Spelprogram - Div 2 Norrland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-07 13:00 Piteå IF FF - Ytterhogdals IK 1 - 0 327 LF Arena
2018-04-07 13:00 Hudiksvalls Förenade FF - Bodens BK FF 2 - 2 310 Glysis Sparbanken Arena
2018-04-07 13:00 Gällivare Malmbergets FF - Gottne IF 2 - 3 192 Tallbacka IP Gv
2018-04-07 14:00 Härnösands FF - IFK Östersund 2 - 2 137 Högslättens IP
2018-04-07 14:00 IFK Luleå - Friska Viljor FC 3 - 0 420 Arcushallen
2018-04-07 16:45 Täfteå IK - Kramfors-Alliansen 3 - 3 55 Umeå Energi Arena SOL
2018-04-08 14:30 IFK Timrå - IFK Umeå 5 - 2 65 Högslättens IP
2018-04-14 13:00 Bodens BK FF - IFK Luleå 2 - 2 Boden Arena
2018-04-14 13:00 Ytterhogdals IK - Gällivare Malmbergets FF 3 - 1 75 BL Arena
2018-04-14 14:00 IFK Umeå - Härnösands FF 0 - 0 192 Vildmannavallen IP
2018-04-14 14:00 Friska Viljor FC - IFK Timrå 1 - 2 320 Skyttis IP
2018-04-14 14:00 IFK Östersund - Piteå IF FF 1 - 2 130 Jämtkraft Arena
2018-04-14 15:00 Kramfors-Alliansen - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 0 443 Kramfors IP A-plan
2018-04-14 17:00 Gottne IF - Täfteå IK 0 - 1 Skyttis IP
2018-04-20 19:00 Friska Viljor FC - IFK Umeå 1 - 0 304 Skyttis IP
2018-04-21 12:00 Gällivare Malmbergets FF - IFK Östersund 0 - 1 194 Tallbacka IP Gv
2018-04-21 14:00 IFK Luleå - Kramfors-Alliansen 3 - 1 155 Skogsvallen
2018-04-21 14:00 IFK Timrå - Bodens BK FF 4 - 1 115 Timrå IP Konstgräs
2018-04-21 16:00 Piteå IF FF - Härnösands FF 5 - 0 135 LF Arena
2018-04-21 16:00 Täfteå IK - Ytterhogdals IK 1 - 2 107 Täfteborg
2018-04-21 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Gottne IF 2 - 0 264 Glysis Sparbanken Arena
2018-04-27 19:00 Kramfors-Alliansen - IFK Timrå 1 - 3 452 Kramfors IP A-plan
2018-04-28 13:00 Härnösands FF - Gällivare Malmbergets FF 5 - 4 83 Högslättens IP
2018-04-28 14:00 IFK Umeå - Piteå IF FF 3 - 2 122 Vildmannavallen IP
2018-04-28 15:00 IFK Östersund - Täfteå IK 3 - 0 88 Jämtkraft Arena
2018-04-28 15:00 Gottne IF - IFK Luleå 2 - 2 175 Skyttis IP
2018-04-28 15:00 Bodens BK FF - Friska Viljor FC 1 - 0 330 Boden Arena
2018-04-28 18:00 Ytterhogdals IK - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 145 BL Arena
Maj
2018-05-05 13:00 Friska Viljor FC - Kramfors-Alliansen 4 - 0 468 Skyttis IP
2018-05-05 14:00 Täfteå IK - Härnösands FF 2 - 1 169 Täfteborg
2018-05-05 14:00 IFK Timrå - Gottne IF 0 - 1 Timrå IP Konstgräs
2018-05-05 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Östersund 2 - 0 212 Glysis Sparbanken Arena
2018-05-05 14:00 IFK Luleå - Ytterhogdals IK 1 - 1 128 Skogsvallen
2018-05-05 15:00 Bodens BK FF - IFK Umeå 5 - 1 323 Boden Arena
2018-05-05 16:00 Gällivare Malmbergets FF - Piteå IF FF 3 - 1 267 Tallbacka IP Gv
2018-05-10 15:00 Kramfors-Alliansen - Bodens BK FF 1 - 3 424 Kramfors IP A-plan
2018-05-10 15:00 Ytterhogdals IK - IFK Timrå 2 - 3 Svedjevallen
2018-05-12 13:00 IFK Umeå - Gällivare Malmbergets FF 4 - 0 50 Vildmannavallen IP
2018-05-12 13:00 Gottne IF - Friska Viljor FC 1 - 1 1 120 Skyttis IP
2018-05-12 13:00 IFK Östersund - IFK Luleå 0 - 1 140 Jämtkraft Arena
2018-05-13 14:00 Piteå IF FF - Täfteå IK 5 - 2 442 LF Arena
2018-05-14 19:30 Härnösands FF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 75 Högslättens IP
