Spelprogram - Div. 4:11 Pojkar Grupp A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alviks IK Fredrik Kristiansson 0725536416 Blå, Blå, Blå
Bodens BK FF Christian Samuelsson 0706339668 Grön, Grön, Grön
Gammelgårdens IF Mats Bengtsson 0706976626 Röd/Röd/Vit
Gammelstads IF Åsa Nordström 0703682464 Grön/vit/Svart/Grön
Korsträsk IK Lotta Häggström 0705385084 Grön/ Vit, Vit, Vit
Lira BK Anders Broström 0761284139 Gul/Blå/Blå
Luleå SK Mats Frank 0727206812 Blå/Blå/Blå
Munksund-Skuthamns SK Katarina Lundberg 0705673003 svartvit randig/svart/svart
Piteå IF FF Anna Karlsson 0703651818 0703651818 röd, röd, röd
Öjeby IF Stefan Lundström 0703174861 0703174861 blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2017-05-03 18:30 110330003 Korsträsk IK - Öjeby IF 4 - 2 Älvåkra IP
2017-05-06 15:30 110330015 Luleå SK - Piteå IF FF 4 - 0 Hertsö IP
2017-05-06 16:00 110330005 Gammelgårdens IF - Munksund-Skuthamns SK 5 - 0 Furuvallen
2017-05-07 10:00 110330008 Öjeby IF - Bodens BK FF 0 - 12 Björklunda
2017-05-07 19:30 110330030 Piteå IF FF - Korsträsk IK 0 - 7 LF Arena
2017-05-10 18:00 110330009 Luleå SK - Lira BK 0 - 3 Hertsö IP
2017-05-13 12:00 110330001 Lira BK - Piteå IF FF 9 - 1 Björkskatans IP
2017-05-13 14:30 110330007 Gammelstads IF - Korsträsk IK 0 - 2 Gammelstads IP
2017-05-14 15:00 110330002 Bodens BK FF - Luleå SK 0 - 4 Boden Arena
2017-05-15 18:00 110330024 Öjeby IF - Piteå IF FF 2 - 1 Björklunda
2017-05-17 18:30 110330013 Korsträsk IK - Munksund-Skuthamns SK 0 - 2 Älvåkra IP
2017-05-19 19:15 110330006 Munksund-Skuthamns SK - Alviks IK 1 - 2
2017-05-20 12:00 110330012 Bodens BK FF - Gammelstads IF 1 - 1 Boden Arena
2017-05-20 18:15 110330010 Piteå IF FF - Gammelgårdens IF 0 - 2 LF Arena
2017-05-21 16:00 110330016 Gammelgårdens IF - Korsträsk IK 3 - 2 Furuvallen
2017-05-21 20:00 110330019 Öjeby IF - Luleå SK 2 - 2 Björklunda
2017-05-26 15:00 110330021 Lira BK - Munksund-Skuthamns SK 2 - 1 Björkskatans IP
2017-05-27 13:00 110330022 Bodens BK FF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Boden Arena
2017-05-28 14:30 110330023 Korsträsk IK - Alviks IK 3 - 5 Kvarnheda IP
Juni
2017-06-03 12:00 110330004 Alviks IK - Gammelstads IF 1 - 1 Liko Arena
2017-06-04 12:30 110330017 Munksund-Skuthamns SK - Bodens BK FF 1 - 2 Idrottsparken, Munksund
2017-06-04 14:30 110330029 Gammelstads IF - Öjeby IF 3 - 4 Gammelstads IP
2017-06-07 20:00 110330035 Luleå SK - Gammelgårdens IF 0 - 4 Hertsö IP
2017-06-10 16:00 110330027 Gammelgårdens IF - Lira BK 4 - 0 Furuvallen
2017-06-12 19:00 110330039 Munksund-Skuthamns SK - Gammelstads IF 2 - 1 Idrottsparken, Munksund
2017-06-14 18:00 110330031 Lira BK - Alviks IK 1 - 5 Björkskatans IP
2017-06-14 19:00 110330034 Öjeby IF - Munksund-Skuthamns SK 3 - 3 Gotisvallen
2017-06-17 15:00 110330045 Luleå SK - Korsträsk IK 1 - 3 Hertsö IP
2017-06-18 17:00 110330014 Alviks IK - Gammelgårdens IF 1 - 7 Liko Arena
2017-06-18 18:30 110330033 Gammelstads IF - Piteå IF FF 3 - 0 Gammelstads IP
2017-06-19 18:00 110330040 Piteå IF FF - Bodens BK FF 0 - 6
2017-06-20 19:45 110330025 Luleå SK - Gammelstads IF 4 - 1 Hertsö IP
2017-06-21 18:30 110330036 Korsträsk IK - Lira BK 10 - 2 Kvarnheda IP
2017-06-21 19:00 110330020 Piteå IF FF - Alviks IK 1 - 1 LF Arena
2017-06-22 19:00 110330038 Gammelgårdens IF - Öjeby IF 6 - 1 Gammelgårdens IP
2017-06-25 14:30 110330043 Gammelstads IF - Gammelgårdens IF 0 - 5 Gammelstads IP
2017-06-26 19:00 110330032 Bodens BK FF - Korsträsk IK 1 - 1 Boden Arena
