Spelprogram - Division 3 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Hanna Westergaard 0725474021 Blå, Blå, Blå
Bergnäsets AIK Michael Fleuron 0920228891 0706511678 Vit, Grön, Vita
Blåsmarks SK Britt Inger Lundin 0702904656 röd, svart, röd
FC Norrsken Johnny Landgren 0702545151 Röd, Svart, Svart
Infjärdens SK 2 Thomas Berglund 0703003288 Svart/svart/svart
Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF Andreas Jakobsson 0703659530 Rött,svart,svart
Nyborgs SK Fredrik Bergström 0703050512 blå, blå, blå
Storfors AIK 2 Urban Marklund 091191814 0705770613 Blå, Blå, Blå
Sunderby SK Mona Mörsare 0706508369 Gul, Blå
Öjeby IF Hans Holm 091165118 0703108470 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 110098022 Sunderby SK - Alviks IK 1 - 2 Sundis
Maj
2019-05-01 16:30 110098006 Storfors AIK 2 - Nyborgs SK 2 - 0 Hedens IP Storfors
2019-05-05 13:00 110098002 Sunderby SK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 0 - 2 Sundis
2019-05-05 16:00 110098001 Öjeby IF - Infjärdens SK 2 3 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-05-05 18:00 110098004 Nyborgs SK - FC Norrsken 1 - 4 Nyborgsvallen
2019-05-08 19:30 110098003 Bergnäsets AIK - Blåsmarks SK 1 - 1 Bergsvallen
2019-05-08 19:30 110098005 Alviks IK - Storfors AIK 2 1 - 0 Liko Arena
2019-05-11 13:30 110098009 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Öjeby IF 1 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-05-12 18:30 110098007 FC Norrsken - Bergnäsets AIK 2 - 4 Piteå-Airdomehallen
2019-05-15 19:00 110098010 Infjärdens SK 2 - Alviks IK 0 - 2 Nolia-Piteå
2019-05-17 19:00 110098012 Sunderby SK - FC Norrsken 2 - 3 Sundis
2019-05-19 16:00 110098011 Öjeby IF - Blåsmarks SK 11 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-05-19 18:00 110098013 Bergnäsets AIK - Storfors AIK 2 5 - 1 Bergsvallen
2019-05-19 18:00 110098014 Nyborgs SK - Alviks IK 1 - 2 Nyborgsvallen
2019-05-22 19:00 110098019 Blåsmarks SK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 0 - 5 Blåsvallens IP
2019-05-22 19:30 110098020 Infjärdens SK 2 - Nyborgs SK 1 - 1 Sinavallen
2019-05-23 19:00 110098016 Alviks IK - Bergnäsets AIK 2 - 1 Liko Arena
2019-05-25 13:30 110098021 Öjeby IF - Storfors AIK 2 7 - 2 Björklunda
2019-05-26 16:00 110098025 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - FC Norrsken 2 - 0 Idrottsparken, Munksund
2019-05-28 19:30 110098023 Bergnäsets AIK - Nyborgs SK 3 - 2 Bergsvallen
2019-05-29 19:00 110098017 Storfors AIK 2 - Sunderby SK 3 - 1 Hedens IP Storfors
2019-05-29 19:00 110098018 FC Norrsken - Öjeby IF 2 - 2 Norrvallen
Juni
2019-06-02 18:00 110098026 Nyborgs SK - Sunderby SK 1 - 0 Nyborgsvallen
2019-06-02 19:00 110098029 FC Norrsken - Blåsmarks SK 3 - 0 Norrvallen
2019-06-03 19:00 110098030 Infjärdens SK 2 - Bergnäsets AIK 2 - 1 IVAB Arena
2019-06-05 19:30 110098027 Alviks IK - Öjeby IF 0 - 3 Liko Arena
2019-06-06 11:30 110098028 Storfors AIK 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 0 - 4 Hedens IP Storfors
2019-06-07 19:00 110098032 Sunderby SK - Bergnäsets AIK 1 - 2 Sundis
2019-06-09 17:00 110098031 Öjeby IF - Nyborgs SK 4 - 3 Björklunda
2019-06-10 19:00 110098033 FC Norrsken - Infjärdens SK 2 0 - 2 Norrvallen
2019-06-10 19:00 110098034 Blåsmarks SK - Storfors AIK 2 0 - 4 Blåsvallens IP
2019-06-10 19:00 110098035 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Alviks IK 1 - 2 Idrottsparken, Munksund
2019-06-16 18:00 110098037 Nyborgs SK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 4 - 0 Nyborgsvallen
2019-06-17 19:30 110098036 Bergnäsets AIK - Öjeby IF 1 - 2 Bergsvallen
2019-06-18 19:00 110098039 Storfors AIK 2 - FC Norrsken 0 - 3 Hedens IP Storfors
2019-06-18 19:00 110098040 Infjärdens SK 2 - Sunderby SK 3 - 6 Sinavallen
2019-06-19 19:30 110098038 Alviks IK - Blåsmarks SK 6 - 0 e.f. Liko Arena
2019-06-24 19:30 110098045 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Bergnäsets AIK 1 - 2 Idrottsparken, Munksund
2019-06-25 19:00 110098041 Öjeby IF - Sunderby SK 2 - 1 Björklunda
2019-06-25 19:00 110098042 Storfors AIK 2 - Infjärdens SK 2 2 - 2 Hedens IP Storfors
