Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Sunderby SK

Föreningsnummer
03902
Adress
Gallringsvägen 4
95442 SÖDRA SUNDERBYN
Telefon
0920-261176 
Fax
0920-261119
E-post
mikael.andersson@sunderbysk.se 
Hemsida
www.sunderbysk.se
Förbund
Norrbottens Fotbollförbund
Färger
Gul, Blå, (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
vit, blå, (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
SM F17 Norra Norrland Mona Mörsare 0706508369
Futsal Flickor 13 -05/06 Sammandrag 19/20 (Sunderby SK ) Linda Maria Wårell 0703302012
Lilla Coop Cup Grupp D Damer Mona Mörsare 0706508369
Division 3 Damer Mona Mörsare 0706508369
Pojkar 14 Grupp B (Sunderby SK ) Lars Engman 0705566119
Pojkar 13 Grupp B (Sunderby SK Lag 1 ) Henrik Sundberg 0706194954
Pojkar 12 Grupp D Anna Sandstén 0703522044
Pojkar 11 Grupp C (Sunderby SK ) Dag Johansson 0703725448
Pojkar 10 Grupp D (Sunderby SK ) Hanna Toolanen Hemphälä 0702070476
Pojkar 9 Grupp B (Sunderby SK Lag 2) Kajsa Bergenstråle
Pojkar 9 Grupp B (Sunderby SK Lag 1) Kajsa Bergenstråle
Pojkar 8 Grupp C (Sunderby SK Lag 2) Linda Kenttä Finnberg 0703179466
Pojkar 8 Grupp C (Sunderby SK Lag 1) Linda Kenttä Finnberg 0703179466
3 mot 3 Pojkar 7 år (Sunderby SK Gul) Johanna Elenius Skårman 0702785757
3 mot 3 Pojkar 7 år (Sunderby SK Blå) Johanna Elenius Skårman 0702785757
Flickor 15 (Sunderby SK ) Jenni Marianne Fägnell 0703729114
Flickor 14 Grupp A (Sunderby SK ) Linda Maria Wårell 0703302012
Flickor 13 Grupp C (Sunderby SK ) Maria Veräjä 0703922245
Flickor 12 Grupp B (Sunderby SK ) Peter Lingman 0705441787
Flickor 11 Grupp A (Sunderby SK ) Elin Murbäck 0703002334
Flickor 10 Grupp A (Sunderby SK Lag 1) Sofia Söderlind 0702018919
Flickor 10 Grupp B (Sunderby SK Lag 2) Sofia Söderlind 0702018919
Flickor 9 Grupp A (Sunderby SK Lag 2) Maria Åhlberg 0707687987
Flickor 9 Grupp A (Sunderby SK Lag 1) Maria Åhlberg 0707687987
Flickor 8 Grupp C (Sunderby SK Lag 2) Sara Oskarsen 0706777039
Flickor 8 Grupp C (Sunderby SK Lag 1) Sara Oskarsen 0706777039
COOP Cup F14 Grupp C (Sunderby SK ) Linda Maria Wårell 0703302012
COOP Cup F14 Kvartsfinal 2 (Sunderby SK ) Linda Maria Wårell 0703302012
COOP Cup F13 Grupp B (Sunderby SK ) Maria Veräjä 0703922245
COOP Cup F13 Kvartsfinal 1 (Sunderby SK ) Maria Veräjä 0703922245
COOP Cup P14 Grupp D (Sunderby SK ) Lars Engman 0705566119
COOP Cup P13 Grupp C (Sunderby SK ) Henrik Sundberg 0706194954
COOP Cup P13 Kvartsfinal 4 (Sunderby SK ) Henrik Sundberg 0706194954
COOP Cup P13 Semifinal 2 (Sunderby SK ) Henrik Sundberg 0706194954
COOP Cup P13 Final (Sunderby SK ) Henrik Sundberg 0706194954
Träningsmatcher i Norrbotten (Sunderby SK(D3D)) Mona Mörsare 0706508369