2018-05-19 13:00 Täfteå IK - Gällivare Malmbergets FF 1 - 1 Täfteborg
2018-05-19 13:00 IFK Timrå - IFK Östersund 2 - 2 83 Timrå IP Konstgräs
2018-05-19 14:00 IFK Luleå - Härnösands FF 4 - 0 201 Skogsvallen
2018-05-19 15:00 Bodens BK FF - Gottne IF 3 - 1 231 Boden Arena
2018-05-19 16:00 Friska Viljor FC - Ytterhogdals IK 5 - 2 249 Skyttis IP
2018-05-19 16:00 Kramfors-Alliansen - IFK Umeå 1 - 2 183 Kramfors IP A-plan
2018-05-20 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Piteå IF FF 1 - 2 320 Glysis Sparbanken Arena
2018-05-24 19:00 Härnösands FF - IFK Timrå 0 - 1 107 Högslättens IP
2018-05-25 19:00 Gottne IF - Kramfors-Alliansen 2 - 1 267 Skyttis IP
2018-05-25 19:00 IFK Umeå - Täfteå IK 1 - 2 476 Vildmannavallen IP
2018-05-26 13:00 Gällivare Malmbergets FF - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 5 218 Tallbacka IP Gv
2018-05-26 13:00 Ytterhogdals IK - Bodens BK FF 2 - 2 183 Svedjevallen
2018-05-26 15:00 Piteå IF FF - IFK Luleå 1 - 2 LF Arena
2018-05-27 14:00 IFK Östersund - Friska Viljor FC 1 - 1 146 Jämtkraft Arena
Juni
2018-06-01 19:30 Friska Viljor FC - Härnösands FF 2 - 0 422 Skyttis IP
2018-06-02 13:00 Gottne IF - IFK Umeå 1 - 0 174 Haraldsängen 1
2018-06-02 13:00 Bodens BK FF - IFK Östersund 1 - 1 329 Boden Arena
2018-06-02 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Täfteå IK 3 - 2 198 Glysis Sparbanken Arena
2018-06-02 16:00 Kramfors-Alliansen - Ytterhogdals IK 2 - 6 125 Kramfors IP A-plan
2018-06-03 14:00 IFK Timrå - Piteå IF FF 1 - 2 103 Timrå IP Konstgräs
2018-06-04 19:00 IFK Luleå - Gällivare Malmbergets FF 4 - 0 183 Skogsvallen
2018-06-09 13:00 Gällivare Malmbergets FF - IFK Timrå 1 - 5 121 Tallbacka IP Gv
2018-06-09 14:00 Täfteå IK - IFK Luleå 0 - 2 74 Täfteborg
2018-06-09 14:00 Härnösands FF - Bodens BK FF 0 - 4 120 Högslättens IP
2018-06-09 14:00 IFK Östersund - Kramfors-Alliansen 1 - 0 75 Jämtkraft Arena
2018-06-09 14:00 IFK Umeå - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 2 106 Vildmannavallen IP
2018-06-09 15:00 Ytterhogdals IK - Gottne IF 2 - 0 75 Svedjevallen
2018-06-10 16:00 Piteå IF FF - Friska Viljor FC 2 - 1 LF Arena
2018-06-14 19:00 Kramfors-Alliansen - Härnösands FF 5 - 1 230 Kramfors IP A-plan
2018-06-15 19:00 Bodens BK FF - Piteå IF FF 1 - 1 301 Boden Arena
2018-06-16 13:00 Friska Viljor FC - Gällivare Malmbergets FF 8 - 0 100 Skyttis IP
2018-06-16 14:00 IFK Luleå - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 302 Skogsvallen
2018-06-16 14:00 Gottne IF - IFK Östersund 1 - 1 164 Haraldsängen 1
2018-06-16 16:00 IFK Timrå - Täfteå IK 2 - 2 Timrå IP Konstgräs
2018-06-16 16:00 Ytterhogdals IK - IFK Umeå 3 - 0 175 Svedjevallen
2018-06-20 19:00 Täfteå IK - Friska Viljor FC 4 - 1 147 Täfteborg
2018-06-21 19:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Timrå 4 - 2 225 Glysis Sparbanken Arena
2018-06-21 19:00 Gällivare Malmbergets FF - Bodens BK FF 2 - 6 107 Tallbacka IP Gv
2018-06-21 19:00 Härnösands FF - Gottne IF 2 - 4 Högslättens IP
2018-06-21 19:00 IFK Östersund - Ytterhogdals IK 1 - 3 76 Jämtkraft Arena
2018-06-21 19:00 IFK Umeå - IFK Luleå 1 - 4 86 Vildmannavallen IP
2018-06-24 16:00 Piteå IF FF - Kramfors-Alliansen 1 - 1 349 LF Arena
