Spelprogram - Pojkar 15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FC Norrsken Fredrik Anttila 0768989693 röd/svart/svart
Bergnäsets AIK/Alviks IK Annika Planstedt Larsson 0705820241 Vit, Grön, Vita
Gällivare SK Kjell-Åke Johansson Jänkänpää 0705743201 Röd/Svart/Röd
Hedens IF Andreas Hansson 0705364949 gul, svart, gul
IBFF/ÖIF Susanne Juuso 0702138015 Orange/Svart/Svart
IFK Kalix Stefan Andersson 0738112814 röd, röd, röd
IFK Luleå /Luleå FC Anna Josefsson 0703594131 vit/blå/vit
IFK Luleå Blå Monika Visser 0703508009 vit, blå, vit
Lira BK Linda Johansson 0920268124 0706812446 Gul, Blå, Blå
Luleå SK Sean Black 0920229291 0730970651 Blå, Blå, Blå
Pajala IF Magnus Pekkari 0703908917 Svart/Svart/Gul
Piteå IF FF Kenneth Westerberg 0738301595 röd/röd/röd
Storfors AIK Ann-Kristine Norman 0706443407 Blå/Blå/Blå
Södra United Simon Hellström 0703101104 Svart/svart/svart
Älvsby IF (9 mot 9) Linda Ebenfeldt 0706266110 Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
110330033 Hedens IF - IBFF/ÖIF Avbr.
110330041 Pajala IF - Hedens IF Avbr.
110330089 Hedens IF - Luleå SK Avbr.
110330139 Hedens IF - FC Norrsken Avbr.
Maj
2019-05-03 19:30 110330003 Storfors AIK - Lira BK 5 - 2 Hedens IP Storfors
2019-05-12 13:15 110330001 IFK Luleå Blå - Älvsby IF (9 mot 9) 4 - 1 Skogsvallen
2019-05-12 14:00 110330007 IFK Kalix - Bergnäsets AIK/Alviks IK 4 - 0 Furuvallen
2019-05-12 16:00 110330002 Södra United - IFK Luleå /Luleå FC 3 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-05-14 19:00 110330005 Gällivare SK - Pajala IF 7 - 0 Tallbacka IP
2019-05-14 19:30 110330113 Storfors AIK - Hedens IF 2 - 3 Bredåkers Arena
2019-05-18 11:30 110330075 Bergnäsets AIK/Alviks IK - Luleå SK 2 - 5 Bergsvallen
2019-05-18 13:00 110330077 Pajala IF - Piteå IF FF 0 - 7 Riavallen Pajala
2019-05-19 12:00 110330079 Lira BK - Södra United 1 - 2 Porsö IP
2019-05-19 16:00 110330078 Storfors AIK - IBFF/ÖIF 3 - 1 Hedens IP Storfors
2019-05-19 17:15 110330088 IFK Luleå /Luleå FC - Älvsby IF (9 mot 9) 2 - 1 Skogsvallen
2019-05-21 19:00 110330138 Hedens IF - Luleå SK 1 - 2 Olympia, Heden
2019-05-21 20:30 110330071 IFK Luleå /Luleå FC - Storfors AIK 6 - 0 Skogsvallen
2019-05-24 19:00 110330137 Älvsby IF (9 mot 9) - IFK Kalix 6 - 2 Älvåkra IP
2019-05-25 15:30 110330017 Hedens IF - IFK Luleå /Luleå FC 3 - 1 Olympia, Heden
2019-05-25 16:00 110330024 Luleå SK - IFK Kalix 4 - 0 Hertsö IP
2019-05-26 13:00 110330014 Gällivare SK - Bergnäsets AIK/Alviks IK 4 - 4 Tallbacka IP
2019-05-26 14:15 110330010 IFK Luleå Blå - Lira BK 4 - 1 Tunavallen
2019-05-26 17:00 110330004 Piteå IF FF - IBFF/ÖIF 1 - 3 LF Arena
2019-05-28 19:00 110330029 Södra United - FC Norrsken 1 - 1 Hifton
2019-05-30 11:00 110330134 IFK Kalix - Pajala IF 12 - 0 Furuvallen
Juni
2019-06-01 13:00 110330068 Pajala IF - Luleå SK 1 - 5 Riavallen Pajala
2019-06-01 13:00 110330084 Bergnäsets AIK/Alviks IK - Piteå IF FF 3 - 1 Bergsvallen
2019-06-04 19:00 110330011 IBFF/ÖIF - Södra United 1 - 0 Lillpite Kraft Arena
2019-06-06 13:00 110330086 Södra United - Pajala IF 4 - 0 Blåsvallens IP
