Spelprogram - Flickor 15

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assi IF Anders Berggren 092322655 0707898687 Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK Hardy Brännström Vit, Grön, Vita
FC Norrsken Eva-Lena Johansson Frykberg 0705452768 Röd/Svart/Svart
IBFF/ÖIF Camilla Berglund 0706305730 Orange/Svart/Svart
IFK Luleå Maria Åberg Andersson 0703282900 vit/blå/blå
Lira BK Håkan Fredriksson 0702408856 Blå/Blå/Blå
Piteå IF FF Robert Boman 0703715203 röd/röd/röd
Rutviks SK Magnus Andersson 0703058268 Gul/Grön/Gul
Storfors AIK Thomas Wikström 0725995098 Blå/Blå/Blå
Sunderby SK Jenni Marianne Fägnell 0703729114 Gul/Blå
Sävast AIF/Trångfors IF Maria Nordin Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Södra United Camilla Vikberg Nilsson 0703511972 Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 15:00 110430005 IFK Luleå - Rutviks SK 2 - 1 Örnäsets IP
2019-05-17 19:00 110430006 Piteå IF FF - Lira BK 10 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-05-17 19:20 110430035 IBFF/ÖIF - Södra United 8 - 0 Björklunda
2019-05-18 13:00 110430008 Rutviks SK - Storfors AIK 2 - 0 Råneå IP
2019-05-20 19:00 110430010 Södra United - Bergnäsets AIK 1 - 7 Hifton
2019-05-22 19:30 110430034 Rutviks SK - Sävast AIF/Trångfors IF 7 - 2 Råneå IP
2019-05-24 18:30 110430003 Sunderby SK - Södra United 6 - 0 Sundis
2019-05-24 18:30 110430017 IFK Luleå - Piteå IF FF 1 - 1 Skogsvallen
2019-05-25 15:00 110430014 Bergnäsets AIK - IBFF/ÖIF 1 - 1 Bergsvallen
2019-05-26 15:30 110430002 Bergnäsets AIK - Sävast AIF/Trångfors IF 1 - 0 Bergsvallen
2019-05-27 110430013 Assi IF - Södra United Billerud Korsnäs Arena
2019-05-27 19:30 110430018 Sävast AIF/Trångfors IF - FC Norrsken 1 - 2 Olympia,Heden-Konstgräs
2019-05-28 18:30 110430009 IBFF/ÖIF - Sunderby SK 6 - 1 Sinavallen
Juni
2019-06-01 13:30 110430007 Lira BK - IFK Luleå 0 - 2 Porsö IP
2019-06-02 16:00 110430023 Södra United - Sävast AIF/Trångfors IF 1 - 5 Blåsvallens IP
2019-06-03 18:30 110430012 FC Norrsken - Piteå IF FF 0 - 5 Norrvallen
2019-06-06 15:30 110430022 IBFF/ÖIF - Assi IF 3 - 2 Sinavallen
2019-06-06 18:00 110430024 FC Norrsken - IFK Luleå 0 - 3 Hedvalla
2019-06-06 18:00 110430041 Södra United - Rutviks SK 2 - 9 Blåsvallens IP
2019-06-07 19:00 110430019 Piteå IF FF - Storfors AIK 3 - 0 LF Arena
2019-06-09 13:00 110430026 Bergnäsets AIK - Lira BK 2 - 0 Bergsvallen
2019-06-09 13:30 110430015 Sunderby SK - Rutviks SK 2 - 2 Sundis
2019-06-09 18:00 110430001 Assi IF - FC Norrsken 8 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2019-06-11 19:30 110430030 Sävast AIF/Trångfors IF - IBFF/ÖIF 0 - 3 Tallvallen
2019-06-12 19:00 110430028 Storfors AIK - IFK Luleå 0 - 0 Hedens IP Storfors
2019-06-12 19:00 110430029 Södra United - FC Norrsken 2 - 3 Blåsvallens IP
2019-06-16 10:30 110430027 Sunderby SK - Piteå IF FF 0 - 8 Sundis
2019-06-17 18:00 110430036 FC Norrsken - Storfors AIK 0 - 2 Norrvallen
2019-06-19 19:00 110430072 Sunderby SK - IFK Luleå 1 - 2 Byvallen
2019-06-23 14:30 110430039 Sunderby SK - Storfors AIK 3 - 1 Byvallen
2019-06-23 15:00 110430038 Bergnäsets AIK - IFK Luleå 0 - 0 Bergsvallen
2019-06-24 19:00 110430037 Assi IF - Piteå IF FF 0 - 5 Billerud Korsnäs Arena
2019-06-26 19:00 110430021 Rutviks SK - Bergnäsets AIK 1 - 1 Myggvallen
Juli
2019-07-01 18:30 110430011 Sävast AIF/Trångfors IF - Assi IF 1 - 3 Olympia,Heden-Konstgräs
2019-07-03 19:00 110430042 Sävast AIF/Trångfors IF - Lira BK 5 - 2 Olympia,Heden-Konstgräs
2019-07-04 18:30 110430040 IBFF/ÖIF - FC Norrsken 9 - 5 Gotisvallen
