK Blå 6 - 3 Furuvallen
2019-05-17 19:00 110351004 Lira BK Blå - IFK Luleå 1 - 10 Björkskatans IP
2019-05-18 14:00 110351002 Hedens IF - Sunderby SK Lag 1 1 - 2 Olympia, Heden
2019-05-25 13:00 110351007 Sunderby SK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 2 2 - 2 Sundis
2019-05-25 14:00 110351008 Sävast AIF - Lira BK Blå 1 - 3 Tallvallen
2019-05-30 16:00 110351003 IFK Kalix - Kiruna FF 1 - 4 Furuvallen
2019-05-31 18:00 110351012 Sunderby SK Lag 1 - Sävast AIF 4 - 2 Sundis
Juni
2019-06-01 11:30 110351023 IFK Luleå - Kiruna FF 7 - 1 Hälsans hus
2019-06-02 13:00 110351010 Hedens IF - IFK Luleå 3 - 4 Olympia, Heden
2019-06-02 15:00 110351016 Sävast AIF - IFK Kalix 0 - 3 Tallvallen
2019-06-06 10:00 110351013 Lira BK Blå - Hedens IF 0 - 4 Björkskatans IP
2019-06-06 12:00 110351019 Kiruna FF - Sävast AIF 5 - 2 Tarfalahallen
2019-06-08 10:00 110351014 IFK Luleå - Piteå IF FF Lag 2 12 - 2 Örnäsets IP
2019-06-08 12:30 110351001 Piteå IF FF Lag 2 - Sävast AIF 0 - 7 Nordlunda
2019-06-08 15:00 110351018 Hedens IF - IFK Kalix 1 - 2 Olympia, Heden
2019-06-08 16:00 110351043 Sunderby SK Lag 1 - Kiruna FF 3 - 0 Sundis
2019-06-15 16:00 110351031 Kiruna FF - IFK Kalix 3 - 5 Lombia IP
2019-06-16 14:00 110351027 Kiruna FF - Lira BK Blå 4 - 2 Tarfalahallen
2019-06-18 19:30 110351017 Piteå IF FF Lag 2 - Lira BK Blå 7 - 1 Nordlunda
2019-06-20 18:00 110351024 Sävast AIF - Hedens IF 2 - 7 Tallvallen
2019-06-23 16:00 110351022 Lira BK Blå - Sunderby SK Lag 1 2 - 4 Björkskatans IP
2019-06-23 17:30 110351021 IFK Kalix - Piteå IF FF Lag 2 9 - 2 Furuvallen
2019-06-27 18:00 110351009 Piteå IF FF Lag 2 - Kiruna FF 2 - 4 Nordlunda
Juli
2019-07-02 18:00 110351026 IFK Luleå - Sävast AIF 14 - 0 Hälsans hus
2019-07-02 19:30 110351025 Piteå IF FF Lag 2 - Hedens IF 2 - 5 Nordlunda
2019-07-07 15:00 110351028 Sunderby SK Lag 1 - IFK Kalix 5 - 5 Byvallen
2019-07-31 18:45 110351020 Sunderby SK Lag 1 - IFK Luleå 1 - 2 Byvallen
Augusti
2019-08-07 11:00 110351051 Kiruna FF - IFK Luleå 0 - 12 Lombia IP
2019-08-11 19:00 110351029 Sävast AIF - Piteå IF FF Lag 2 7 - 1 Tallvallen
2019-08-13 19:30 110351035 Piteå IF FF Lag 2 - Sunderby SK Lag 1 2 - 1 Nordlunda
2019-08-16 19:00 110351036 Lira BK Blå - Sävast AIF 4 - 6 Björkskatans IP
2019-08-17 14:00 110351037 Kiruna FF - Piteå IF FF Lag 2 12 - 2 Tarfalahallen
2019-08-17 16:00 110351056 IFK Kalix - Sunderby SK Lag 1 2 - 4 Furuvallen
2019-08-18 15:00 110351055 Lira BK Blå - Kiruna FF 0 - 2 Björkskatans IP
2019-08-21 19:00 110351044 IFK Kalix - Sävast AIF 6 - 1 Furuvallen
2019-08-23 18:30 110351030 Sunderby SK Lag 1 - Hedens IF 3 - 2 Byvallen
2019-08-23 19:00 110351039 Lira BK Blå - IFK Kalix 1 - 1 Björkskatans IP
2019-08-24 10:00 110351032 IFK Luleå - Lira BK Blå 2 - 1 Hälsans hus
2019-08-24 15:00 110351006 Kiruna FF - Hedens IF 0 - 2 Tarfalahallen
2019-08-25 19:00 110351040 Sävast AIF - Sunderby SK Lag 1 5 - 2 Tallvallen
2019-08-27 18:30 110351042 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Luleå 2 - 4 Nordlunda
2019-08-31 11:00 110351053 Hedens IF - Piteå IF FF Lag 2 4 - 0 Olympia, Heden
September
2019-09-01 12:00 110351015 Kiruna FF - Sunderby SK Lag 1 0 - 4 Lombia IP
2019-09-01 14:30 110351041 Hedens IF - Lira BK Blå 2 - 4 Olympia, Heden
2019-09-01 15:00 110351033 IFK Kalix - IFK Luleå 0 - 7 Furuvallen
2019-09-07 13:00 110351045 Lira BK Blå - Piteå IF FF Lag 2 4 - 1 Björkskatans IP
2019-09-07 13:00 110351047 Sävast AIF - Kiruna FF 1 - 1 Tallvallen
2019-09-08 13:00 110351046 IFK Kalix - Hedens IF 1 - 3 Furuvallen
2019-09-11 17:00 110351052 Hedens IF - Sävast AIF Olympia, Heden
2019-09-11 18:30 110351050 Sunderby SK Lag 1 - Lira BK Blå 1 - 1 Sundis
2019-09-14 11:00 110351049 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Kalix 4 - 7 Nordlunda
2019-09-22 18:30 110351054 Sävast AIF - IFK Luleå 1 - 10 Tallvallen