Spelprogram - Flickor 13 Grupp C

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Luleå Lag 2 Daniel Josjö 0702482116 vit, blå, vit
IFK Råneå (7 mot 7) Björn Markinhuhta +46706969607 Blå/Blå/Blåa
Lira BK Gul Fredrik Perman 0703117314 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Anders Ihs 0706745851 Blå, Blå, Blå
Malmbergets AIF Lars Rosenling 0701074590 Grön/Vit/Grön
Pajala IF Satu Romakkaniemi 0730591080 Gul/Svart/Svart
Sunderby SK Maria Veräjä 0703922245 Gul, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-26 13:00 110452004 IFK Råneå (7 mot 7) - Pajala IF 4 - 2 Råneå IP
2019-05-26 13:00 110452007 IFK Luleå Lag 2 - Sunderby SK 5 - 0 Örnäsets IP
2019-05-31 18:00 110452002 Lira BK Gul - IFK Luleå Lag 2 1 - 0 Björkskatans IP
Juni
2019-06-01 12:00 110452010 Lira BK Gul - Pajala IF 3 - 1 Björkskatans IP
2019-06-05 19:30 110452006 Luleå SK - Lira BK Gul 4 - 1 Hertsö IP
2019-06-09 17:00 110452013 IFK Råneå (7 mot 7) - Lira BK Gul 0 - 1 Råneå IP
2019-06-15 10:00 110452031 Luleå SK - Malmbergets AIF 4 - 1 Hertsö IP
2019-06-15 16:00 110452028 IFK Luleå Lag 2 - Malmbergets AIF 6 - 2 Örnäsets IP
2019-06-15 17:00 110452009 Sunderby SK - Luleå SK 0 - 3 Byvallen
2019-06-16 13:30 110452020 IFK Luleå Lag 2 - Pajala IF 4 - 1 Örnäsets IP
2019-06-18 18:00 110452045 IFK Råneå (7 mot 7) - Sunderby SK 2 - 3 Råneå IP
2019-06-23 12:00 110452015 Luleå SK - IFK Luleå Lag 2 5 - 0 Hertsö IP
2019-06-23 12:00 110452032 Pajala IF - IFK Råneå (7 mot 7) 2 - 3 Riavallen Pajala
2019-06-24 17:00 110452025 Sunderby SK - Lira BK Gul 0 - 2 Byvallen
2019-06-25 19:00 110452005 Pajala IF - Malmbergets AIF 2 - 1 Riavallen Pajala
Juli
2019-07-02 18:00 110452038 Pajala IF - Lira BK Gul 0 - 0 Riavallen Pajala
Augusti
2019-08-11 10:00 110452035 Sunderby SK - IFK Luleå Lag 2 4 - 1 Byvallen
2019-08-14 18:30 110452030 IFK Luleå Lag 2 - Lira BK Gul 0 - 2 Örnäsets IP
2019-08-15 18:30 110452022 IFK Råneå (7 mot 7) - IFK Luleå Lag 2 2 - 1 Råneå IP
2019-08-18 11:45 110452042 Sunderby SK - Pajala IF 4 - 1 Byvallen
2019-08-20 19:00 110452017 Sunderby SK - IFK Råneå (7 mot 7) 4 - 1 Sundis
2019-08-22 18:00 110452033 Malmbergets AIF - Pajala IF 2 - 2 Malmbergets IP
2019-08-24 11:00 110452011 Malmbergets AIF - IFK Råneå (7 mot 7) 4 - 3 Malmbergets IP
2019-08-25 11:45 110452049 Sunderby SK - Malmbergets AIF 3 - 2 Byvallen
2019-08-25 16:00 110452018 Lira BK Gul - Malmbergets AIF 3 - 0 Björkskatans IP
2019-08-31 15:00 110452014 Pajala IF - Sunderby SK 1 - 2 Riavallen Pajala
September
2019-09-01 13:30 110452021 Malmbergets AIF - Sunderby SK 2 - 3 Malmbergets IP
2019-09-01 14:00 110452051 Luleå SK - Pajala IF 6 - 1 Hertsö IP
2019-09-01 19:00 110452041 Lira BK Gul - IFK Råneå (7 mot 7) 1 - 0 Björkskatans IP
2019-09-04 17:00 110452037 Luleå SK - Sunderby SK 1 - 0 Hertsö IP
2019-09-07 11:00 110452003 Malmbergets AIF - Luleå SK 1 - 11 Malmbergets IP
2019-09-07 14:00 110452048 Pajala IF - IFK Luleå Lag 2 0 - 3 Riavallen Pajala
2019-09-08 12:30 110452056 Malmbergets AIF - IFK Luleå Lag 2 2 - 3 Malmbergets IP
2019-09-13 18:30 110452053 Lira BK Gul - Sunderby SK 1 - 1 Björkskatans IP
2019-09-14 12:00 110452050 IFK Luleå Lag 2 - IFK Råneå (7 mot 7) 3 - 0 Örnäsets IP
2019-09-14 13:00 110452023 Pajala IF - Luleå SK 1 - 5 Riavallen Pajala
2019-09-14 13:00 110452046 Malmbergets AIF - Lira BK Gul 1 - 1 Malmbergets IP
2019-09-15 13:00 110452039 IFK Råneå (7 mot 7) - Malmbergets AIF 2 - 4 Råneå IP
2019-09-21 15:00 110452034 Lira BK Gul - Luleå SK 1 - 2 Björkskatans IP
2019-09-25 18:30 110452027 Luleå SK - IFK Råneå (7 mot 7) 10 - 1 Hertsö IP
2019-09-26 18:30 110452043 IFK Luleå Lag 2 - Luleå SK 0 - 3 Hälsans hus
Oktober
2019-10-01 17:30 110452055 IFK Råneå (7 mot 7) - Luleå SK Råneå IP