Spelprogram - Div 4 Södra, Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 19:00 110102003 Hemmingsmarks IF - Storfors AIK 2 3 - 1 LF Arena
2019-05-04 16:30 110102006 Piteå IF 2 - Lillpite IF 0 - 0 LF Arena
2019-05-05 16:00 110102004 Älvsby IF - BAIK 2 3 - 3 Älvåkra IP
2019-05-05 19:00 110102005 Öjeby IF - Ersnäs IF 3 - 1 LF Arena
2019-05-10 19:00 110102011 Storfors AIK 2 - Alviks IK 2 - 4 Hedens IP Storfors
2019-05-11 13:30 110102012 Lillpite IF - Hemmingsmarks IF 1 - 3 LF Arena
2019-05-12 18:00 110102009 BAIK 2 - Öjeby IF 2 - 2
2019-05-12 18:00 110102010 Munksund Skuthamn SK - Infjärdens SK 2 - 5 LF Arena
2019-05-13 20:00 110102074 Piteå IF 2 - Ersnäs IF 2 - 1 LF Arena
2019-05-16 19:30 110102080 BAIK 2 - Piteå IF 2 1 - 3
2019-05-17 19:00 110102013 Infjärdens SK - Storfors AIK 2 3 - 0 LF Arena
2019-05-17 19:30 110102014 Alviks IK - Lillpite IF 0 - 3 Liko Arena
2019-05-18 12:00 110102016 Öjeby IF - Älvsby IF 1 - 7 LF Arena
2019-05-18 13:00 110102018 Hemmingsmarks IF - Ersnäs IF 6 - 0 Hifton
2019-05-23 19:00 110102024 Ersnäs IF - Alviks IK 3 - 2 Pålbacka
2019-05-23 19:30 110102021 BAIK 2 - Hemmingsmarks IF 0 - 1
2019-05-24 19:00 110102020 Storfors AIK 2 - Munksund Skuthamn SK 1 - 2 Hedens IP Storfors
2019-05-24 19:00 110102023 Lillpite IF - Infjärdens SK 3 - 1 Lillpite Kraft Arena
2019-05-26 16:00 110102022 Älvsby IF - Piteå IF 2 1 - 3 Älvåkra IP
2019-05-28 20:00 110102027 Piteå IF 2 - Öjeby IF 3 - 0 LF Arena
2019-05-29 19:00 110102025 Munksund Skuthamn SK - Lillpite IF 1 - 5 Idrottsparken, Munksund
2019-05-29 20:00 110102030 Alviks IK - BAIK 2 5 - 0 Liko Arena
2019-05-30 15:00 110102029 Infjärdens SK - Ersnäs IF 5 - 3 IVAB Arena
2019-05-30 19:00 110102028 Hemmingsmarks IF - Älvsby IF 3 - 0 Hifton
Juni
2019-06-03 19:00 110102034 Öjeby IF - Hemmingsmarks IF 3 - 2 Björklunda
2019-06-05 19:00 110102032 Lillpite IF - Storfors AIK 2 4 - 1 Lillpite Kraft Arena
2019-06-05 19:00 110102033 Ersnäs IF - Munksund Skuthamn SK 6 - 0 Pålbacka
2019-06-05 19:00 110102036 Älvsby IF - Alviks IK 3 - 1 Älvåkra IP
2019-06-05 19:30 110102035 BAIK 2 - Infjärdens SK 2 - 1
2019-06-07 18:30 110102040 Hemmingsmarks IF - Piteå IF 2 1 - 3 Hifton
2019-06-09 16:00 110102037 Munksund Skuthamn SK - BAIK 2 2 - 3 Idrottsparken, Munksund
2019-06-09 16:00 110102038 Storfors AIK 2 - Ersnäs IF 1 - 1 Hedens IP Storfors
2019-06-09 16:00 110102041 Infjärdens SK - Älvsby IF 2 - 1 IVAB Arena
2019-06-09 16:00 110102042 Alviks IK - Öjeby IF 5 - 2 Liko Arena
2019-06-12 19:00 110102047 Öjeby IF - Infjärdens SK 1 - 4 Björklunda
2019-06-12 19:30 110102045 BAIK 2 - Storfors AIK 2 0 - 2
2019-06-13 19:30 110102044 Ersnäs IF - Lillpite IF 0 - 7 Pålbacka
