Spelprogram - Pojkar 16

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-12 14:00 110320002 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Bergnäsets AIK 13 - 1 Porsö IP
2019-05-18 16:30 110320007 Bergnäsets AIK - Jämtö/Vitå BK 9-9 4 - 0 Bergsvallen
2019-05-25 17:30 110320005 Sunderby SK - Gammelstads IF 2 - 3 Sundis
Juni
2019-06-01 16:00 110320003 Gammelstads IF - Haparanda FF 4 - 1 Gammelstads IP
2019-06-05 19:00 110320009 Jämtö/Vitå BK 9-9 - Haparanda FF 3 - 5 Vitå IP
2019-06-15 16:00 110320015 Haparanda FF - Bergnäsets AIK 7 - 0 Gränsvallen
2019-06-16 16:00 110320010 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Sunderby SK 7 - 1 Porsö IP
2019-06-16 18:30 110320021 Gammelstads IF - Jämtö/Vitå BK 9-9 11 - 1 Gammelstads IP
2019-06-25 19:00 110320028 Bergnäsets AIK - Gammelstads IF 0 - 4 Bergsvallen
Juli
2019-07-06 12:30 110320014 Sunderby SK - Jämtö/Vitå BK 9-9 12 - 1 Byvallen
2019-07-24 18:30 110320023 Sunderby SK - Haparanda FF 3 - 1 Byvallen
2019-07-27 11:00 110320042 Jämtö/Vitå BK 9-9 - Sunderby SK 1 - 4 Vitå IP
Augusti
2019-08-06 19:00 110320031 Haparanda FF - Gammelstads IF 4 - 3 Gränsvallen
2019-08-11 110320051 Haparanda FF - Sunderby SK 3 - 0 Gränsvallen
2019-08-11 19:50 110320030 Bergnäsets AIK - Lira Bollklubb / IFK Luleå 3 - 4 Bergsvallen
2019-08-17 15:00 110320020 Bergnäsets AIK - Sunderby SK 2 - 4 Bergsvallen
2019-08-18 16:00 110320025 Jämtö/Vitå BK 9-9 - Lira Bollklubb / IFK Luleå 2 - 8 Vitå IP
2019-08-20 18:45 110320035 Jämtö/Vitå BK 9-9 - Bergnäsets AIK 0 - 5 Vitå IP
2019-08-23 18:00 110320018 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Gammelstads IF 1 - 2 Porsö IP
2019-08-25 11:00 110320033 Gammelstads IF - Sunderby SK 5 - 1 Gammelstads IP
2019-08-25 18:00 110320034 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Haparanda FF 1 - 2 Porsö IP
2019-08-31 14:00 110320037 Haparanda FF - Jämtö/Vitå BK 9-9 7 - 0 Gränsvallen
September
2019-09-01 11:00 110320056 Gammelstads IF - Bergnäsets AIK 9 - 2 Gammelstads IP
2019-09-01 14:00 110320038 Sunderby SK - Lira Bollklubb / IFK Luleå 2 - 7 Byvallen
2019-09-07 11:30 110320053 Lira Bollklubb / IFK Luleå - Jämtö/Vitå BK 9-9 13 - 1 Porsö IP
2019-09-08 14:00 110320006 Haparanda FF - Lira Bollklubb / IFK Luleå 0 - 3 Gränsvallen
2019-09-15 11:00 110320046 Gammelstads IF - Lira Bollklubb / IFK Luleå 1 - 3 Gammelstads IP
2019-09-15 14:00 110320048 Sunderby SK - Bergnäsets AIK 4 - 2 Byvallen
2019-09-22 15:00 110320043 Bergnäsets AIK - Haparanda FF 2 - 3 Bergsvallen
2019-09-22 16:00 110320049 Jämtö/Vitå BK 9-9 - Gammelstads IF 1 - 14 Vitå IP