Spelprogram - Pojkar 12 Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gammelstads IF Anna Skogfält 0702507165 Grön/vit/Svart/Grön
Hedens IF Maria Sharma 0709800084 gul, svart, gul
IFK Kalix Mats Jakob Bjerner 0702368313 röd, röd, röd
IFK Luleå 1 Ingemar Lindehag 092014758 0703931370 vit/blå/vit
Munksund-Skuthamns SK Jeanette Berglund 0703715192 svartvit randig, svart, svart
Piteå IF FF Lag 2 Johan Boström 0706898421 röd, röd, röd
Sävast AIF Peter Sedholm 0725517436 Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 11:30 Sävast AIF - IFK Kalix Tallvallen
2019-05-17 17:30 Gammelstads IF - Piteå IF FF Lag 2 Gammelstads IP
2019-05-18 13:00 IFK Kalix - Munksund-Skuthamns SK Furuvallen
2019-05-18 13:00 IFK Kalix - Gammelstads IF Furuvallen
2019-05-19 13:30 Hedens IF - Sävast AIF Olympia, Heden
2019-05-25 11:00 Piteå IF FF Lag 2 - Sävast AIF LF Arena
2019-05-26 16:00 IFK Kalix - Piteå IF FF Lag 2 Furuvallen
2019-05-26 17:30 Hedens IF - Gammelstads IF Olympia, Heden
2019-05-28 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF Lag 2 Idrottsparken, Munksund
Juni
2019-06-01 13:00 Sävast AIF - Gammelstads IF Tallvallen
2019-06-01 16:30 IFK Luleå 1 - Hedens IF Örnäsets IP
2019-06-02 17:30 Gammelstads IF - Munksund-Skuthamns SK Gammelstads IP
2019-06-06 11:15 Sävast AIF - IFK Luleå 1 Tallvallen
2019-06-07 17:30 IFK Luleå 1 - Piteå IF FF Lag 2 Örnäsets IP
2019-06-07 19:00 IFK Luleå 1 - Munksund-Skuthamns SK Örnäsets IP
2019-06-09 17:30 IFK Kalix - Hedens IF Furuvallen
2019-06-11 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Hedens IF
2019-06-16 14:00 Gammelstads IF - IFK Luleå 1 Gammelstads IP
2019-06-18 17:30 Piteå IF FF Lag 2 - Munksund-Skuthamns SK Nordlunda
2019-06-18 19:00 Piteå IF FF Lag 2 - Hedens IF Nordlunda
2019-06-23 16:30 IFK Kalix - IFK Luleå 1 Furuvallen
2019-06-23 16:30 Hedens IF - IFK Luleå 1 Olympia, Heden
2019-06-25 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Sävast AIF
Augusti
2019-08-04 13:30 Munksund-Skuthamns SK - IFK Kalix
2019-08-06 19:00 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Luleå 1 Nordlunda
2019-08-10 11:30 Sävast AIF - Piteå IF FF Lag 2 Tallvallen
2019-08-10 14:00 IFK Luleå 1 - Gammelstads IF Örnäsets IP
2019-08-11 16:30 Hedens IF - Piteå IF FF Lag 2 Olympia, Heden
2019-08-11 19:00 Gammelstads IF - Sävast AIF Gammelstads IP
2019-08-17 10:30 IFK Kalix - Sävast AIF Furuvallen
2019-08-18 16:30 Hedens IF - IFK Kalix Olympia, Heden
2019-08-24 15:00 IFK Luleå 1 - IFK Kalix Örnäsets IP
2019-08-26 17:45 Sävast AIF - Hedens IF Tallvallen
2019-08-27 19:00 Munksund-Skuthamns SK - Gammelstads IF
September
2019-09-01 12:00 Piteå IF FF Lag 2 - IFK Kalix Nordlunda
2019-09-01 15:00 Gammelstads IF - IFK Kalix Gammelstads IP
2019-09-01 16:30 Hedens IF - Munksund-Skuthamns SK Olympia, Heden
2019-09-08 15:00 Piteå IF FF Lag 2 - Gammelstads IF Nordlunda
2019-09-11 17:30 Munksund-Skuthamns SK - IFK Luleå 1 Skogsparken
2019-09-13 17:30 IFK Luleå 1 - Sävast AIF Örnäsets IP
2019-09-14 11:00 Gammelstads IF - Hedens IF Gammelstads IP
2019-09-16 19:15 Sävast AIF - Munksund-Skuthamns SK Tallvallen