Spelprogram - Div 4 Norra, Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 19:30 110101046 IFK Luleå 2 - IFK Kalix 1 - 5 Skogsvallen
2019-04-27 13:00 110101064 GMFF-Gällivare - Sävast AIF 3 - 1 Tallbacka IP
2019-04-29 19:00 110101037 IFK Kalix - Bodens BK FF 2 3 - 1 Furuvallen
Maj
2019-05-04 14:00 110101003 Haparanda FF - GMFF-Gällivare 0 - 0 Gränsvallen
2019-05-05 14:00 110101005 Övertorneå SK - Notvikens IK 2 1 - 5 Övertorneå IP
2019-05-06 19:00 110101002 Lira BK - IFK Kalix 1 - 3 Porsö IP
2019-05-06 19:30 110101004 IFK Luleå 2 - Bodens BK FF 2 1 - 1 Skogsvallen
2019-05-11 13:00 110101010 IFK Kalix - Skogså IF 3 - 0 Furuvallen
2019-05-11 14:00 110101011 GMFF-Gällivare - Lira BK 2 - 0 Tallbacka IP
2019-05-12 12:30 110101009 Bodens BK FF 2 - Övertorneå SK OW (0 - 3) Boden Arena
2019-05-13 19:30 110101008 Notvikens IK 2 - Sävast AIF 3 - 0 Tunavallen
2019-05-15 19:00 110101017 Sävast AIF - Bodens BK FF 2 0 - 2 Tallvallen
2019-05-15 19:30 110101036 IFK Luleå 2 - Lira BK 4 - 0 Skogsvallen
2019-05-18 12:30 110101013 Skogså IF - GMFF-Gällivare 1 - 0 Boden Arena
2019-05-18 15:00 110101016 Övertorneå SK - IFK Luleå 2 0 - 4 Övertorneå IP
2019-05-19 14:00 110101018 Haparanda FF - Notvikens IK 2 0 - 1 Gränsvallen
2019-05-22 19:30 110101020 GMFF-Gällivare - IFK Kalix 0 - 2 Gällivare IP
2019-05-22 19:30 110101022 IFK Luleå 2 - Sävast AIF 0 - 1 Skogsvallen
2019-05-23 19:30 110101024 Notvikens IK 2 - Lira BK 1 - 2 Tunavallen
2019-05-26 15:00 110101021 Bodens BK FF 2 - Haparanda FF 6 - 0 Boden Arena
2019-05-26 17:00 110101027 Sävast AIF - Övertorneå SK 2 - 3 Tallvallen
2019-05-29 19:00 110101029 Skogså IF - Notvikens IK 2 0 - 3 Åvallen Skogså
2019-05-29 19:00 110101030 Lira BK - Bodens BK FF 2 1 - 3 Porsö IP
2019-05-29 19:30 110101028 Haparanda FF - IFK Luleå 2 3 - 3 Gränsvallen
Juni
2019-06-02 13:00 110101066 Skogså IF - Lira BK 3 - 1 Åvallen Skogså
2019-06-05 19:00 110101033 Notvikens IK 2 - IFK Kalix 1 - 3 Tunavallen
2019-06-06 15:00 110101035 Bodens BK FF 2 - Skogså IF 0 - 2 Boden Arena
2019-06-06 18:00 110101034 Övertorneå SK - Haparanda FF 3 - 1 Övertorneå IP
2019-06-09 13:00 110101042 Lira BK - Övertorneå SK 0 - 1 Porsö IP
2019-06-09 14:00 110101038 GMFF-Gällivare - Notvikens IK 2 3 - 2 Gällivare IP
2019-06-09 16:00 110101040 Haparanda FF - Sävast AIF 1 - 0 Gränsvallen
2019-06-10 19:00 110101041 Skogså IF - IFK Luleå 2 4 - 3 Åvallen Skogså
2019-06-12 19:00 110101048 Sävast AIF - Lira BK 0 - 2 Tallvallen
2019-06-15 15:00 110101045 Bodens BK FF 2 - GMFF-Gällivare 3 - 2 Boden Arena
2019-06-15 15:00 110101047 Övertorneå SK - Skogså IF 1 - 1 Övertorneå IP
2019-06-16 13:00 110101051 Lira BK - Haparanda FF 5 - 3 Porsö IP
2019-06-16 18:00 110101055 Sävast AIF - IFK Kalix 1 - 3 Tallvallen
2019-06-20 19:00 110101049 Skogså IF - Sävast AIF 1 - 0 Åvallen Skogså
2019-06-20 19:00 110101054 IFK Kalix - Övertorneå SK 3 - 0 Furuvallen
2019-06-23 14:00 110101053 GMFF-Gällivare - IFK Luleå 2 3 - 2 Tallbacka IP
2019-06-24 19:30 110101058 Bodens BK FF 2 - Notvikens IK 2 4 - 0 Boden Arena
2019-06-26 19:00 110101065 IFK Kalix - Haparanda FF 2 - 0 Furuvallen
2019-06-26 19:30 110101056 Övertorneå SK - GMFF-Gällivare 0 - 2 Övertorneå IP
2019-06-30 14:00 110101059 Haparanda FF - Skogså IF 0 - 0 Gränsvallen
2019-06-30 18:00 110101062 Notvikens IK 2 - IFK Luleå 2 3 - 2 Tunavallen, Luleå