2019-06-25 19:00 110098043 FC Norrsken - Alviks IK 3 - 2 Hedvalla
2019-06-30 18:00 110098044 Blåsmarks SK - Nyborgs SK 0 - 2 Blåsvallens IP
Juli
2019-07-02 19:00 110098015 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Infjärdens SK 2 1 - 1 Idrottsparken, Munksund
2019-07-03 18:00 110098008 Blåsmarks SK - Sunderby SK 0 - 4 Blåsvallens IP
2019-07-07 15:30 110098024 Blåsmarks SK - Infjärdens SK 2 0 - 3 Blåsvallens IP
2019-07-23 19:00 110098075 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Storfors AIK 2 2 - 7 Idrottsparken, Munksund
2019-07-28 17:00 110098072 Sunderby SK - Nyborgs SK 1 - 2 Byvallen
2019-07-29 19:00 110098046 Storfors AIK 2 - Alviks IK 2 - 1 Hedens IP Storfors
2019-07-31 19:00 110098048 Blåsmarks SK - Bergnäsets AIK 1 - 3 Blåsvallens IP
2019-07-31 19:00 110098049 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Sunderby SK 0 - 1 Idrottsparken, Munksund
2019-07-31 19:00 110098050 Infjärdens SK 2 - Öjeby IF 1 - 0 IVAB Arena
Augusti
2019-08-01 19:00 110098047 FC Norrsken - Nyborgs SK 0 - 4 Norrvallen
2019-08-04 18:00 110098054 Nyborgs SK - Storfors AIK 2 1 - 2 Nyborgsvallen
2019-08-07 19:00 110098052 Sunderby SK - Blåsmarks SK 6 - 0 Byvallen
2019-08-08 19:00 110098051 Öjeby IF - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 4 - 0 Björklunda
2019-08-08 19:30 110098053 Bergnäsets AIK - FC Norrsken 1 - 1 Bergsvallen
2019-08-08 19:30 110098055 Alviks IK - Infjärdens SK 2 1 - 0 Liko Arena
2019-08-11 16:00 110098074 Blåsmarks SK - FC Norrsken 4 - 1 Blåsvallens IP
2019-08-11 18:00 110098064 Nyborgs SK - Infjärdens SK 2 4 - 0 Nyborgsvallen
2019-08-14 19:00 110098057 Storfors AIK 2 - Bergnäsets AIK 0 - 2 Hedens IP Storfors
2019-08-14 19:00 110098058 FC Norrsken - Sunderby SK 2 - 3 Norrvallen
2019-08-14 19:00 110098059 Blåsmarks SK - Öjeby IF 3 - 4 Blåsvallens IP
2019-08-14 19:00 110098060 Infjärdens SK 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 4 - 1 IVAB Arena
2019-08-17 16:00 110098061 Öjeby IF - FC Norrsken 7 - 2 Björklunda
2019-08-18 18:00 110098056 Alviks IK - Nyborgs SK 1 - 2 Liko Arena
2019-08-19 19:00 110098062 Sunderby SK - Storfors AIK 2 0 - 0 Byvallen
2019-08-19 19:00 110098065 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Blåsmarks SK 4 - 0 Piteå-Airdomehallen
2019-08-22 19:00 110098069 FC Norrsken - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2 - 3 Norrvallen
2019-08-22 19:30 110098063 Bergnäsets AIK - Alviks IK 1 - 1 Bergsvallen
2019-08-25 18:00 110098066 Nyborgs SK - Bergnäsets AIK 2 - 1 Nyborgsvallen
2019-08-26 18:00 110098068 Storfors AIK 2 - Öjeby IF 0 - 3 Hedens IP Storfors
2019-08-28 18:30 110098070 Infjärdens SK 2 - Blåsmarks SK 1 - 1 IVAB Arena
2019-08-28 19:30 110098067 Alviks IK - Sunderby SK 1 - 1 Liko Arena
2019-08-31 16:00 110098071 Öjeby IF - Alviks IK 5 - 1 Björklunda
September
2019-09-04 19:30 110098073 Bergnäsets AIK - Infjärdens SK 2 1 - 1 Bergsvallen
2019-09-08 17:00 110098077 Nyborgs SK - Öjeby IF 0 - 0 Nyborgsvallen
2019-09-08 20:00 110098079 Storfors AIK 2 - Blåsmarks SK 7 - 0 Hedens IP Storfors
2019-09-09 19:00 110098076 Bergnäsets AIK - Sunderby SK 2 - 0 Bergsvallen
2019-09-10 18:00 110098080 Infjärdens SK 2 - FC Norrsken 5 - 2 IVAB Arena
2019-09-12 19:00 110098078 Alviks IK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 4 - 2 Liko Arena
2019-09-14 16:00 110098081 Öjeby IF - Bergnäsets AIK 4 - 0 Björklunda
2019-09-14 16:30 110098085 Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF - Nyborgs SK 0 - 0 LF Arena
2019-09-15 13:00 110098082 Sunderby SK - Infjärdens SK 2 1 - 1 Sundis
2019-09-15 17:00 110098084 Blåsmarks SK - Alviks IK 0 - 4 Blåsvallens IP
2019-09-17 19:00 110098083 FC Norrsken - Storfors AIK 2 3 - 2 Piteå-Airdomehallen
2019-09-22 13:00 110098086 Sunderby SK - Öjeby IF 1 - 3 Sundis
2019-09-22 13:00 110098088 Nyborgs SK - Blåsmarks SK 4 - 0 Nyborgsvallen
2019-09-22 13:00 110098089 Alviks IK - FC Norrsken 4 - 2 Liko Arena
2019-09-22 16:00 110098090 Infjärdens SK 2 - Storfors AIK 2 3 - 2 IVAB Arena
2019-09-22 18:00 110098087 Bergnäsets AIK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 1 - 0 Bergsvallen