2019-06-13 19:30 110102048 Piteå IF 2 - Alviks IK 0 - 3 LF Arena
2019-06-15 13:00 110102046 Älvsby IF - Munksund Skuthamn SK 7 - 0 Älvåkra IP
2019-06-18 19:00 110102049 Infjärdens SK - Piteå IF 2 1 - 0 IVAB Arena
2019-06-18 19:00 110102051 Alviks IK - Hemmingsmarks IF 4 - 1 Liko Arena
2019-06-19 19:00 110102053 Storfors AIK 2 - Älvsby IF 1 - 1 Hedens IP Storfors
2019-06-19 19:00 110102054 Munksund Skuthamn SK - Öjeby IF 2 - 1 Idrottsparken, Munksund
2019-06-19 19:30 110102052 Lillpite IF - BAIK 2 5 - 1 Lillpite Kraft Arena
2019-06-24 19:30 110102055 Piteå IF 2 - Munksund Skuthamn SK 3 - 0 LF Arena
2019-06-26 19:00 110102056 Öjeby IF - Storfors AIK 2 2 - 2 Björklunda
2019-06-26 19:00 110102057 Älvsby IF - Lillpite IF 0 - 2 Älvåkra IP
2019-06-26 19:00 110102059 Hemmingsmarks IF - Infjärdens SK 2 - 5 Hifton
2019-06-27 19:00 110102002 Alviks IK - Munksund Skuthamn SK 3 - 2 Liko Arena
2019-06-27 19:00 110102058 BAIK 2 - Ersnäs IF 1 - 4
Juli
2019-07-01 19:00 110102062 Ersnäs IF - Älvsby IF 1 - 3 Pålbacka
2019-07-01 19:00 110102063 Lillpite IF - Öjeby IF 5 - 3 Lillpite Kraft Arena
2019-07-01 19:00 110102065 Munksund Skuthamn SK - Hemmingsmarks IF 1 - 2 Idrottsparken, Munksund
2019-07-01 19:00 110102066 Infjärdens SK - Alviks IK 3 - 2 IVAB Arena
2019-07-03 19:00 110102064 Storfors AIK 2 - Piteå IF 2 2 - 0 Hedens IP Storfors
Augusti
2019-08-01 19:00 110102068 Lillpite IF - Piteå IF 2 3 - 0 Lillpite Kraft Arena
2019-08-02 19:00 110102069 Ersnäs IF - Öjeby IF 2 - 2 Pålbacka
2019-08-04 13:00 110102067 Storfors AIK 2 - Hemmingsmarks IF 2 - 2 Hedens IP Storfors
2019-08-04 16:00 110102070 BAIK 2 - Älvsby IF 0 - 1 Bergsvallen
2019-08-04 16:00 110102072 Munksund Skuthamn SK - Alviks IK 3 - 2 Idrottsparken, Munksund
2019-08-07 19:00 110102008 Ersnäs IF - Piteå IF 2 0 - 1 Pålbacka
2019-08-07 19:00 110102073 Öjeby IF - BAIK 2 3 - 4 Björklunda
2019-08-07 19:00 110102075 Hemmingsmarks IF - Lillpite IF 1 - 3 Hifton
2019-08-07 19:00 110102077 Infjärdens SK - Munksund Skuthamn SK 5 - 0 IVAB Arena
2019-08-07 19:30 110102078 Alviks IK - Storfors AIK 2 0 - 2 Liko Arena
2019-08-10 13:00 110102017 Piteå IF 2 - BAIK 2 1 - 1 LF Arena
2019-08-10 16:00 110102083 Storfors AIK 2 - Infjärdens SK 2 - 2 Hedens IP Storfors
2019-08-11 13:00 110102081 Älvsby IF - Öjeby IF 1 - 4 Älvåkra IP
2019-08-11 13:00 110102084 Lillpite IF - Alviks IK 4 - 0 Lillpite Kraft Arena
2019-08-11 16:00 110102079 Ersnäs IF - Hemmingsmarks IF 2 - 0 Pålbacka
2019-08-15 19:00 110102086 Hemmingsmarks IF - BAIK 2 4 - 1 Hifton
2019-08-15 19:00 110102087 Munksund Skuthamn SK - Storfors AIK 2 2 - 1 Idrottsparken, Munksund
2019-08-15 19:00 110102090 Alviks IK - Ersnäs IF 5 - 0 Liko Arena
