Spelprogram - Pojkar 14 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Maria Holm 0702058844 Blå, Blå, Blå
Bergnäsets AIK Per Vedin 0707996469 Vit, Grön, Vita
FC Norrsken Sandra Emelie Andersson Nyström 0703096008 Röd, Svart, Svart
Haparanda FF Peter Eskelinen 0702638204 Röd, Svart, Röd
IFK Luleå Blå Per Nyström Jensen 0706337827 vit/blå/vit
Munksund Skuthamn SK Staffan Aldrin 0705103389 svartvit randig/svart/svart
Notvikens IK Mats Henrik Nordin 0706579333 Gul, Svart, Gul
Piteå IF FF Lag 2 Nils-Olof Gustavsson 0702115427 röd, röd, röd
Sunderby SK Lars Engman 0705566119 Gul, Blå
Svartbjörnsbyns IF Maria Bergenstråle 0730467746 Gul, Svart, Gul
Älvsby IF Per Renlund 0705575837 Grön, Vit, vita
Övertorneå SK (7 mot 7) Anette Larsen Tiesmaa 0722042484 Röd, Röda, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:30 110341050 Älvsby IF - Övertorneå SK (7 mot 7) 4 - 6 Älvåkra IP
2019-05-12 14:00 110341001 Notvikens IK - FC Norrsken 10 - 5 Tunavallens IP
2019-05-12 14:00 110341006 Bergnäsets AIK - Munksund Skuthamn SK 6 - 0 Bergsvallen
2019-05-16 17:00 110341004 Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF 2 - 8 Björknäsvallen
2019-05-16 19:00 110341002 Älvsby IF - IFK Luleå Blå 0 - 23 Älvåkra IP
2019-05-18 10:30 110341029 Haparanda FF - FC Norrsken 5 - 2 Gränsvallen
2019-05-18 12:00 110341033 Munksund Skuthamn SK - Notvikens IK 3 - 4 Skogsparken
2019-05-18 15:45 110341005 Piteå IF FF Lag 2 - Alviks IK 5 - 3 Piteå-Airdomehallen
2019-05-22 18:30 110341007 Munksund Skuthamn SK - Piteå IF FF Lag 2 1 - 8 Skogsparken
2019-05-22 19:00 110341012 FC Norrsken - Bergnäsets AIK 5 - 7 Sjulevi
2019-05-25 15:00 110341015 Övertorneå SK (7 mot 7) - Alviks IK 2 - 2 Övertorneå IP
2019-05-25 15:30 110341016 Sunderby SK - Munksund Skuthamn SK 6 - 3 Sundis
2019-05-25 18:00 110341013 Notvikens IK - Haparanda FF 3 - 3 Tunavallens IP
2019-05-28 19:30 110341017 Piteå IF FF Lag 2 - Bergnäsets AIK 3 - 1 Nordlunda
2019-05-29 18:30 110341014 Älvsby IF - Svartbjörnsbyns IF 0 - 3 Älvåkra IP
2019-05-29 19:30 110341008 Alviks IK - Sunderby SK 1 - 1 Liko Arena
Juni
2019-06-01 10:00 110341018 IFK Luleå Blå - FC Norrsken 5 - 7 Hälsans hus
2019-06-02 10:00 110341030 IFK Luleå Blå - Svartbjörnsbyns IF 4 - 3 Hälsans hus
2019-06-02 13:00 110341019 Bergnäsets AIK - Sunderby SK 4 - 2 Bergsvallen
2019-06-02 16:00 110341010 Haparanda FF - Älvsby IF 2 - 6 Gränsvallen
2019-06-04 19:30 110341021 Alviks IK - Älvsby IF 4 - 1 Liko Arena
2019-06-05 19:00 110341024 FC Norrsken - Piteå IF FF Lag 2 3 - 9 Sjulevi
2019-06-07 18:00 110341023 Haparanda FF - IFK Luleå Blå 3 - 9 Gränsvallen
2019-06-08 11:30 110341034 IFK Luleå Blå - Alviks IK 4 - 7 Örnäsets IP
2019-06-08 12:00 110341020 Övertorneå SK (7 mot 7) - Munksund Skuthamn SK 3 - 8 Övertorneå IP
2019-06-09 14:00 110341057 Piteå IF FF Lag 2 - Haparanda FF 11 - 2 Nordlunda
2019-06-09 18:00 110341084 Älvsby IF - FC Norrsken 7 - 5 Älvåkra IP
2019-06-12 19:00 110341026 Älvsby IF - Munksund Skuthamn SK 9 - 1 Älvåkra IP
2019-06-15 13:00 110341022 Svartbjörnsbyns IF - Notvikens IK 10 - 3 Bossevallen
2019-06-16 18:30 110341025 Notvikens IK - Alviks IK 6 - 7 Tunavallens IP
2019-06-18 19:00 110341038 Älvsby IF - Piteå IF FF Lag 2 1 - 5 Älvåkra IP
2019-06-19 18:30 110341035 Svartbjörnsbyns IF - Haparanda FF 6 - 2 Bossevallen
2019-06-19 19:00 110341032 Bergnäsets AIK - Älvsby IF 8 - 3 Bergsvallen
2019-06-19 19:00 110341036 FC Norrsken - Sunderby SK 5 - 4 Holma
2019-06-19 19:30 110341031 Övertorneå SK (7 mot 7) - Piteå IF FF Lag 2 3 - 3 Övertorneå IP
2019-06-23 19:00 110341072 Munksund Skuthamn SK - Älvsby IF 2 - 5 Skogsparken
2019-06-24 19:30 110341037 Notvikens IK - Bergnäsets AIK 2 - 8 Tunavallens IP
