Matchändringar - Norrbottens Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Lilla Coop Cup Grupp F Herrar
2020-04-05 18:00 Gammelstads IF - Hedens IF 2020-02-17 15:46
Stora Coop Cup Grupp A Herrar
2020-05-03 13:00 IFK Kalix - Skogså IF 2020-02-11 15:04
Div 2 Norra Norrland Nord Damer
2020-05-02 17:00 Trångfors IF - Boden - Notvikens IK DFF 2 2020-02-16 20:17
2020-05-04 19:30 Assi IF - Storfors AIK 2020-02-12 12:38
2020-05-09 12:00 Öjeby IF - Assi IF 2020-02-13 15:52
2020-05-09 13:00 Trångfors IF - Boden - Kiruna FF 2020-02-12 14:17
2020-05-10 13:00 Notvikens IK DFF 2 - Älvsby IF 2020-02-13 13:01
2020-05-16 17:00 Trångfors IF - Boden - Storfors AIK 2020-02-16 20:17
2020-05-21 12:00 Assi IF - Trångfors IF - Boden 2020-02-17 08:10
2020-05-21 13:00 Notvikens IK DFF 2 - Gammelgårdens IF 2020-02-13 13:02
2020-05-25 19:30 Älvsby IF - Assi IF 2020-02-11 09:14
2020-05-26 19:30 Notvikens IK DFF 2 - Öjeby IF 2020-02-13 13:02
2020-05-28 19:00 Assi IF - Lira BK 2020-02-12 13:17
2020-05-30 13:00 Notvikens IK DFF 2 - Kiruna FF 2020-02-12 10:55
2020-05-30 15:30 Öjeby IF - Trångfors IF - Boden 2020-02-13 15:54
2020-06-14 14:00 Storfors AIK - Kiruna FF 2020-02-12 12:11
2020-06-16 19:00 Öjeby IF - Älvsby IF 2020-02-13 15:55
2020-06-17 19:00 Trångfors IF - Boden - Lira BK 2020-02-16 20:23
2020-06-17 19:30 Assi IF - Kiruna FF 2020-02-12 10:34
2020-06-22 19:30 Assi IF - Notvikens IK DFF 2 2020-02-12 13:18
2020-06-24 19:00 Lira BK - Älvsby IF 2020-02-17 08:22
2020-07-04 16:30 Notvikens IK DFF 2 - Storfors AIK 2020-02-13 13:04
2020-07-29 19:30 Notvikens IK DFF 2 - Trångfors IF - Boden 2020-02-13 13:05
2020-08-04 19:00 Öjeby IF - Lira BK 2020-02-13 15:56
2020-08-08 12:30 Kiruna FF - Trångfors IF - Boden 2020-02-12 14:17
2020-08-09 17:00 Assi IF - Öjeby IF 2020-02-12 12:40
2020-08-13 19:30 Notvikens IK DFF 2 - Lira BK 2020-02-16 18:56
2020-08-15 15:00 Öjeby IF - Gammelgårdens IF 2020-02-13 15:56
2020-08-26 19:30 Assi IF - Älvsby IF 2020-02-12 12:41
2020-09-03 19:00 Lira BK - Assi IF 2020-02-11 10:03
2020-09-05 15:30 Kiruna FF - Notvikens IK DFF 2 2020-02-12 10:56
2020-09-12 13:00 Storfors AIK - Notvikens IK DFF 2 2020-02-11 22:28
2020-09-12 17:00 Trångfors IF - Boden - Älvsby IF 2020-02-16 20:24
2020-09-22 19:30 Notvikens IK DFF 2 - Assi IF 2020-02-13 13:06
2020-09-26 13:00 Kiruna FF - Assi IF 2020-02-12 10:33
Division 3 Damer
2020-05-01 18:00 Storfors AIK 2 - Nyborgs SK 2020-02-17 10:25
2020-05-08 19:30 Storfors AIK 2 - Alviks IK 2020-02-14 12:50
2020-05-10 18:00 Nyborgs SK - Bergnäsets AIK 2020-02-15 19:15
2020-05-17 16:00 Infjärdens SK 2 - Storfors AIK 2 2020-02-15 18:54
2020-05-23 13:30 Infjärdens SK 2 - Alviks IK 2020-02-15 18:55
2020-05-24 18:00 Nyborgs SK - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-15 19:15
2020-06-06 13:00 Storfors AIK 2 - Malmbergets AIF 2020-02-14 13:00