Juli
2019-07-31 19:30 110101070 Bodens BK FF 2 - IFK Luleå 2 1 - 3 Boden Arena
Augusti
2019-08-01 19:00 110101072 IFK Kalix - Lira BK 1 - 0 Furuvallen
2019-08-03 14:00 110101067 GMFF-Gällivare - Haparanda FF 2 - 0 Gällivare IP
2019-08-04 14:00 110101069 Notvikens IK 2 - Övertorneå SK 4 - 1 Tunavallen
2019-08-05 19:00 110101077 Skogså IF - IFK Kalix 2 - 1 Åvallen Skogså
2019-08-07 19:00 110101073 Övertorneå SK - Bodens BK FF 2 1 - 6 Övertorneå IP
2019-08-07 19:00 110101074 Sävast AIF - Notvikens IK 2 2 - 4 Tallvallen
2019-08-07 19:30 110101078 Lira BK - GMFF-Gällivare 2 - 0 Porsö IP
2019-08-10 13:00 110101079 Notvikens IK 2 - Haparanda FF 8 - 0 Tunavallen
2019-08-10 14:00 110101083 GMFF-Gällivare - Skogså IF 1 - 0 Gällivare IP
2019-08-11 13:00 110101081 IFK Luleå 2 - Övertorneå SK 10 - 1 Skogsvallen
2019-08-12 19:30 110101080 Bodens BK FF 2 - Sävast AIF 0 - 1 Boden Arena
2019-08-14 19:00 110101085 Sävast AIF - IFK Luleå 2 2 - 2 Tallvallen
2019-08-14 19:00 110101090 Lira BK - Notvikens IK 2 3 - 4 Porsö IP
2019-08-17 13:00 110101087 IFK Kalix - GMFF-Gällivare 1 - 3 Furuvallen
2019-08-17 14:00 110101086 Haparanda FF - Bodens BK FF 2 2 - 2 Gränsvallen
2019-08-18 14:00 110101092 Övertorneå SK - Sävast AIF 3 - 2 Övertorneå IP
2019-08-19 19:30 110101095 Notvikens IK 2 - Skogså IF 4 - 0 Tunavallen
2019-08-21 19:30 110101096 Bodens BK FF 2 - Lira BK 1 - 2 Boden Arena
2019-08-24 14:00 110101097 Haparanda FF - Övertorneå SK 1 - 1 Gränsvallen
2019-08-25 16:00 110101101 Skogså IF - Bodens BK FF 2 3 - 3 Åvallen Skogså
2019-08-26 19:00 110101102 Lira BK - IFK Luleå 2 0 - 3 Porsö IP
2019-08-26 19:30 110101098 IFK Kalix - Notvikens IK 2 3 - 1 Furuvallen
2019-08-28 19:30 110101107 IFK Luleå 2 - Skogså IF 1 - 2 Skogsvallen
2019-08-31 15:00 110101108 Övertorneå SK - Lira BK 0 - 1 Övertorneå IP
2019-08-31 16:00 110101105 Notvikens IK 2 - GMFF-Gällivare 4 - 1 Tunavallen
September
2019-09-01 17:00 110101103 Sävast AIF - Haparanda FF 2 - 3 Tallvallen
2019-09-02 19:30 110101106 Bodens BK FF 2 - IFK Kalix 1 - 3 Boden Arena
2019-09-05 19:30 110101091 IFK Luleå 2 - Haparanda FF 1 - 1 Skogsvallen
2019-09-07 13:00 110101113 Skogså IF - Övertorneå SK 5 - 0 Åvallen Skogså
2019-09-09 19:00 110101109 IFK Kalix - IFK Luleå 2 3 - 1 Furuvallen
2019-09-09 19:00 110101114 Lira BK - Sävast AIF 3 - 3 Porsö IP
2019-09-11 19:00 110101110 GMFF-Gällivare - Bodens BK FF 2 1 - 1 Tallbacka IP
2019-09-14 14:00 110101120 Haparanda FF - Lira BK 0 - 2 Gränsvallen
2019-09-14 15:00 110101118 Övertorneå SK - IFK Kalix 2 - 3 Övertorneå IP
2019-09-15 13:00 110101117 IFK Luleå 2 - GMFF-Gällivare 3 - 0 Skogsvallen
2019-09-15 13:00 110101119 Sävast AIF - Skogså IF 0 - 1 Tallvallen
2019-09-21 13:00 110101126 Skogså IF - Haparanda FF 3 - 1 Åvallen Skogså
2019-09-21 15:00 110101122 GMFF-Gällivare - Övertorneå SK 3 - 2 Gällivare IP
2019-09-21 16:00 110101121 IFK Kalix - Sävast AIF 2 - 0 Furuvallen
2019-09-23 19:30 110101124 Notvikens IK 2 - Bodens BK FF 2 0 - 2 Tunavallen
2019-09-28 13:00 110101128 IFK Luleå 2 - Notvikens IK 2 3 - 1 Skogsvallen
2019-09-28 13:00 110101130 Sävast AIF - GMFF-Gällivare 1 - 2 Tallvallen
2019-09-28 13:00 110101131 Haparanda FF - IFK Kalix 2 - 6 Gränsvallen
2019-09-28 13:00 110101132 Lira BK - Skogså IF 5 - 1 Porsö IP