Spelprogram - Pojkar 13 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 16:00 110350018 Gällivare SK - Luleå SK Lag 1 1 - 3 Tallbacka IP
2019-05-18 12:00 110350003 Luleå SK Lag 1 - Storfors AIK 3 - 1 Hertsö IP
2019-05-25 11:00 110350001 Gammelstads IF - Älvsby IF 5 - 3 Gammelstads IP
2019-05-26 09:30 110350030 Sunderby SK Lag 2 - Gällivare SK 0 - 3 Sundis
2019-05-26 12:00 110350011 Luleå SK Lag 1 - Pajala IF 5 - 3 Hertsö IP
2019-05-26 13:30 110350025 Gammelstads IF - Gällivare SK 2 - 2 Gammelstads IP
2019-05-30 13:00 110350008 Älvsby IF - Pajala IF 4 - 0 Älvåkra IP
Juni
2019-06-01 12:00 110350012 Sunderby SK Lag 2 - Älvsby IF 6 - 2 Sundis
2019-06-01 14:00 110350007 Sunderby SK Lag 2 - Gammelstads IF 3 - 0 Sundis
2019-06-02 15:30 110350009 Gammelstads IF - Storfors AIK 2 - 1 Gammelstads IP
2019-06-05 18:00 110350013 Pajala IF - Gällivare SK 0 - 5 Riavallen Pajala
2019-06-06 13:00 110350015 Storfors AIK - Sunderby SK Lag 2 2 - 9 Hedens IP Storfors
2019-06-07 18:00 110350016 Älvsby IF - Luleå SK Lag 1 0 - 9 Älvåkra IP
2019-06-08 14:30 110350055 Pajala IF - Storfors AIK 4 - 5 Riavallen Pajala
2019-06-15 12:00 110350021 Luleå SK Lag 1 - Gammelstads IF 0 - 2 Hertsö IP
2019-06-16 12:30 110350017 Gammelstads IF - Pajala IF 2 - 3 Gammelstads IP
2019-06-16 13:00 110350024 Älvsby IF - Gällivare SK 3 - 3 Älvåkra IP
2019-06-18 19:00 110350047 Älvsby IF - Storfors AIK 3 - 4 Älvåkra IP
2019-06-25 19:00 110350029 Älvsby IF - Gammelstads IF 5 - 4 Älvåkra IP
2019-06-27 19:00 110350006 Storfors AIK - Gällivare SK 3 - 3 Hedens IP Storfors
Juli
2019-07-02 18:00 110350040 Älvsby IF - Sunderby SK Lag 2 2 - 6 Älvåkra IP
2019-07-05 18:45 110350028 Sunderby SK Lag 2 - Luleå SK Lag 1 6 - 4 Byvallen
2019-07-28 12:00 110350036 Pajala IF - Älvsby IF 3 - 5 Riavallen Pajala
Augusti
2019-08-03 13:00 110350044 Luleå SK Lag 1 - Älvsby IF 1 - 0 Hertsö IP
2019-08-06 19:00 110350031 Storfors AIK - Luleå SK Lag 1 1 - 3 Hedens IP Storfors
2019-08-10 10:00 110350019 Storfors AIK - Älvsby IF 5 - 2 Hedens IP Storfors
2019-08-11 18:00 110350056 Luleå SK Lag 1 - Sunderby SK Lag 2 1 - 5 Hertsö IP
2019-08-14 18:00 110350035 Gammelstads IF - Sunderby SK Lag 2 2 - 2 Gammelstads IP
2019-08-17 13:00 110350027 Storfors AIK - Pajala IF 10 - 4 Hedens IP Storfors
2019-08-18 13:00 110350045 Pajala IF - Gammelstads IF 0 - 7 Riavallen Pajala
2019-08-21 19:00 110350037 Storfors AIK - Gammelstads IF 5 - 0 Hedens IP Storfors
2019-08-24 13:15 110350050 Sunderby SK Lag 2 - Pajala IF 8 - 1 Byvallen
2019-08-25 13:00 110350034 Gällivare SK - Storfors AIK 1 - 2 Tallbacka IP
2019-08-25 14:00 110350039 Pajala IF - Luleå SK Lag 1 2 - 4 Riavallen Pajala
2019-08-28 18:30 110350043 Sunderby SK Lag 2 - Storfors AIK 3 - 4 Byvallen
2019-08-31 12:00 110350041 Gällivare SK - Pajala IF 4 - 3 Tallbacka IP
September
2019-09-01 16:00 110350002 Gällivare SK - Sunderby SK Lag 2 0 - 1 Tallbacka IP
2019-09-01 16:00 110350049 Gammelstads IF - Luleå SK Lag 1 0 - 2 Gammelstads IP
2019-09-07 11:30 110350052 Gällivare SK - Älvsby IF 3 - 0 Tallbacka IP
2019-09-08 14:00 110350022 Pajala IF - Sunderby SK Lag 2 3 - 6 Riavallen Pajala
2019-09-08 14:00 110350053 Gällivare SK - Gammelstads IF 1 - 3 Tallbacka IP
2019-09-14 13:00 110350046 Luleå SK Lag 1 - Gällivare SK 0 - 0 Hertsö IP