2018-06-27 19:00 Bodens BK FF - Täfteå IK 1 - 1 242 Boden Arena
2018-06-28 19:00 Gottne IF - Piteå IF FF 1 - 2 168 Haraldsängen 1
2018-06-30 13:00 Kramfors-Alliansen - Gällivare Malmbergets FF 6 - 1 154 Kramfors IP A-plan
2018-06-30 14:00 IFK Timrå - IFK Luleå 3 - 1 151 Timrå IP Konstgräs
2018-06-30 16:00 IFK Östersund - IFK Umeå 5 - 0 75 Jämtkraft Arena
2018-06-30 16:00 Ytterhogdals IK - Härnösands FF 3 - 0 235 Svedjevallen
Juli
2018-07-01 17:00 Friska Viljor FC - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 150 Skyttis IP
2018-07-04 19:00 Täfteå IK - Gottne IF 0 - 1 Täfteborg
2018-07-05 19:00 IFK Luleå - Bodens BK FF 0 - 0 1 103 Skogsvallen
2018-07-06 19:30 Hudiksvalls Förenade FF - Kramfors-Alliansen 3 - 2 176 Glysis Sparbanken Arena
2018-07-07 12:00 IFK Timrå - Friska Viljor FC 2 - 2 95 Timrå IP Konstgräs
2018-07-07 13:00 Piteå IF FF - IFK Östersund 2 - 1 116 LF Arena
2018-07-07 20:00 Härnösands FF - IFK Umeå 1 - 2 35 Högslättens IP
2018-07-08 13:00 Gällivare Malmbergets FF - Ytterhogdals IK 1 - 3 105 Tallbacka IP Gv
Augusti
2018-08-04 13:00 Gottne IF - Gällivare Malmbergets FF Haraldsängen 1
2018-08-04 13:00 Bodens BK FF - Hudiksvalls Förenade FF Boden Arena
2018-08-04 14:00 IFK Östersund - Härnösands FF Jämtkraft Arena
2018-08-04 14:00 Kramfors-Alliansen - Täfteå IK Kramfors IP A-plan
2018-08-04 14:00 Friska Viljor FC - IFK Luleå Skyttis IP
2018-08-04 14:00 IFK Umeå - IFK Timrå Vildmannavallen IP
2018-08-05 13:00 Ytterhogdals IK - Piteå IF FF Svedjevallen
2018-08-10 19:00 IFK Umeå - Friska Viljor FC Vildmannavallen IP
2018-08-11 12:00 IFK Östersund - Gällivare Malmbergets FF Jämtkraft Arena
2018-08-11 12:00 Ytterhogdals IK - Täfteå IK Svedjevallen
2018-08-11 14:00 Gottne IF - Hudiksvalls Förenade FF Haraldsängen 1
2018-08-11 14:00 Bodens BK FF - IFK Timrå Boden Arena
2018-08-11 15:00 Kramfors-Alliansen - IFK Luleå Kramfors IP A-plan
2018-08-11 16:00 Härnösands FF - Piteå IF FF Högslättens IP
2018-08-17 19:00 IFK Timrå - Kramfors-Alliansen Timrå IP Konstgräs
2018-08-18 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Härnösands FF Tallbacka IP Gv
2018-08-18 14:00 Friska Viljor FC - Bodens BK FF Skyttis IP
2018-08-18 15:00 IFK Luleå - Gottne IF Bergsvallen
2018-08-18 15:00 Täfteå IK - IFK Östersund Täfteborg
2018-08-19 16:00 Piteå IF FF - IFK Umeå LF Arena
2018-08-20 19:00 Hudiksvalls Förenade FF - Ytterhogdals IK Glysis Sparbanken Arena
2018-08-24 19:30 Kramfors-Alliansen - Friska Viljor FC Kramfors IP A-plan
2018-08-25 14:00 Härnösands FF - Täfteå IK Högslättens IP
2018-08-25 14:00 IFK Östersund - Hudiksvalls Förenade FF Jämtkraft Arena
2018-08-25 14:00 Ytterhogdals IK - IFK Luleå Svedjevallen
2018-08-25 14:00 Gottne IF - IFK Timrå Haraldsängen 1
2018-08-25 14:00 IFK Umeå - Bodens BK FF Vildmannavallen IP
2018-08-25 16:00 Piteå IF FF - Gällivare Malmbergets FF LF Arena
2018-08-31 19:30 Hudiksvalls Förenade FF - Härnösands FF Glysis Sparbanken Arena
September
2018-09-01 14:00 IFK Timrå - Ytterhogdals IK Timrå IP Konstgräs
2018-09-01 14:00 IFK Luleå - IFK Östersund Skogsvallen
2018-09-01 14:00 Friska Viljor FC - Gottne IF Skyttis IP
2018-09-01 15:00 Täfteå IK - Piteå IF FF Täfteborg
2018-09-01 15:00 Bodens BK FF - Kramfors-Alliansen Boden Arena