2020-06-07 19:00 Infjärdens SK 2 - Bergnäsets AIK 2020-02-15 18:56
2020-06-14 18:00 Nyborgs SK - Sunderby SK 2020-02-15 19:16
2020-06-23 19:30 Nyborgs SK - Infjärdens SK 2 2020-02-15 19:16
2020-06-24 19:00 Trångfors IF-Boden 2 - Storfors AIK 2 2020-02-16 20:15
2020-07-02 19:00 Storfors AIK 2 - Sunderby SK 2020-02-14 13:03
2020-08-02 18:00 Infjärdens SK 2 - Sunderby SK 2020-02-15 18:58
2020-08-06 19:00 Storfors AIK 2 - Infjärdens SK 2 2020-02-14 13:04
2020-08-07 19:00 Sunderby SK - FC Norrsken 2020-02-16 14:24
2020-08-16 18:00 Nyborgs SK - Alviks IK 2020-02-15 19:17
2020-08-16 18:00 Infjärdens SK 2 - FC Norrsken 2020-02-15 18:58
2020-08-18 19:00 Storfors AIK 2 - Bergnäsets AIK 2020-02-14 13:05
2020-08-19 19:00 Trångfors IF-Boden 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-16 20:16
2020-08-23 18:00 Nyborgs SK - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-15 19:17
2020-08-29 13:00 Storfors AIK 2 - Munksund/Skuthamns SK/Piteå IF FF 2020-02-14 13:07
2020-09-06 18:00 Nyborgs SK - Storfors AIK 2 2020-02-15 19:17
2020-09-08 19:00 Sunderby SK - Alviks IK 2020-02-16 14:20
2020-09-12 16:00 Sunderby SK - Malmbergets AIF 2020-02-16 14:22
2020-09-13 18:00 Storfors AIK 2 - Trångfors IF-Boden 2 2020-02-14 13:08
2020-09-20 16:30 Trångfors IF-Boden 2 - Infjärdens SK 2 2020-02-16 20:17
Div 4 Norra, Herrar
2020-05-10 13:00 IFK Luleå 2 - Övertorneå SK 2020-02-14 21:56
2020-05-21 20:00 IFK Luleå 2 - Boden City FC 2020-02-14 22:05
2020-05-27 19:00 Lira BK - Bergnäsets AIK 2 2020-02-17 20:14
2020-06-07 13:00 IFK Luleå 2 - Bodens BK FF 2 2020-02-14 21:56
2020-06-24 19:00 Boden City FC - Lira BK 2020-02-17 19:10
2020-06-25 20:00 IFK Luleå 2 - Bergnäsets AIK 2 2020-02-14 22:07
2020-06-28 13:00 Lira BK - Gällivare SK 2020-02-17 20:08
2020-08-01 13:00 Gällivare SK - Haparanda FF 2020-02-17 21:17
2020-08-04 19:00 IFK Luleå 2 - Lira BK 2020-02-14 22:07
2020-08-09 13:00 Boden City FC - Gällivare SK 2020-02-16 12:25
2020-08-16 13:00 IFK Luleå 2 - Gällivare SK 2020-02-14 22:07
2020-08-29 13:00 Gällivare SK - Lira BK 2020-02-17 21:15
2020-08-30 17:00 IFK Luleå 2 - Ohtana/Aapua FF 2020-02-14 22:08
2020-09-06 13:00 IFK Luleå 2 - Haparanda FF 2020-02-14 22:09
2020-09-12 13:00 Lira BK - Ohtana/Aapua FF 2020-02-17 20:18
2020-09-26 16:00 IFK Luleå 2 - Alviks IK 2020-02-14 22:04
Div 4 Södra, Herrar
2020-05-06 19:30 Notvikens IK 2 - Ersnäs IF 2020-02-12 09:15
2020-05-08 19:00 Piteå IF 2 - Infjärdens SK 2020-02-14 09:02
2020-05-12 19:30 Storfors AIK 2 - Hemmingsmarks IF 2020-02-13 22:57
2020-05-14 19:30 Ersnäs IF - IFK Arvidsjaur 2020-02-11 09:05
2020-05-15 19:00 Infjärdens SK - Notvikens IK 2 2020-02-12 16:38
2020-05-16 10:30 Alterdalens IF - Älvsby IF 2020-02-17 15:11
2020-05-16 13:00 Piteå IF 2 - Hemmingsmarks IF 2020-02-14 09:02
2020-05-16 18:00 Storfors AIK 2 - Öjeby IF 2020-02-13 09:32
2020-05-20 19:00 Infjärdens SK - Ersnäs IF 2020-02-12 16:39
