Spelprogram - Träningsmatcher Norra Vbt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bureå IF (3D) Moa Peterzon Svart/Svart/svart
Bureå IF (4H) Bureå IF(Föreningen) Svart vit randig, Svart, vit
Burträsk IK (4H) Burträsk IK(Föreningen) Grön, Vit
Clemensnäs IF CIF/RIF(2D) Tobias Isberg 091015216 0702213307 Blå, Blå, Blå
Hemmingsmarks IF (4H) Hemmingsmarks IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Ålund (5H) IFK Ålund(Föreningen) Blå, Blå
Infjärdens SK (4H) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kågedalens AIF (1D) Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Kågedalens AIF (4H) Kågedalens AIF(Föreningen) Gul Herr, Gul Dam, Svart, gul Herr svart dam
Lycksele IF (3H) Lycksele IF(Föreningen) Blå/Vit, Vit, vit
Morön BK (3D) Marianne Hansson 091053128 0706985508 Vit/Gröna/Vit
Morön BK (Elitettan) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK (F17) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Morön BK 2 (4H) Morön BK(Föreningen) Vit, Gröna, Vit
Myckle IK (1D) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Myckle IK (4H) Myckle IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Norsjö IF (4H) Norsjö IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Notvikens IK (2H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK DFF Notvikens IK DFF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Ostvik IK/DIF (5H) Ostvik IK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, blå
Renbergsvattnets IF (4H) Renbergsvattnets IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Robertsfors IK 2 (5H) Robertsfors IK(Föreningen) Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
Skellefteå FF (2H) Mattias Granström 091017987 0702603706 Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (3D) Rickard Falkman 0766778468 Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (P17) Klas Nilsson 0706779740 Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (P19) Johan Karlsson 0738076868 Svart, Svart, Svart
Sunnanå SK (1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (4H) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK 2 (2D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK/KAIF (3D) Joacim Lindström 0706119065 Blå, Blå, Blå
Umedalens IF (1D) Umedalens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Umeå FC (U17) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå FC (U19) Umeå FC(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Umeå IK FF (DAllsv) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF (F17) Umeå IK FF(Föreningen)
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
199001013 Sunnanå SK (1D) - Myckle IK (1D)
199001014 Myckle IK (1D) - Sunnanå SK 2 (2D)
199001015 Myckle IK (1D) - Clemensnäs IF CIF/RIF(2D)
199001016 Myckle IK (1D) - Kågedalens AIF (1D)
199001017 Myckle IK (4H) - Kågedalens AIF (4H)
199001018 Myckle IK (4H) - Renbergsvattnets IF (4H)
2020-03-07 13:00 199001003 Morön BK (Elitettan) - Umedalens IF (1D) Electrolux Home Arena
2020-03-14 10:30 199001021 Burträsk IK (4H) - Skellefteå FF (P17) Electrolux Home Arena
2020-03-14 13:00 199001004 Morön BK (Elitettan) - Notvikens IK DFF Electrolux Home Arena
2020-03-14 14:00 199001022 Bureå IF (4H) - Morön BK 2 (4H) Guldvallen
2020-03-15 13:00 199001024 Skellefteå FF (2H) - Notvikens IK (2H) Electrolux Home Arena
2020-03-15 15:00 199001001 Sunnanå SK (4H) - Lycksele IF (3H) Sörvalla A
2020-03-21 10:30 199001019 Burträsk IK (4H) - Norsjö IF (4H) Electrolux Home Arena
2020-03-21 13:00 199001005 Morön BK (Elitettan) - Sunnanå SK (1D) Electrolux Home Arena
2020-03-21 17:00 199001023 Morön BK (F17) - Umeå IK FF (F17) Electrolux Home Arena
2020-03-22 10:30 199001008 Skellefteå FF (3D) - Bureå IF (3D) Electrolux Home Arena
2020-03-22 17:00 199001002 Sunnanå SK (4H) - Infjärdens SK (4H) Sörvalla A
2020-03-28 10:00 199001007 Skellefteå FF (3D) - Morön BK (3D) Guldvallen
2020-03-28 12:00 199001006 Morön BK (Elitettan) - Umeå IK FF (DAllsv) Electrolux Home Arena
2020-03-28 12:00 199001020 Burträsk IK (4H) - Robertsfors IK 2 (5H) Guldvallen
2020-03-28 14:30 199001012 Sunnanå SK (1D) - Notvikens IK DFF Electrolux Home Arena
2020-03-29 12:00 199001026 Skellefteå FF (P17) - Umeå FC (U17) Guldvallen
2020-03-29 14:00 199001027 Skellefteå FF (P19) - Umeå FC (U19) Guldvallen
2020-04-25 10:00 199001025 Myckle IK (4H) - Sunnanå SK (4H) Sörvalla A
2020-04-26 16:00 199001010 Ostvik IK/DIF (5H) - Hemmingsmarks IF (4H) Skogsvallen
2020-05-03 14:00 199001011 Ostvik IK/DIF (5H) - IFK Ålund (5H) Sörvalla A