Spelprogram - Flickor 14 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Yvonne Wallo 0706835846 Blå, Blå, Blå
FC Norrsken Tobias Nilsson 0706390179 Röd, Svart, Svart
Gammelgårdens IF Maria Norén 0767897988 Röd, Röd, röd
Haparanda FF Kristian Benson 0725726577 Röd/Svart/Röd
IFK Luleå Maria Åberg Andersson 0703282900 vit/blå/blå
Kiruna FF Patrik Wolvén 0737222327 röd, röd, vit
Lira BK Veronica Laestadius 0703388026 Gul/Blå/Blå
Piteå IF FF/MSSK Sofie Berglund 0702799551 röd, röd, röd
Rutviks SK Magnus Abrahamsson 0702482118 gul/grön/gul
Sunderby SK Linda Maria Wårell 0703302012 Gul/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 110440024 Piteå IF FF/MSSK - Rutviks SK 3 - 0 LF Arena
2019-05-09 19:00 110440014 IFK Luleå - Haparanda FF 9 - 0 Hälsans hus
2019-05-10 18:30 110440049 Sunderby SK - Gammelgårdens IF 5 - 2 Sundis
2019-05-12 15:40 110440001 Alviks IK - Rutviks SK 1 - 2 Liko Arena
2019-05-15 110440005 Haparanda FF - Lira BK 0 - 3 Gränsvallen
2019-05-17 110440055 Haparanda FF - Rutviks SK Gränsvallen
2019-05-18 12:00 110440004 IFK Luleå - Kiruna FF 4 - 1 Skogsvallen
2019-05-19 10:00 110440061 Alviks IK - Kiruna FF 2 - 1 Liko Arena
2019-05-19 11:30 110440006 Lira BK - IFK Luleå 1 - 6 Björkskatans IP
2019-05-25 11:00 110440009 Sunderby SK - Alviks IK 3 - 2 Sundis
2019-05-25 15:00 110440012 Gammelgårdens IF - Kiruna FF 3 - 5 Furuvallen
2019-05-27 19:30 110440020 Rutviks SK - IFK Luleå 2 - 5 Myggvallen
2019-05-28 18:30 110440013 FC Norrsken - Lira BK 5 - 2 Norrvallen
2019-05-30 13:00 110440029 Kiruna FF - Piteå IF FF/MSSK 4 - 4 Lombia IP
2019-05-30 14:00 110440037 IFK Luleå - Sunderby SK 6 - 1 Örnäsets IP
Juni
2019-06-01 14:00 110440016 Haparanda FF - FC Norrsken 2 - 4 Gränsvallen
2019-06-02 15:30 110440011 Alviks IK - Piteå IF FF/MSSK 1 - 1 Liko Arena
2019-06-06 11:30 110440032 Gammelgårdens IF - FC Norrsken 1 - 4 Gammelgårdens IP
2019-06-06 12:00 110440025 Sunderby SK - Kiruna FF 5 - 1 Sundis
2019-06-08 11:00 110440015 Sunderby SK - Rutviks SK 1 - 1 Sundis
2019-06-08 12:00 110440017 Lira BK - Gammelgårdens IF 5 - 1 Björkskatans IP
2019-06-08 12:00 110440018 Kiruna FF - Alviks IK 4 - 0 Lombia IP
2019-06-11 18:00 110440031 Alviks IK - IFK Luleå 0 - 5 Liko Arena
2019-06-11 19:30 110440019 Piteå IF FF/MSSK - Sunderby SK 8 - 0 Nordlunda
2019-06-13 19:00 110440028 Lira BK - Sunderby SK 1 - 6 Björkskatans IP
2019-06-15 15:00 110440030 Rutviks SK - FC Norrsken 2 - 3 Myggvallen
2019-06-16 12:00 110440026 IFK Luleå - Gammelgårdens IF 9 - 0 Örnäsets IP
2019-06-16 15:30 110440041 Alviks IK - Gammelgårdens IF 4 - 1 Liko Arena
2019-06-19 18:30 110440036 FC Norrsken - Alviks IK 3 - 1 Hedvalla
2019-06-20 17:30 110440034 Piteå IF FF/MSSK - Lira BK 4 - 1 Nordlunda
2019-06-23 12:00 110440022 Gammelgårdens IF - Haparanda FF 0 - 3
2019-06-25 19:30 110440021 Alviks IK - Lira BK 4 - 2 Liko Arena
2019-06-25 19:30 110440040 Rutviks SK - Gammelgårdens IF 7 - 0 Myggvallen
2019-06-26 18:30 110440023 FC Norrsken - IFK Luleå 0 - 6 Norrvallen
2019-06-26 19:30 110440035 Sunderby SK - Haparanda FF 5 - 0 Sundis
2019-06-27 19:30 110440074 Piteå IF FF/MSSK - Kiruna FF 3 - 2 Nordlunda
Juli
2019-07-02 19:00 110440042 Lira BK - Rutviks SK 3 - 0 Björkskatans IP
2019-07-03 19:00 110440045 Sunderby SK - FC Norrsken 1 - 2 Byvallen
2019-07-08 19:00 110440044 Piteå IF FF/MSSK - IFK Luleå 4 - 2 Nordlunda
2019-07-29 18:30 110440076 FC Norrsken - Gammelgårdens IF 6 - 2 Norrvallen
Augusti
2019-08-06 17:30 110440048 Piteå IF FF/MSSK - FC Norrsken 3 - 2 Nordlunda