2019-08-16 19:00 110102089 Infjärdens SK - Lillpite IF 2 - 3 IVAB Arena
2019-08-18 18:30 110102085 Piteå IF 2 - Älvsby IF 5 - 1 LF Arena
2019-08-20 19:00 110102095 Ersnäs IF - Infjärdens SK 4 - 3 Pålbacka
2019-08-21 18:30 110102094 Lillpite IF - Munksund Skuthamn SK 7 - 0 Lillpite Kraft Arena
2019-08-21 19:00 110102091 Älvsby IF - Hemmingsmarks IF 4 - 0 Älvåkra IP
2019-08-21 19:00 110102092 Öjeby IF - Piteå IF 2 2 - 2 Björklunda
2019-08-24 13:00 110102101 Infjärdens SK - BAIK 2 4 - 3 IVAB Arena
2019-08-25 13:00 110102097 Hemmingsmarks IF - Öjeby IF 5 - 0 Hifton
2019-08-25 16:00 110102098 Munksund Skuthamn SK - Ersnäs IF 1 - 3 Idrottsparken, Munksund
2019-08-26 19:30 110102102 Alviks IK - Älvsby IF 2 - 2 Liko Arena
2019-08-27 19:00 110102099 Storfors AIK 2 - Lillpite IF 1 - 2 Hedens IP Storfors
September
2019-09-01 13:00 110102108 Öjeby IF - Alviks IK 1 - 5 Björklunda
2019-09-01 16:00 110102105 Ersnäs IF - Storfors AIK 2 3 - 3 Pålbacka
2019-09-01 16:00 110102107 Älvsby IF - Infjärdens SK 4 - 6 Älvåkra IP
2019-09-02 19:30 110102103 Piteå IF 2 - Hemmingsmarks IF 1 - 1 LF Arena
2019-09-03 19:00 110102106 BAIK 2 - Munksund Skuthamn SK 5 - 1
2019-09-07 13:00 110102111 Lillpite IF - Ersnäs IF 3 - 1 Lillpite Kraft Arena
2019-09-07 16:30 110102113 Infjärdens SK - Öjeby IF 6 - 1 IVAB Arena
2019-09-08 13:00 110102109 Munksund Skuthamn SK - Älvsby IF 2 - 6 Idrottsparken, Munksund
2019-09-09 19:00 110102114 Alviks IK - Piteå IF 2 2 - 1 Liko Arena
2019-09-10 19:00 110102110 Storfors AIK 2 - BAIK 2 3 - 0 Hedens IP Storfors
2019-09-13 19:00 110102117 Älvsby IF - Storfors AIK 2 3 - 1 Älvåkra IP
2019-09-14 13:00 110102120 Hemmingsmarks IF - Alviks IK 4 - 5 Hifton
2019-09-15 13:00 110102118 Öjeby IF - Munksund Skuthamn SK 2 - 3 Björklunda
2019-09-16 19:30 110102116 BAIK 2 - Lillpite IF 1 - 8
2019-09-16 19:30 110102119 Piteå IF 2 - Infjärdens SK 2 - 2 LF Arena
2019-09-20 19:00 110102122 Storfors AIK 2 - Öjeby IF 1 - 2 Hedens IP Storfors
2019-09-21 13:00 110102123 Lillpite IF - Älvsby IF 6 - 2 Lillpite Kraft Arena
2019-09-21 13:00 110102124 Ersnäs IF - BAIK 2 4 - 2 Pålbacka
2019-09-21 16:00 110102126 Infjärdens SK - Hemmingsmarks IF 5 - 1 IVAB Arena
2019-09-22 13:00 110102121 Munksund Skuthamn SK - Piteå IF 2 2 - 3 Idrottsparken, Munksund
2019-09-23 19:00 110102096 BAIK 2 - Alviks IK 3 - 1 Bergsvallen
2019-09-28 14:00 110102128 Älvsby IF - Ersnäs IF 6 - 4 Älvåkra IP
2019-09-28 16:00 110102129 Öjeby IF - Lillpite IF 2 - 4 Björklunda
2019-09-28 16:00 110102130 Piteå IF 2 - Storfors AIK 2 0 - 1 LF Arena
2019-09-28 16:00 110102131 Hemmingsmarks IF - Munksund Skuthamn SK 2 - 1 Hifton
2019-09-28 16:00 110102132 Alviks IK - Infjärdens SK 1 - 2 Liko Arena