2019-06-26 18:30 110341028 Sunderby SK - Piteå IF FF Lag 2 2 - 4 Byvallen
2019-06-26 18:30 110341040 Svartbjörnsbyns IF - FC Norrsken 6 - 2 Bossevallen
Juli
2019-07-30 20:00 110341083 Piteå IF FF Lag 2 - Munksund Skuthamn SK 7 - 0 Nordlunda
Augusti
2019-08-04 14:00 110341048 FC Norrsken - Övertorneå SK (7 mot 7) 4 - 3 Hedvalla
2019-08-04 14:00 110341053 Haparanda FF - Bergnäsets AIK 1 - 6 Gränsvallen
2019-08-06 19:30 110341044 Piteå IF FF Lag 2 - Notvikens IK 22 - 3 LF Arena
2019-08-07 19:00 110341043 Älvsby IF - Sunderby SK 3 - 2 Älvåkra IP
2019-08-07 19:30 110341047 Alviks IK - Svartbjörnsbyns IF 2 - 0 Liko Arena
2019-08-11 13:00 110341009 Övertorneå SK (7 mot 7) - Svartbjörnsbyns IF 5 - 6 Övertorneå IP
2019-08-13 18:00 110341054 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Luleå Blå 2 - 1 Nordlunda
2019-08-14 18:30 110341052 Svartbjörnsbyns IF - Munksund Skuthamn SK 10 - 1 Bossevallen
2019-08-14 19:30 110341051 Alviks IK - FC Norrsken 3 - 2 Liko Arena
2019-08-15 18:00 110341003 Övertorneå SK (7 mot 7) - Haparanda FF 8 - 2 Övertorneå IP
2019-08-17 10:00 110341049 Notvikens IK - Sunderby SK 4 - 5 Tunavallens IP
2019-08-17 13:00 110341058 Bergnäsets AIK - Svartbjörnsbyns IF 3 - 4 Bergsvallen
2019-08-18 13:00 110341070 Svartbjörnsbyns IF - Övertorneå SK (7 mot 7) 8 - 2 Bossevallen
2019-08-20 18:30 110341060 FC Norrsken - Älvsby IF 5 - 4 Norrvallen
2019-08-20 19:00 110341055 Övertorneå SK (7 mot 7) - Notvikens IK 7 - 3 Övertorneå IP
2019-08-21 19:00 110341059 Munksund Skuthamn SK - Alviks IK 1 - 3 Skogsparken
2019-08-23 19:00 110341011 IFK Luleå Blå - Notvikens IK 9 - 0 Nyabvallen
2019-08-28 18:30 110341062 Munksund Skuthamn SK - FC Norrsken 1 - 1 Skogsparken
2019-08-28 18:30 110341064 Svartbjörnsbyns IF - Piteå IF FF Lag 2 1 - 3 Bossevallen
2019-08-28 19:00 110341061 Notvikens IK - Älvsby IF 6 - 7 Tunavallens IP
2019-08-30 19:00 110341065 Haparanda FF - Sunderby SK 4 - 4 Gränsvallen
2019-08-31 10:00 110341042 IFK Luleå Blå - Munksund Skuthamn SK 3 - 0 Nyabvallen
September
2019-09-01 11:30 110341069 Sunderby SK - Bergnäsets AIK 4 - 5 Byvallen
2019-09-01 13:15 110341077 Piteå IF FF Lag 2 - Älvsby IF 5 - 10 Nordlunda
2019-09-01 16:00 110341066 IFK Luleå Blå - Övertorneå SK (7 mot 7) 6 - 0 Nyabvallen
2019-09-02 19:30 110341063 Alviks IK - Bergnäsets AIK 1 - 3 Liko Arena
2019-09-03 18:30 110341071 Piteå IF FF Lag 2 - FC Norrsken 6 - 2 Nordlunda
2019-09-06 19:00 110341056 Sunderby SK - IFK Luleå Blå 3 - 1 Sundis
2019-09-06 19:30 110341068 Haparanda FF - Notvikens IK 5 - 3
2019-09-07 13:00 110341027 Bergnäsets AIK - Övertorneå SK (7 mot 7) 5 - 4 Bergsvallen
2019-09-07 16:00 110341081 Bergnäsets AIK - Övertorneå SK (7 mot 7) 9 - 3 Bergsvallen
2019-09-08 15:00 110341078 FC Norrsken - Munksund Skuthamn SK 6 - 3 Hedvalla
2019-09-10 19:30 110341085 Notvikens IK - IFK Luleå Blå 2 - 13 Tunavallens IP
2019-09-11 00:00 110341074 Notvikens IK - Alviks IK Inst.
2019-09-11 18:00 110341076 Svartbjörnsbyns IF - Bergnäsets AIK 9 - 1 Bossevallen
2019-09-11 19:30 110341079 IFK Luleå Blå - Haparanda FF 4 - 1 Hälsans hus
2019-09-14 12:00 110341041 Alviks IK - Haparanda FF 4 - 4 Liko Arena
2019-09-14 13:30 110341039 Sunderby SK - Övertorneå SK (7 mot 7) 2 - 0
2019-09-14 15:00 110341045 Bergnäsets AIK - IFK Luleå Blå 2 - 1 Bergsvallen
2019-09-14 15:00 110341075 Övertorneå SK (7 mot 7) - Sunderby SK 1 - 4
2019-09-15 14:00 110341046 Munksund Skuthamn SK - Haparanda FF 5 - 5 Skogsparken
2019-09-20 18:30 110341067 Alviks IK - IFK Luleå Blå 1 - 7 Liko Arena
2019-09-21 11:00 110341082 Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF 3 - 6 Sundis
2019-09-21 12:00 110341080 Notvikens IK - Alviks IK 11 - 0 Tunavallens IP
2019-09-23 19:00 110341073 Haparanda FF - Alviks IK 1 - 2