Spelprogram - Träningsmatcher i Norrbotten 2018

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK (D4H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Assi IF (D2D) Assi IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Assi IF (EE) Assi IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK (D3D) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK (D3H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bodens BK FF Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF (D2H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ersnäs IF Anders Vikberg 0706868476 Röd, Svart, Röd
FC Norrsken (Div3D) Norrfjärdens IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Gammelgårdens IF (D2D) Gammelgårdens IF(Föreningen) Röd, Röd
Gammelstads IF (D5H) Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
IFK Kalix IFK Kalix(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Luleå (D2H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (P 17) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (U19) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
Lira BK (D3D) Lira BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Luleå SK (D3D) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Luleå SK (D4H) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Luleå SK (D5H) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Luleå SK U-17 Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Morön BK Morön BK(Föreningen) Vit/Grön randig, Vita, Vita
Norrbotten(F-02) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten(P-02) Aapua IF(Föreningen)
Notvikens IK (D1D) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D2D) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D3H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D4H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ohtana/Aapua FF (D3H) Ohtana/Aapua FF(Föreningen) Gul m Blå ränder, Gul, Gul
Piteå IF DFF Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF DFF (F19) Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF FF (U19) Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Skellefteå FF A-lag Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skogså IF (D4H) Skogså IF(Föreningen) Vit, Röd, Svart
Storfors AIK (D3H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (D1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sävast AIF (Dam) Sävast AIF(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Sävast AIF U-17 Sävast AIF(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
TP 47 (Fin) Aapua IF(Föreningen)
Trångfors IF (D2D) Trångfors IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Umeå FC Umeå FC(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Vitå BK (D5H) Vitå BK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Ångermanland(F-02) Aapua IF(Föreningen)
Ångermanland(P-02) Aapua IF(Föreningen)
Älvsby IF (D3D) Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-01-02 17:00 118000001 Norrbotten(P-02) - Ångermanland(P-02) 3 - 1 Arcushallen
2018-01-02 19:00 118000002 Norrbotten(F-02) - Ångermanland(F-02) 1 - 3 Arcushallen
2018-01-03 09:00 118000003 Norrbotten(F-02) - Ångermanland(F-02) 5 - 0 Arcushallen
2018-01-03 11:00 118000004 Norrbotten(P-02) - Ångermanland(P-02) 0 - 3 Arcushallen
2018-01-13 10:30 118000019 Norrbotten (F-01) - Notvikens IK (D2D) Arcushallen
2018-01-13 16:00 118000024 Älvsby IF (D3D) - FC Norrsken (Div3D) Arcushallen
2018-01-21 14:00 118000028 IFK Luleå (U19) - Piteå IF FF (U19) Arcushallen
2018-01-21 17:30 118000025 Luleå SK U-17 - Sävast AIF U-17 Arcushallen
2018-01-21 19:30 118000008 Luleå SK (D3D) - Sävast AIF (Dam) Arcushallen
2018-01-26 19:00 118000032 Bergnäsets AIK (D3D) - Älvsby IF (D3D) Arcushallen
2018-01-28 15:00 118000006 Piteå IF DFF - IFK Luleå (P 17) Arcushallen
2018-01-28 20:00 118000023 Gammelstads IF (D5H) - Luleå SK (D5H) Arcushallen
2018-02-02 17:00 118000005 IFK Luleå (D2H) - Notvikens IK (D3H) Arcushallen
2018-02-04 18:15 118000009 IFK Luleå (D2H) - Bergnäsets AIK (D3H) Arcushallen
2018-02-04 20:00 118000022 Lira BK (D3D) - Assi IF (D2D) Arcushallen
2018-02-10 16:15 118000010 IFK Luleå (D2H) - Umeå FC Arcushallen
2018-02-10 18:00 118000015 Bergnäsets AIK (D3H) - Alviks IK (D4H) Arcushallen
2018-02-11 16:00 118000033 Notvikens IK (D1D) - Sunnanå SK (D1D) Arcushallen
2018-02-11 18:00 118000034 Notvikens IK (D3H) - Bodens BK FF (D2H) Arcushallen
2018-02-16 19:00 118000035 Notvikens IK (D2D) - Piteå IF DFF (F19) Arcushallen
2018-02-17 12:00 118000017 Bergnäsets AIK (D3H) - Storfors AIK (D3H) Arcushallen
2018-02-17 17:15 118000011 IFK Luleå (D2H) - Skellefteå FF A-lag Arcushallen
2018-02-18 16:00 118000020 Vitå BK (D5H) - Skogså IF (D4H) Arcushallen
2018-03-04 10:00 118000036 Notvikens IK (D2D) - Trångfors IF (D2D) Arcushallen
2018-03-04 15:00 118000007 Piteå IF DFF - Morön BK Arcushallen
2018-03-04 18:00 118000027 Ohtana/Aapua FF (D3H) - Ersnäs IF Arcushallen
2018-03-04 20:00 118000021 Vitå BK (D5H) - Luleå SK (D5H) Arcushallen
2018-03-10 17:45 118000012 IFK Luleå (D2H) - Bodens BK FF Arcushallen
2018-03-10 19:30 118000026 Ohtana/Aapua FF (D3H) - Alviks IK (D4H) Arcushallen
2018-03-11 16:00 118000037 Notvikens IK (D4H) - Skogså IF (D4H) Arcushallen
2018-03-16 19:00 118000038 Notvikens IK (D1D) - Assi IF (EE) Arcushallen
2018-03-18 13:00 118000016 Bergnäsets AIK (D3H) - Ohtana/Aapua FF (D3H) Arcushallen
2018-03-18 15:00 118000029 Bodens BK FF - Notvikens IK (D3H) Boden Arena
2018-03-18 15:15 118000013 IFK Luleå (D2H) - Morön BK Arcushallen
2018-03-18 17:00 118000039 Notvikens IK (D2D) - Gammelgårdens IF (D2D) Arcushallen
2018-03-24 12:00 118000030 Bodens BK FF - Bergnäsets AIK (D3H) Boden Arena
2018-03-29 15:00 118000031 Bodens BK FF - TP 47 (Fin) Boden Arena
2018-04-02 17:15 118000014 IFK Luleå (D2H) - IFK Kalix Tunavallens IP
2018-04-14 12:00 118000018 Bergnäsets AIK (D3H) - Luleå SK (D4H) Tunavallen