Spelprogram - Flickor 13 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-18 15:00 110450004 Lira BK Blå - Piteå IF FF Lag 1 6 - 1 Björkskatans IP
2019-05-19 09:30 110450003 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - Gammelgårdens IF 5 - 1 Hedens IP Storfors
2019-05-19 13:30 110450002 Bergnäsets AIK - Öjeby IF 5 - 3 Bergsvallen
2019-05-25 13:00 110450034 Bergnäsets AIK - Gammelgårdens IF 2 - 1 Bergsvallen
2019-05-26 11:00 110450009 FC Norrsken - Gammelgårdens IF 1 - 2
2019-05-26 13:00 110450005 Piteå IF FF Lag 1 - Storfors AIK /MSSK Lag 1 0 - 6 Piteå-Airdomehallen
Juni
2019-06-01 11:00 110450010 Bergnäsets AIK - Piteå IF FF Lag 1 7 - 1 Bergsvallen
2019-06-02 10:15 110450007 Öjeby IF - FC Norrsken 3 - 2 Gotisvallen
2019-06-02 13:00 110450011 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - Lira BK Blå 0 - 3 Hedens IP Storfors
2019-06-06 14:30 110450013 Lira BK Blå - Bergnäsets AIK 1 - 2 Björkskatans IP
2019-06-06 14:30 110450043 Öjeby IF - Gammelgårdens IF 1 - 1 Gotisvallen
2019-06-06 16:30 110450014 Piteå IF FF Lag 1 - FC Norrsken 7 - 0 Nordlunda
2019-06-08 14:00 110450023 Piteå IF FF Lag 1 - Gammelgårdens IF 3 - 3 Nordlunda
2019-06-09 15:00 110450020 Öjeby IF - Piteå IF FF Lag 1 0 - 9 Gotisvallen
2019-06-13 19:00 110450018 Bergnäsets AIK - Storfors AIK /MSSK Lag 1 2 - 1 Bergsvallen
2019-06-16 16:30 110450017 FC Norrsken - Lira BK Blå 2 - 1
2019-06-18 19:00 110450022 Lira BK Blå - Öjeby IF 1 - 0 Björkskatans IP
2019-06-23 10:00 110450027 Gammelgårdens IF - Lira BK Blå 0 - 1 Gammelgårdens IP
2019-06-23 14:30 110450021 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - FC Norrsken 7 - 0 Hedens IP Storfors
2019-06-25 19:00 110450025 FC Norrsken - Bergnäsets AIK 2 - 12
Juli
2019-07-02 18:30 110450028 Öjeby IF - Storfors AIK /MSSK Lag 1 0 - 7 Gotisvallen
Augusti
2019-08-04 16:00 110450030 Öjeby IF - Bergnäsets AIK 0 - 4 Gotisvallen
2019-08-10 11:00 110450033 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 1 3 - 2 Hedens IP Storfors
2019-08-10 12:00 110450006 Gammelgårdens IF - Bergnäsets AIK 2 - 9 Gammelgårdens IP
2019-08-16 18:30 110450046 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - Bergnäsets AIK 1 - 3 Hedens IP Storfors
2019-08-16 19:00 110450032 Piteå IF FF Lag 1 - Lira BK Blå 0 - 3 Nordlunda
2019-08-17 11:00 110450031 Gammelgårdens IF - Storfors AIK /MSSK Lag 1 2 - 0 Gammelgårdens IP
2019-08-24 11:00 110450035 FC Norrsken - Öjeby IF 1 - 1 Norrvallen
2019-08-24 13:00 110450039 Lira BK Blå - Storfors AIK /MSSK Lag 1 2 - 0 Björkskatans IP
2019-08-25 12:00 110450037 Gammelgårdens IF - FC Norrsken 0 - 1 Gammelgårdens IP
2019-08-25 14:30 110450038 Piteå IF FF Lag 1 - Bergnäsets AIK 2 - 4 Nordlunda
2019-08-29 18:30 110450042 FC Norrsken - Piteå IF FF Lag 1 2 - 2 Hedvalla
2019-08-31 11:00 110450041 Bergnäsets AIK - Lira BK Blå 1 - 2 Bergsvallen
September
2019-09-01 15:30 110450056 Storfors AIK /MSSK Lag 1 - Öjeby IF 4 - 3 Hedens IP Storfors
2019-09-07 11:00 110450045 Lira BK Blå - FC Norrsken 2 - 0 Björkskatans IP
2019-09-08 12:00 110450015 Gammelgårdens IF - Öjeby IF 1 - 3 Gammelgårdens IP
2019-09-08 12:00 110450049 FC Norrsken - Storfors AIK /MSSK Lag 1 1 - 3 Norrvallen
2019-09-10 18:00 110450048 Piteå IF FF Lag 1 - Öjeby IF 3 - 0 Nordlunda
2019-09-14 12:00 110450051 Gammelgårdens IF - Piteå IF FF Lag 1 1 - 4 Gammelgårdens IP
2019-09-15 16:00 110450050 Öjeby IF - Lira BK Blå 1 - 4 Gotisvallen
2019-09-21 11:00 110450053 Bergnäsets AIK - FC Norrsken 4 - 0 Bergsvallen
2019-09-24 19:00 110450055 Lira BK Blå - Gammelgårdens IF 1 - 3 Björkskatans IP