Spelprogram - P16 Nationell Grupp 8

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 13:30 Ersmarks IK - IFK Luleå 7 - 2 53 Nolia 1
2019-04-28 15:00 Sandåkerns SK - IFK Luleå 2 - 5 42 Umedalens IP
2019-04-28 16:00 Luleå SK - Gammelgårdens IF 5 - 3 73 Hertsö IP
Maj
2019-05-03 18:30 IFK Luleå - Bodens BK FF 2 - 5 32 Skogsvallen
2019-05-04 13:00 Bodens BK FF - Kiruna FF 4 - 3 Boden Arena
2019-05-04 16:00 Gammelgårdens IF - Munksund-Skuthamns SK 1 - 1 37 Furuvallen
2019-05-05 12:30 Luleå SK - Kiruna FF 0 - 1 43 Hertsö IP
2019-05-11 16:00 Sandåkerns SK - Gammelgårdens IF 2 - 4 25 Grubbevallen
2019-05-12 14:00 Kiruna FF - Munksund-Skuthamns SK 2 - 0 19 Lombia IP
2019-05-18 14:00 IFK Luleå - Kiruna FF 5 - 0 32 Skogsvallen
2019-05-18 16:00 Luleå SK - Munksund-Skuthamns SK 5 - 1 45 Hertsö IP
2019-05-19 14:00 Bodens BK FF - Ersmarks IK 3 - 1 29 Boden Arena
2019-05-25 16:00 Munksund-Skuthamns SK - IFK Luleå 0 - 2 57 LF Arena
2019-05-29 19:30 Luleå SK - Bodens BK FF 3 - 1 25 Hertsö IP
2019-05-30 14:00 Gammelgårdens IF - Kiruna FF 3 - 0 42 Furuvallen
Juni
2019-06-02 11:00 Kiruna FF - IFK Luleå 0 - 2 19 Lombia IP
2019-06-02 13:30 Ersmarks IK - Luleå SK 5 - 1 25 Nolia 1
2019-06-08 16:00 Gammelgårdens IF - IFK Luleå 6 - 1 47 Gammelgårdens IP
2019-06-08 16:00 Munksund-Skuthamns SK - Ersmarks IK 1 - 3 27 Idrottsparken, Munksund
2019-06-08 17:00 Sandåkerns SK - Kiruna FF 1 - 1 Grubbevallen
2019-06-09 12:00 Ersmarks IK - Kiruna FF 9 - 0 63 Nolia 1
2019-06-09 14:00 Sandåkerns SK - Bodens BK FF 0 - 4 32 Grubbevallen
2019-06-09 17:00 Gammelgårdens IF - Luleå SK 1 - 2 Gammelgårdens IP
2019-06-14 19:00 Ersmarks IK - Sandåkerns SK 10 - 0 40 Nolia 1
2019-06-16 12:30 Kiruna FF - Gammelgårdens IF 0 - 2 40 Lombia IP
2019-06-18 19:30 Bodens BK FF - Gammelgårdens IF 2 - 1 53 Boden Arena
2019-06-23 14:00 Sandåkerns SK - Luleå SK 2 - 1 57 Grubbevallen
2019-06-23 18:00 Gammelgårdens IF - Ersmarks IK 1 - 4 57 Gammelgårdens IP
2019-06-24 20:00 IFK Luleå - Munksund-Skuthamns SK 4 - 2 53 Skogsvallen
2019-06-28 19:00 Sandåkerns SK - Ersmarks IK 0 - 5 45 Grubbevallen
Juli
2019-07-27 13:00 IFK Luleå - Sandåkerns SK 9 - 1 27 Skogsvallen
Augusti
2019-08-01 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Gammelgårdens IF 6 - 3 45 Idrottsparken, Munksund
2019-08-01 19:30 Bodens BK FF - IFK Luleå 4 - 3 43 Boden Arena
2019-08-03 14:00 IFK Luleå - Ersmarks IK 0 - 1 60 Skogsvallen
2019-08-03 16:00 Gammelgårdens IF - Sandåkerns SK 1 - 5 31 Furuvallen
2019-08-07 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Luleå SK 5 - 1 31 Idrottsparken, Munksund
2019-08-10 13:00 IFK Luleå - Gammelgårdens IF 4 - 1 62 Skogsvallen
2019-08-10 16:00 Munksund-Skuthamns SK - Kiruna FF 4 - 0 45 Idrottsparken, Munksund
2019-08-10 16:00 Ersmarks IK - Bodens BK FF 7 - 2 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-14 19:30 Bodens BK FF - Luleå SK 7 - 0 39 Boden Arena
2019-08-17 13:30 Luleå SK - Ersmarks IK 1 - 3 33 Åkevallen
2019-08-17 16:00 Munksund-Skuthamns SK - Bodens BK FF 0 - 1 38 Idrottsparken, Munksund
2019-08-17 18:00 Kiruna FF - Sandåkerns SK 3 - 3 35 Lombia IP
2019-08-18 11:30 Kiruna FF - Ersmarks IK 0 - 5 35 Lombia IP
2019-08-18 14:00 Bodens BK FF - Sandåkerns SK 3 - 1 29 Boden Arena
2019-08-20 17:30 Ersmarks IK - Gammelgårdens IF 2 - 1 63 Ersmarks IP
2019-08-22 20:00 Luleå SK - IFK Luleå 0 - 3 63 Hertsö IP
2019-08-24 16:00 Ersmarks IK - Munksund-Skuthamns SK 7 - 0 Nolia 1
2019-08-25 11:00 Sandåkerns SK - Munksund-Skuthamns SK 2 - 4 Nolia 1
2019-08-25 15:00 Kiruna FF - Luleå SK 1 - 3 Lombia IP
2019-08-28 18:00 Gammelgårdens IF - Bodens BK FF 5 - 4 Gammelgårdens IP
2019-08-29 19:30 IFK Luleå - Luleå SK 1 - 2 57 Skogsvallen
2019-08-31 11:00 Munksund-Skuthamns SK - Sandåkerns SK 1 - 1 33 Idrottsparken, Munksund
2019-08-31 11:30 Kiruna FF - Bodens BK FF 3 - 5 36 Lombia IP
2019-08-31 16:00 Luleå SK - Sandåkerns SK 6 - 2 28 Hertsö IP
September
2019-09-06 19:00 Bodens BK FF - Munksund-Skuthamns SK 8 - 2 32 Boden Arena