2020-05-20 19:30 Notvikens IK 2 - Hemmingsmarks IF 2020-02-12 09:15
2020-05-24 13:00 Hemmingsmarks IF - Ersnäs IF 2020-02-17 14:38
2020-05-24 18:00 Piteå IF 2 - Öjeby IF 2020-02-14 09:02
2020-05-27 20:00 Notvikens IK 2 - Öjeby IF 2020-02-12 09:19
2020-05-28 19:00 Ersnäs IF - Älvsby IF 2020-02-14 10:43
2020-05-28 19:00 Hemmingsmarks IF - Infjärdens SK 2020-02-14 08:31
2020-06-02 19:30 Storfors AIK 2 - Älvsby IF 2020-02-12 22:47
2020-06-02 20:00 Piteå IF 2 - IFK Arvidsjaur 2020-02-14 09:03
2020-06-03 19:30 Infjärdens SK - Öjeby IF 2020-02-12 17:22
2020-06-03 20:00 Notvikens IK 2 - Alterdalens IF 2020-02-17 15:12
2020-06-09 19:00 Öjeby IF - Hemmingsmarks IF 2020-02-12 20:41
2020-06-16 19:00 Öjeby IF - Ersnäs IF 2020-02-11 17:17
2020-06-16 19:30 Notvikens IK 2 - Älvsby IF 2020-02-12 09:16
2020-06-16 20:00 Piteå IF 2 - Storfors AIK 2 2020-02-14 09:03
2020-06-17 19:30 Infjärdens SK - IFK Arvidsjaur 2020-02-12 17:10
2020-06-22 19:30 Storfors AIK 2 - Notvikens IK 2 2020-02-13 09:00
2020-06-23 19:00 Alterdalens IF - Öjeby IF 2020-02-17 15:12
2020-06-25 19:30 IFK Arvidsjaur - Hemmingsmarks IF 2020-02-14 13:55
2020-07-01 19:30 Öjeby IF - IFK Arvidsjaur 2020-02-11 17:13
2020-07-01 20:00 Notvikens IK 2 - Piteå IF 2 2020-02-12 09:16
2020-08-06 19:00 Hemmingsmarks IF - Piteå IF 2 2020-02-14 08:29
2020-08-07 19:00 Notvikens IK 2 - Infjärdens SK 2020-02-12 09:19
2020-08-11 19:00 Öjeby IF - Älvsby IF 2020-02-12 21:24
2020-08-12 18:30 Infjärdens SK - Piteå IF 2 2020-02-12 17:00
2020-08-12 19:30 Alterdalens IF - IFK Arvidsjaur 2020-02-17 15:11
2020-08-18 19:00 Öjeby IF - Notvikens IK 2 2020-02-11 17:43
2020-08-23 16:00 Ersnäs IF - Infjärdens SK 2020-02-11 09:07
2020-08-23 16:00 IFK Arvidsjaur - Älvsby IF 2020-02-15 13:25
2020-08-24 19:00 Hemmingsmarks IF - Notvikens IK 2 2020-02-17 14:37
2020-08-30 16:00 Ersnäs IF - Alterdalens IF 2020-02-17 16:04
2020-08-31 20:00 Piteå IF 2 - Notvikens IK 2 2020-02-14 09:03
2020-09-05 15:00 Infjärdens SK - Alterdalens IF 2020-02-12 17:05
2020-09-07 19:30 Notvikens IK 2 - IFK Arvidsjaur 2020-02-12 09:20
2020-09-13 13:00 Öjeby IF - Infjärdens SK 2020-02-13 17:34
2020-09-13 16:00 Ersnäs IF - Hemmingsmarks IF 2020-02-14 16:28
2020-09-13 16:00 Alterdalens IF - Notvikens IK 2 2020-02-17 15:11
2020-09-14 19:30 IFK Arvidsjaur - Piteå IF 2 2020-02-13 18:42
2020-09-17 20:00 Piteå IF 2 - Ersnäs IF 2020-02-17 15:10
2020-09-20 13:00 Infjärdens SK - Älvsby IF 2020-02-14 07:57
2020-09-23 19:30 Notvikens IK 2 - Storfors AIK 2 2020-02-12 09:20
Träningsmatcher i Norrbotten 2020
2020-03-14 12:45 Piteå IF DFF (F19) - Infjärdens SK (D1D) 2020-02-13 11:05
2020-03-14 15:00 Piteå IF FF(D2H) - Morön BK(D2H) 2020-02-13 12:55
2020-03-20 19:00 Skogså IF(D3H) - Bergnäsets AIK(D3H) 2020-02-11 14:00
2020-04-05 19:00 Notvikens IK DFF(D2D) - Gammelgårdens IF(D2D) 2020-02-13 12:44