Kontaktuppgifter och tävlingar 2020 - Mariehem SK

Föreningsnummer
02966
Adress
Mariehemsvägen 39 H
906 52 UMEÅ
Telefon
090-139445 
E-post
kansli@mskumea.com 
Hemsida
http://www.mskumea.com
Ordförande
Ludvig Bohlin 
Kanslist
Bengt-Göran Westberg 
Fotbollsansvarig
Peter Hugosson Wallgren 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Grön, Svart, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2020
Kontaktpersoner
Tävling Namn Tel. bostad Mobil
Div 4 herrar södra Roger Andersson 0706604053
Div 2 Damer Norra Norrland Syd Erik Isberg 0703501505
Div 2 Herrjunior södra grp 1 (Mariehem SK Vit) Mattias Strandh 0730786067
Div 2 Herrjunior södra grp 2 (Mariehem SK Grön) Magnus Vestin 0703236402
Div 2 Herrjunior södra grp 2 (Mariehem SK /ESK) Daniel Elmros 0706491859
Futsal Pojkar 11 grp 1 Magdalena Grahn
Futsal Pojkar 10 (Mariehem SK P10 Vit) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 3 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P06) /ESK Vit) Daniel Elmros 0706491859
Pojkar Div 4 Södra grp 2 (Mariehem SK (P07) 3) Magnus Gunneriusson 090178068 0702136055
Pojkar Div 4 Södra grp 2 (Mariehem SK (P07) 2) Magnus Gunneriusson 090178068 0702136055
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P07) 1) Magnus Gunneriusson 090178068 0702136055
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P07) 3) Magnus Gunneriusson 090178068 0702136055
Pojkar Div 4 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P07) 2) Magnus Gunneriusson 090178068 0702136055
Pojkar Div 5 Södra grp 4 (Mariehem SK (P08)) Pär Schelin 0706614875
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P08)) Pär Schelin 0706614875
Pojkar Div 5 Södra Höst grp 3 (Mariehem SK P08/09) Henrik Olofsson 0703413563
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Mariehem SK (P09) Vit 1) Henrik Olofsson 0703413563
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 1) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 6 Södra grp 2 (Mariehem SK (P09) Grön 2) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 6 Södra grp 3 (Mariehem SK (P09) Vit 2) Henrik Olofsson 0703413563
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P09) Grön 1) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P09) Vit 1) Henrik Olofsson 0703413563
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P09) Grön 2) Johan Karlsson 0735150272
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Mariehem SK (P10) Vit 2) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Mariehem SK (P10) Grön) Andreas Eriksson 0706585884
Pojkar Div 7 Södra grp 3 (Mariehem SK (P10) Vit) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P10) Vit 2) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P10) Grön) Andreas Eriksson 0706585884
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 3 (Mariehem SK (P10) Vit) Per Nordlinder 0702933979
Pojkar Div 8 Södra grp 1 (Mariehem SK (P11) Grön2) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 8 Södra grp 2 (Mariehem SK (P11) Grön1) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 8 Södra grp 4 (Mariehem SK (P11) Vit) Jon Isaksson 0702165860
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P11) Grön2) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P11) Grön1) Jessica Månsson 0705454505
Pojkar Div 8 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P11) Vit) Jon Isaksson 0702165860
Pojkar Div 9 Södra grp 1 (Mariehem SK (P12) Grön 1) Nicklas Wallmark 0706162516
Pojkar Div 9 Södra grp 2 (Mariehem SK (P12) Grön 2) Nicklas Wallmark 0706162516
Pojkar Div 9 Södra grp 3 (Mariehem SK (P12) Vit) Carina Åström 0702211899
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (P12) Grön 1) Nicklas Wallmark 0706162516
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (P12) Grön 2) Nicklas Wallmark 0706162516
Pojkar Div 9 Södra Höst grp 3 (Mariehem SK (P12) Vit) Carina Åström 0702211899
Flickor Div 3 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (F06)) Anders Lundqvist 0703669059
Flickor Div 4 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (F07)) Gustav Broadhall 0702770915
Flickor Div 5 Södra grp 2 (Mariehem SK (F08)) Maria Elmros 0706148122
Flickor Div 5 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (F08)) Maria Elmros 0706148122
Flickor Div 6 Södra grp 1 (Mariehem SK (F09)) Marie Åberg 0705432689
Flickor Div 6 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (F09)) Marie Åberg 0705432689
Flickor Div 7 Södra grp 2 (Mariehems SK F10 Grön) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 7 Södra grp 2 (Mariehem SK (F10) Vit) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 7 Södra Höst grp 2 (Mariehems SK F10 Grön) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 7 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (F10) Vit) Yuri Strekozov 0706808737
Flickor Div 8 Södra grp 2 (Mariehem SK (F11)) Lina Persson Stenmark 0702369707
Flickor Div 8 Södra Höst grp 2 (Mariehem SK (F11) Grön) Lina Persson Stenmark 0702369707
Flickor Div 8 Södra Höst grp 3 (Mariehem SK (F11) Vit) Lina Persson Stenmark 0702369707
Flickor Div 9 Södra grp 1 (Mariehem SK (F12) Grön) Johan Karlsson 0735150272
Flickor Div 9 Södra grp 2 (Mariehem SK (F12) Vit) Annika Winblad von Walter 0737714284
Flickor Div 9 Södra Höst grp 1 (Mariehem SK (F12) Grön) Hanna Lidgren 0733420960
Flickor Div 9 Södra Höst grp 3 (Mariehem SK (F12) Vit) Annika Winblad von Walter 0737714284
Träningsmatcher Södra Vbt (Mariehem SK (2D)) Erik Isberg 0703501505