2019-08-06 19:30 110440051 Alviks IK - Sunderby SK 1 - 2 Liko Arena
2019-08-07 19:00 110440088 IFK Luleå - Piteå IF FF/MSSK 2 - 0 Örnäsets IP
2019-08-10 10:00 110440002 Gammelgårdens IF - Sunderby SK 0 - 12 Gammelgårdens IP
2019-08-10 13:00 110440010 Rutviks SK - Haparanda FF 9 - 2 Myggvallen
2019-08-10 16:15 110440007 Kiruna FF - FC Norrsken 1 - 4 Lombia IP
2019-08-11 13:00 110440047 Kiruna FF - IFK Luleå 3 - 2 Lombia IP
2019-08-11 16:00 110440008 Piteå IF FF/MSSK - Gammelgårdens IF 4 - 1
2019-08-12 19:00 110440050 Rutviks SK - Alviks IK 3 - 4 Myggvallen
2019-08-14 18:30 110440073 FC Norrsken - Rutviks SK 4 - 1 Norrvallen
2019-08-14 19:00 110440065 Sunderby SK - Piteå IF FF/MSSK 4 - 2 Byvallen
2019-08-17 11:30 110440058 Kiruna FF - Gammelgårdens IF 10 - 0 Lombia IP
2019-08-18 13:00 110440039 Lira BK - Kiruna FF 4 - 7 Björkskatans IP
2019-08-18 14:00 110440063 FC Norrsken - Haparanda FF 11 - 1 Hedvalla
2019-08-18 16:00 110440059 Piteå IF FF/MSSK - Alviks IK 2 - 0 Nordlunda
2019-08-19 19:00 110440070 Rutviks SK - Piteå IF FF/MSSK 4 - 3 Myggvallen
2019-08-22 18:00 110440087 FC Norrsken - Sunderby SK 2 - 3 Norrvallen
2019-08-22 19:00 110440054 IFK Luleå - Lira BK 1 - 1 Örnäsets IP
2019-08-25 18:00 110440084 Piteå IF FF/MSSK - Haparanda FF 11 - 2 Nordlunda
2019-08-28 18:30 110440003 FC Norrsken - Piteå IF FF/MSSK 4 - 2 Hedvalla
2019-08-29 18:00 110440064 IFK Luleå - Rutviks SK 2 - 1 Örnäsets IP
2019-08-30 19:00 110440068 Lira BK - Alviks IK 3 - 2 Björkskatans IP
2019-08-31 11:00 110440052 Gammelgårdens IF - Piteå IF FF/MSSK 1 - 5 Gammelgårdens IP
2019-08-31 11:00 110440075 Sunderby SK - Lira BK 5 - 2 Byvallen
2019-08-31 11:30 110440056 Haparanda FF - IFK Luleå 0 - 20 Gränsvallen
2019-08-31 13:00 110440082 Gammelgårdens IF - Rutviks SK 3 - 8 Gammelgårdens IP
2019-08-31 14:00 110440053 FC Norrsken - Kiruna FF 5 - 5 Norrvallen
September
2019-09-01 11:00 110440080 Rutviks SK - Kiruna FF 2 - 5 Myggvallen
2019-09-01 13:00 110440086 Gammelgårdens IF - Alviks IK 3 - 5 Gammelgårdens IP
2019-09-05 18:30 110440066 IFK Luleå - FC Norrsken 8 - 1 Örnäsets IP
2019-09-05 18:30 110440067 Haparanda FF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Gränsvallen
2019-09-07 11:00 110440069 Kiruna FF - Sunderby SK 1 - 5 Lombia IP
2019-09-07 14:00 110440038 Haparanda FF - Piteå IF FF/MSSK 0 - 12 Idrottshallen
2019-09-08 15:00 110440033 Kiruna FF - Rutviks SK 3 - 2 Lombia IP
2019-09-08 16:00 110440057 Lira BK - FC Norrsken 2 - 0 Björkskatans IP
2019-09-10 19:00 110440077 IFK Luleå - Alviks IK 2 - 0 Hälsans hus
2019-09-12 19:00 110440079 Lira BK - Piteå IF FF/MSSK 1 - 1 Björkskatans IP
2019-09-14 11:00 110440062 Gammelgårdens IF - Lira BK 4 - 11 Gammelgårdens IP
2019-09-14 16:00 110440089 Haparanda FF - Kiruna FF 0 - 7 Gränsvallen
2019-09-15 11:00 110440083 Kiruna FF - Lira BK 7 - 0 Lombia IP
2019-09-18 17:30 110440085 Sunderby SK - IFK Luleå 3 - 2 Byvallen
2019-09-18 19:00 110440046 Lira BK - Haparanda FF 6 - 0 Björkskatans IP
2019-09-19 19:00 110440081 Alviks IK - FC Norrsken 3 - 2 Liko Arena
2019-09-21 11:00 110440072 Gammelgårdens IF - IFK Luleå 1 - 7 Gammelgårdens IP
2019-09-21 15:00 110440043 Kiruna FF - Haparanda FF 8 - 0 Lombia IP
2019-09-21 16:00 110440090 Rutviks SK - Lira BK 0 - 0 Myggvallen
2019-09-22 17:00 110440060 Rutviks SK - Sunderby SK 0 - 1 Myggvallen
2019-09-24 18:30 110440078 Haparanda FF - Sunderby SK 1 - 8 Gränsvallen
2019-09-29 110440027 Haparanda FF - Alviks IK 0 - 1 Idrottshallen
2019-09-29 17:30 110440071 Alviks IK - Haparanda FF 1 - 0 Liko Arena