2019-07-05 18:00 110430016 Storfors AIK - Lira BK 2 - 0 Hedens IP Storfors
2019-07-08 19:00 110430073 Lira BK - Bergnäsets AIK 2 - 1 Porsö IP
2019-07-10 18:45 110430076 IBFF/ÖIF - Storfors AIK 2 - 2 Gotisvallen
Augusti
2019-08-05 18:00 110430048 FC Norrsken - Sunderby SK 2 - 2 Norrvallen
2019-08-06 18:30 110430064 IBFF/ÖIF - IFK Luleå 0 - 1 Bäckvallen Svensbyn
2019-08-07 19:00 110430032 Piteå IF FF - Bergnäsets AIK 1 - 0 LF Arena
2019-08-10 14:30 110430054 Sävast AIF/Trångfors IF - IFK Luleå 3 - 1 Tallvallen
2019-08-10 15:00 110430004 Storfors AIK - IBFF/ÖIF 1 - 3 Hedens IP Storfors
2019-08-10 15:00 110430050 Bergnäsets AIK - Sunderby SK 4 - 1 Bergsvallen
2019-08-13 19:00 110430047 Rutviks SK - IBFF/ÖIF 4 - 4 Myggvallen
2019-08-14 19:00 110430045 Piteå IF FF - Sävast AIF/Trångfors IF 1 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-08-15 18:30 110430051 FC Norrsken - Rutviks SK 1 - 6 Hedvalla
2019-08-15 19:00 110430053 Södra United - Piteå IF FF 0 - 7 Blåsvallens IP
2019-08-17 10:00 110430052 IBFF/ÖIF - Lira BK 3 - 0 Björklunda
2019-08-19 18:00 110430060 FC Norrsken - Bergnäsets AIK 0 - 6 Norrvallen
2019-08-19 19:00 110430057 IFK Luleå - Södra United 10 - 0 Skogsvallen
2019-08-20 19:00 110430056 Storfors AIK - Sävast AIF/Trångfors IF 0 - 1 Hedens IP Storfors
2019-08-21 19:00 110430055 Sunderby SK - Assi IF 5 - 5 Byvallen
2019-08-21 19:00 110430058 Piteå IF FF - IBFF/ÖIF 7 - 1 LF Arena
2019-08-25 13:00 110430063 Rutviks SK - Piteå IF FF 1 - 4 Myggvallen
2019-08-25 16:00 110430066 Sävast AIF/Trångfors IF - Sunderby SK 2 - 2 Olympia,Heden-Konstgräs
2019-08-26 18:00 110430065 Södra United - Storfors AIK 0 - 3 Blåsvallens IP
2019-08-29 18:00 110430069 Södra United - IBFF/ÖIF 0 - 4 Hifton
2019-08-30 18:30 110430078 Sunderby SK - FC Norrsken 3 - 3 Sundis
September
2019-09-02 18:30 110430031 IFK Luleå - Sunderby SK 1 - 1 Örnäsets IP
2019-09-04 18:15 110430043 Storfors AIK - Bergnäsets AIK 2 - 1 Hedens IP Storfors
2019-09-05 18:00 110430071 FC Norrsken - Sävast AIF/Trångfors IF 1 - 1 Hedvalla
2019-09-06 19:00 110430049 Assi IF - Storfors AIK 3 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2019-09-06 19:00 110430082 Piteå IF FF - IBFF/ÖIF 6 - 0 LF Arena
2019-09-08 12:00 110430033 Lira BK - Assi IF 0 - 3 Porsö IP
2019-09-08 18:00 110430075 Piteå IF FF - Södra United 4 - 0 LF Arena
2019-09-11 19:00 110430061 Assi IF - Bergnäsets AIK 1 - 2 Billerud Korsnäs Arena
2019-09-12 18:00 110430044 IFK Luleå - Assi IF 3 - 0 Örnäsets IP
2019-09-12 18:00 110430081 Storfors AIK - Södra United 2 - 0 Hedens IP Storfors
2019-09-14 16:00 110430083 Sävast AIF/Trångfors IF - Sunderby SK 0 - 1 Tallvallen
2019-09-15 13:00 110430046 Lira BK - Södra United 4 - 0 Porsö IP
2019-09-15 16:00 110430079 Bergnäsets AIK - Rutviks SK 0 - 0 Bergsvallen
2019-09-17 19:00 110430020 Lira BK - Sunderby SK 1 - 2 Porsö IP
2019-09-18 17:45 110430070 Storfors AIK - Piteå IF FF 0 - 10 Hedens IP Storfors
2019-09-20 18:30 110430084 IFK Luleå - FC Norrsken 5 - 0 Skogsvallen
2019-09-21 13:00 110430059 Lira BK - Rutviks SK 0 - 6 Porsö IP
2019-09-22 13:00 110430067 Bergnäsets AIK - Assi IF 2 - 3 Bergsvallen
2019-09-24 19:00 110430062 Lira BK - FC Norrsken 4 - 0 Porsö IP
2019-09-25 19:00 110430025 Assi IF - Rutviks SK 3 - 5 Billerud Korsnäs Arena
2019-09-25 19:00 110430077 IFK Luleå - Sävast AIF/Trångfors IF 3 - 0 Skogsvallen
2019-09-28 13:00 110430074 Rutviks SK - Assi IF 3 - 0 Myggvallen
2019-09-29 13:00 110430068 Rutviks SK - Lira BK 5 - 0 Myggvallen
Oktober
2019-10-03 19:00 110430080 Assi IF - Lira BK 4 - 1 Billerud Korsnäs Arena