2019-06-06 15:00 110330101 FC Norrsken - IFK Luleå Blå 1 - 3 Norrvallen
2019-06-07 18:00 110330018 Lira BK - Älvsby IF (9 mot 9) 1 - 4 Porsö IP
2019-06-07 19:00 110330140 IBFF/ÖIF - Hedens IF 2 - 4 Sinavallen
2019-06-08 11:00 110330032 Gällivare SK - Luleå SK 6 - 1 Tallbacka IP
2019-06-08 12:00 110330012 Pajala IF - Storfors AIK 0 - 10 Riavallen Pajala
2019-06-10 20:00 110330054 Älvsby IF (9 mot 9) - Luleå SK 1 - 2 Älvåkra IP
2019-06-11 20:00 110330044 IFK Luleå /Luleå FC - FC Norrsken 6 - 2 Skogsvallen
2019-06-15 13:00 110330019 Pajala IF - IFK Luleå Blå 1 - 5 Riavallen Pajala
2019-06-15 16:00 110330130 Älvsby IF (9 mot 9) - Storfors AIK 2 - 6 Älvåkra IP
2019-06-16 13:00 110330123 Älvsby IF (9 mot 9) - Gällivare SK 4 - 2 Älvåkra IP
2019-06-16 16:00 110330081 IFK Kalix - Hedens IF 2 - 2 Furuvallen
2019-06-16 18:30 110330096 Lira BK - IFK Luleå /Luleå FC 0 - 4 Porsö IP
2019-06-18 19:00 110330118 FC Norrsken - Lira BK 9 - 1 Norrvallen
2019-06-19 20:00 110330021 Bergnäsets AIK/Alviks IK - Storfors AIK 2 - 10 Bergsvallen
2019-06-23 16:00 110330050 Pajala IF - Bergnäsets AIK/Alviks IK 1 - 3 Riavallen Pajala
2019-06-23 18:30 110330092 FC Norrsken - Storfors AIK 0 - 4 Hedvalla
2019-06-25 19:00 110330109 FC Norrsken - Älvsby IF (9 mot 9) 2 - 1 Norrvallen
2019-06-25 19:30 110330099 Storfors AIK - IFK Kalix 5 - 2 Hedens IP Storfors
2019-06-27 19:00 110330103 IFK Luleå /Luleå FC - Pajala IF 8 - 1 Skogsvallen
Juli
2019-07-04 19:00 110330104 Lira BK - IBFF/ÖIF 0 - 5 Porsö IP
2019-07-07 19:00 110330122 Storfors AIK - IFK Luleå Blå 4 - 0 Hedens IP Storfors
2019-07-22 19:00 110330087 IFK Luleå Blå - IBFF/ÖIF 1 - 9 Skogsvallen
2019-07-28 14:00 110330027 Pajala IF - Älvsby IF (9 mot 9) 1 - 5 Riavallen Pajala
2019-07-31 19:00 110330038 IFK Kalix - Södra United 3 - 1 Furuvallen
Augusti
2019-08-03 14:00 110330031 Piteå IF FF - IFK Kalix 6 - 1 LF Arena
2019-08-03 14:00 110330127 FC Norrsken - Pajala IF 7 - 0 Hedvalla
2019-08-04 11:00 110330141 Hedens IF - Pajala IF 10 - 1 Olympia, Heden
2019-08-06 18:30 110330051 IBFF/ÖIF - FC Norrsken 6 - 1 Lillpite Kraft Arena
2019-08-06 19:00 110330057 Hedens IF - Bergnäsets AIK/Alviks IK 8 - 1 Olympia, Heden
2019-08-06 19:00 110330063 Älvsby IF (9 mot 9) - Piteå IF FF 1 - 3 Älvåkra IP
2019-08-08 20:00 110330039 Luleå SK - Storfors AIK 2 - 1 Hertsö IP
2019-08-10 11:00 110330034 Pajala IF - Lira BK 1 - 5 Riavallen Pajala
2019-08-10 13:00 110330093 Södra United - Bergnäsets AIK/Alviks IK Hifton
2019-08-10 15:00 110330106 Storfors AIK - Gällivare SK 4 - 0 Hedens IP Storfors
2019-08-11 11:30 110330062 Gällivare SK - IFK Luleå /Luleå FC 1 - 5 Tallbacka IP
2019-08-12 19:00 110330065 Hedens IF - FC Norrsken 10 - 0 Olympia, Heden
2019-08-12 19:45 110330108 IFK Luleå Blå - IFK Kalix 2 - 1 Skogsvallen
2019-08-13 19:00 110330095 IBFF/ÖIF - Älvsby IF (9 mot 9) 4 - 0 Sinavallen
2019-08-17 12:00 110330060 IBFF/ÖIF - IFK Kalix 3 - 2 Björklunda
2019-08-17 13:00 110330047 Gällivare SK - Södra United 0 - 5 Tallbacka IP