2018-09-01 16:00 Gällivare Malmbergets FF - IFK Umeå Tallbacka IP Gv
2018-09-08 12:00 Gällivare Malmbergets FF - Täfteå IK Tallbacka IP Gv
2018-09-08 13:00 IFK Östersund - IFK Timrå Jämtkraft Arena
2018-09-08 14:00 Piteå IF FF - Hudiksvalls Förenade FF LF Arena
2018-09-08 14:00 Härnösands FF - IFK Luleå Högslättens IP
2018-09-08 14:00 IFK Umeå - Kramfors-Alliansen Vildmannavallen IP
2018-09-08 15:00 Gottne IF - Bodens BK FF Haraldsängen 1
2018-09-08 16:00 Ytterhogdals IK - Friska Viljor FC Svedjevallen
2018-09-14 19:00 IFK Timrå - Härnösands FF Timrå IP Konstgräs
2018-09-14 19:00 Täfteå IK - IFK Umeå Täfteborg
2018-09-14 19:00 Kramfors-Alliansen - Gottne IF Kramfors IP A-plan
2018-09-15 13:00 Hudiksvalls Förenade FF - Gällivare Malmbergets FF Glysis Sparbanken Arena
2018-09-15 14:00 Bodens BK FF - Ytterhogdals IK Boden Arena
2018-09-15 14:00 Friska Viljor FC - IFK Östersund Skyttis IP
2018-09-17 19:00 IFK Luleå - Piteå IF FF Skogsvallen
2018-09-22 13:00 IFK Timrå - Gällivare Malmbergets FF Timrå IP Konstgräs
2018-09-22 13:00 Bodens BK FF - Härnösands FF Boden Arena
2018-09-22 14:00 IFK Luleå - Täfteå IK Skogsvallen
2018-09-22 14:00 Kramfors-Alliansen - IFK Östersund Kramfors IP A-plan
2018-09-22 14:00 Friska Viljor FC - Piteå IF FF Skyttis IP
2018-09-22 15:00 Gottne IF - Ytterhogdals IK Haraldsängen 1
2018-09-22 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Umeå Glysis Sparbanken Arena
2018-09-29 13:00 IFK Östersund - Bodens BK FF Jämtkraft Arena
2018-09-29 14:00 Piteå IF FF - IFK Timrå LF Arena
2018-09-29 14:00 Ytterhogdals IK - Kramfors-Alliansen Svedjevallen
2018-09-29 14:00 IFK Umeå - Gottne IF Vildmannavallen IP
2018-09-29 15:00 Täfteå IK - Hudiksvalls Förenade FF Täfteborg
2018-09-29 15:30 Härnösands FF - Friska Viljor FC Högslättens IP
2018-09-29 16:00 Gällivare Malmbergets FF - IFK Luleå Tallbacka IP Gv
Oktober
2018-10-06 13:00 Gällivare Malmbergets FF - Kramfors-Alliansen Tallbacka IP Gv
2018-10-06 14:00 IFK Luleå - IFK Timrå Skogsvallen
2018-10-06 14:00 Täfteå IK - Bodens BK FF Täfteborg
2018-10-06 14:00 IFK Umeå - IFK Östersund Vildmannavallen IP
2018-10-06 15:00 Härnösands FF - Ytterhogdals IK Högslättens IP
2018-10-06 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Friska Viljor FC Glysis Sparbanken Arena
2018-10-07 15:00 Piteå IF FF - Gottne IF LF Arena
2018-10-12 19:00 IFK Timrå - Hudiksvalls Förenade FF Timrå IP Konstgräs
2018-10-12 19:00 Bodens BK FF - Gällivare Malmbergets FF Boden Arena
2018-10-13 13:00 Friska Viljor FC - Täfteå IK Skyttis IP
2018-10-13 14:00 IFK Luleå - IFK Umeå Skogsvallen
2018-10-13 14:00 Gottne IF - Härnösands FF Haraldsängen 1
2018-10-13 15:00 Kramfors-Alliansen - Piteå IF FF Kramfors IP A-plan
2018-10-13 16:00 Ytterhogdals IK - IFK Östersund Svedjevallen
2018-10-20 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Luleå Glysis Sparbanken Arena
2018-10-20 14:00 Täfteå IK - IFK Timrå Täfteborg
2018-10-20 14:00 Gällivare Malmbergets FF - Friska Viljor FC Tallbacka IP Gv
2018-10-20 14:00 Piteå IF FF - Bodens BK FF LF Arena
2018-10-20 14:00 Härnösands FF - Kramfors-Alliansen Högslättens IP
2018-10-20 14:00 IFK Östersund - Gottne IF Jämtkraft Arena
2018-10-20 14:00 IFK Umeå - Ytterhogdals IK Vildmannavallen IP