Spelprogram - Pojkar 12 Grupp B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IBFF Peter Berggren 0705686995 Gul, Svart, Svart
Bergnäsets AIK Viktoria Mettävainio 0706000446 Vit, Grön, Vita
IFK Luleå 2 Ingemar Lindehag 092014758 0703931370 vit/blå/vit
Lira BK Lag 2 Jenny Widmark 0734126460 Gul, Blå, Blå
Piteå IF FF Lag 1 Johan Boström 0706898421 röd, röd, röd
Södra United Mikael Engman 0703452332 Röd, Vit, Röd
Älvsby IF Nadja Ölund 0702145247 Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Lira BK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 1 Björkskatans IP
2019-05-10 17:30 IFK Luleå 2 - Bergnäsets AIK Örnäsets IP
2019-05-18 09:00 Lira BK Lag 2 - IFK Luleå 2 Björkskatans IP
2019-05-18 12:00 Piteå IF FF Lag 1 - IBFF Nordlunda
2019-05-19 13:30 Bergnäsets AIK - Piteå IF FF Lag 1 Bergsvallen
2019-05-19 16:00 Älvsby IF - IBFF Älvåkra IP
2019-05-26 16:00 IBFF - IFK Luleå 2 Bäckvallen Svensbyn
2019-05-26 17:00 Älvsby IF - IFK Luleå 2 Älvåkra IP
Juni
2019-06-01 10:00 Lira BK Lag 2 - Södra United Björkskatans IP
2019-06-01 10:00 Lira BK Lag 2 - IBFF Björkskatans IP
2019-06-01 12:00 Piteå IF FF Lag 1 - IFK Luleå 2 Nordlunda
2019-06-04 18:45 Älvsby IF - Bergnäsets AIK Älvåkra IP
2019-06-05 18:00 Södra United - IBFF Blåsvallens IP
2019-06-12 19:00 Bergnäsets AIK - Södra United Bergsvallen
2019-06-13 18:45 Älvsby IF - Piteå IF FF Lag 1 Älvåkra IP
2019-06-15 11:00 Bergnäsets AIK - IBFF Bergsvallen
2019-06-15 13:00 Lira BK Lag 2 - Älvsby IF Björkskatans IP
2019-06-18 18:00 Södra United - Lira BK Lag 2 Jullevallen
2019-06-23 16:00 IBFF - Lira BK Lag 2 Bäckvallen Svensbyn
2019-06-25 18:20 Södra United - Älvsby IF Jullevallen
Juli
2019-07-06 10:30 IBFF - Älvsby IF Bäckvallen Svensbyn
Augusti
2019-08-08 19:00 Piteå IF FF Lag 1 - Södra United Nordlunda
2019-08-09 17:30 IFK Luleå 2 - Lira BK Lag 2 Örnäsets IP
2019-08-10 11:00 Södra United - Bergnäsets AIK Blåsvallens IP
2019-08-13 18:30 IBFF - Piteå IF FF Lag 1 Bäckvallen Svensbyn
2019-08-13 19:00 Piteå IF FF Lag 1 - Bergnäsets AIK Nordlunda
2019-08-17 11:00 Bergnäsets AIK - Älvsby IF Bergsvallen
2019-08-20 18:15 Älvsby IF - Lira BK Lag 2 Älvåkra IP
2019-08-20 18:30 IBFF - Södra United Kyrkplan
2019-08-22 17:30 Piteå IF FF Lag 1 - Lira BK Lag 2 Nordlunda
2019-08-25 11:00 Bergnäsets AIK - IFK Luleå 2 Bergsvallen
2019-08-28 18:00 Lira BK Lag 2 - Bergnäsets AIK Björsbyfältet
2019-08-29 18:00 Södra United - Piteå IF FF Lag 1 Hifton
2019-08-31 14:00 IFK Luleå 2 - Södra United Örnäsets IP
September
2019-09-01 16:00 IBFF - Bergnäsets AIK Bäckvallen Svensbyn
2019-09-06 17:30 IFK Luleå 2 - IBFF Örnäsets IP
2019-09-07 10:00 Södra United - IFK Luleå 2 Jullevallen
2019-09-07 11:30 IFK Luleå 2 - Piteå IF FF Lag 1 Örnäsets IP
2019-09-07 13:00 Bergnäsets AIK - Lira BK Lag 2 Bergsvallen
2019-09-08 11:30 Älvsby IF - Södra United Älvåkra IP
2019-09-12 17:45 Piteå IF FF Lag 1 - Älvsby IF Nordlunda
2019-09-14 14:00 IFK Luleå 2 - Älvsby IF Örnäsets IP