2019-08-18 14:00 110330040 Piteå IF FF - Gällivare SK 3 - 3 Nordlunda
2019-08-18 15:00 110330043 Bergnäsets AIK/Alviks IK - Lira BK 0 - 3 Bergsvallen
2019-08-18 15:00 110330112 Pajala IF - IBFF/ÖIF 0 - 8 Riavallen Pajala
2019-08-20 19:00 110330048 Piteå IF FF - Storfors AIK 4 - 2 LF Arena
2019-08-20 19:00 110330072 Älvsby IF (9 mot 9) - Södra United 0 - 5 Älvåkra IP
2019-08-20 20:00 110330046 Luleå SK - IFK Luleå Blå 4 - 0 Hertsö IP
2019-08-24 12:45 110330136 FC Norrsken - Bergnäsets AIK/Alviks IK 3 - 1 Norrvallen
2019-08-26 20:00 110330110 IFK Luleå /Luleå FC - Bergnäsets AIK/Alviks IK 5 - 0 Skogsvallen
2019-08-27 18:30 110330114 Södra United - Piteå IF FF 1 - 0 Hifton
2019-08-28 18:30 110330015 FC Norrsken - Luleå SK 2 - 1 Norrvallen
2019-08-30 18:30 110330009 Älvsby IF (9 mot 9) - Hedens IF 1 - 3 Älvåkra IP
2019-08-30 19:00 110330061 Luleå SK - Lira BK 2 - 2 Hertsö IP
2019-08-31 14:00 110330083 Gällivare SK - FC Norrsken 2 - 3 Tallbacka IP
2019-08-31 15:00 110330119 Bergnäsets AIK/Alviks IK - IBFF/ÖIF 1 - 0 Bergsvallen
September
2019-09-01 12:00 110330125 Lira BK - IFK Kalix 3 - 0 Porsö IP
2019-09-01 14:00 110330115 IFK Luleå Blå - Gällivare SK 0 - 1 Skogsvallen
2019-09-03 19:00 110330026 IBFF/ÖIF - IFK Luleå /Luleå FC 0 - 4 LF Arena
2019-09-04 19:00 110330055 Piteå IF FF - IFK Luleå Blå 4 - 4 LF Arena
2019-09-05 18:30 110330121 Hedens IF - Södra United 2 - 1 Olympia, Heden
2019-09-06 18:30 110330124 IFK Luleå /Luleå FC - Luleå SK 1 - 1 Skogsvallen
2019-09-07 13:00 110330028 Bergnäsets AIK/Alviks IK - IFK Luleå Blå 2 - 3 Bergsvallen
2019-09-07 14:00 110330022 FC Norrsken - Piteå IF FF 2 - 2 Hedvalla
2019-09-07 14:00 110330132 Lira BK - Gällivare SK 6 - 3 Porsö IP
2019-09-08 12:00 110330097 Gällivare SK - Hedens IF 2 - 2 Tallbacka IP
2019-09-08 13:00 110330036 Bergnäsets AIK/Alviks IK - Älvsby IF (9 mot 9) 2 - 1 Liko Arena
2019-09-08 15:00 110330074 IFK Kalix - FC Norrsken 3 - 1 Furuvallen
2019-09-10 18:00 110330056 Södra United - Storfors AIK 1 - 2 Hifton
2019-09-10 20:00 110330131 IFK Luleå /Luleå FC - Piteå IF FF 3 - 0 Skogsvallen
2019-09-12 20:00 110330064 IFK Luleå Blå - Södra United 1 - 2 Skogsvallen
2019-09-12 20:00 110330133 Luleå SK - IBFF/ÖIF 2 - 3 Hertsö IP
2019-09-13 18:00 110330025 Lira BK - Hedens IF 0 - 1 Porsö IP
2019-09-14 13:00 110330069 IBFF/ÖIF - Gällivare SK 10 - 0 Björklunda
2019-09-14 16:30 110330098 Luleå SK - Piteå IF FF 4 - 1 Hertsö IP
2019-09-15 15:00 110330105 Hedens IF - Piteå IF FF 5 - 3 Olympia, Heden
2019-09-15 16:15 110330090 IFK Kalix - Gällivare SK 1 - 2 Furuvallen
2019-09-18 20:00 110330129 IFK Luleå Blå - Hedens IF 4 - 4 Skogsvallen
2019-09-21 12:00 110330053 IFK Kalix - IFK Luleå /Luleå FC 0 - 1 Furuvallen
2019-09-23 18:00 110330070 Piteå IF FF - Lira BK 3 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-09-24 110330116 IFK Kalix - Älvsby IF (9 mot 9) Inst. Furuvallen
2019-09-24 19:00 110330080 IFK Luleå /Luleå FC - IFK Luleå Blå 4 - 1 Skogsvallen
2019-09-25 19:00 110330107 Södra United - Luleå SK 3 - 0 Piteå-Airdomehallen