2017-06-26 19:00 110330044 Öjeby IF - Alviks IK 0 - 1 Gotisvallen
2017-06-28 18:00 110330028 Munksund-Skuthamns SK - Luleå SK 2 - 0 Idrottsparken, Munksund
Juli
2017-07-05 18:00 110330018 Gammelstads IF - Lira BK 2 - 3 Gammelstads IP
2017-07-23 18:00 110330079 Munksund-Skuthamns SK - Öjeby IF 6 - 2 Idrottsparken, Munksund
Augusti
2017-08-01 19:00 110330048 Öjeby IF - Korsträsk IK 2 - 4 Gotisvallen
2017-08-02 18:00 110330046 Munksund-Skuthamns SK - Gammelgårdens IF 2 - 0 Idrottsparken, Munksund
2017-08-08 18:00 110330050 Piteå IF FF - Lira BK 0 - 3 Nordlunda
2017-08-11 18:00 110330011 Lira BK - Öjeby IF 3 - 7 Björkskatans IP
2017-08-13 18:00 110330055 Gammelgårdens IF - Piteå IF FF 5 - 0 Gammelgårdens IP
2017-08-13 19:30 110330054 Alviks IK - Munksund-Skuthamns SK 2 - 1 Liko Arena
2017-08-15 19:00 110330084 Öjeby IF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Gotisvallen
2017-08-16 18:00 110330057 Munksund-Skuthamns SK - Korsträsk IK 3 - 1 Idrottsparken, Munksund
2017-08-16 18:00 110330060 Piteå IF FF - Luleå SK 1 - 5 Nordlunda
2017-08-17 18:00 110330058 Gammelstads IF - Bodens BK FF 1 - 1 Gammelstads IP
2017-08-17 19:00 110330056 Gammelgårdens IF - Alviks IK 5 - 0 Gammelgårdens IP
2017-08-19 13:45 110330059 Öjeby IF - Lira BK 6 - 7 Björklunda
2017-08-20 16:30 110330042 Munksund-Skuthamns SK - Piteå IF FF 3 - 0 Idrottsparken, Munksund
2017-08-20 17:00 110330037 Alviks IK - Luleå SK 2 - 1 Liko Arena
2017-08-21 19:30 110330041 Lira BK - Bodens BK FF 1 - 3 Björkskatans IP
2017-08-23 19:00 110330063 Korsträsk IK - Gammelgårdens IF 1 - 4 Kvarnheda IP
2017-08-23 20:00 110330065 Luleå SK - Öjeby IF 4 - 4 Hertsö IP
2017-08-24 19:30 110330062 Bodens BK FF - Munksund-Skuthamns SK 1 - 0 Björknäsvallen
2017-08-29 18:30 110330053 Korsträsk IK - Gammelstads IF 4 - 1 Kvarnheda IP
2017-08-30 18:00 110330068 Munksund-Skuthamns SK - Lira BK 0 - 1 Idrottsparken, Munksund
2017-08-30 18:00 110330070 Piteå IF FF - Öjeby IF 2 - 4 Nordlunda
2017-08-30 19:30 110330069 Gammelstads IF - Luleå SK 0 - 0 Gammelstads IP
September
2017-09-01 18:00 110330061 Lira BK - Gammelstads IF 6 - 0 Björkskatans IP
2017-09-03 12:30 110330073 Korsträsk IK - Piteå IF FF 4 - 1 Kvarnheda IP
2017-09-03 15:00 110330051 Lira BK - Luleå SK 1 - 0 Björkskatans IP
2017-09-03 16:00 110330026 Alviks IK - Bodens BK FF 2 - 1 Liko Arena
2017-09-03 16:00 110330074 Öjeby IF - Gammelstads IF 2 - 2 Björklunda
2017-09-05 18:30 110330064 Alviks IK - Piteå IF FF 5 - 0 Liko Arena
2017-09-06 18:00 110330075 Luleå SK - Munksund-Skuthamns SK 3 - 3 Hertsö IP
2017-09-06 19:00 110330052 Bodens BK FF - Öjeby IF 3 - 5 Boden Arena
2017-09-07 19:00 110330071 Lira BK - Gammelgårdens IF 0 - 3 Björkskatans IP
2017-09-09 15:00 110330078 Gammelgårdens IF - Luleå SK 4 - 2 Gammelgårdens IP
2017-09-12 18:00 110330088 Alviks IK - Öjeby IF 5 - 3
2017-09-12 18:00 110330090 Piteå IF FF - Munksund-Skuthamns SK 1 - 5 Nordlunda
2017-09-13 19:00 110330086 Bodens BK FF - Lira BK 6 - 0 Boden Arena
2017-09-14 17:30 110330076 Korsträsk IK - Bodens BK FF 1 - 4 Kvarnheda IP
2017-09-14 18:00 110330047 Gammelstads IF - Alviks IK 2 - 0 Gammelstads IP
2017-09-16 10:00 110330067 Gammelgårdens IF - Bodens BK FF 1 - 1 Gammelgårdens IP
2017-09-17 11:00 110330080 Piteå IF FF - Gammelstads IF 0 - 3 Nordlunda
2017-09-17 16:00 110330077 Alviks IK - Lira BK 1 - 2 Liko Arena
2017-09-20 18:00 110330085 Luleå SK - Alviks IK 0 - 0 Hertsö IP
2017-09-20 18:30 110330083 Gammelstads IF - Munksund-Skuthamns SK 2 - 0 Gammelstads IP
2017-09-20 19:00 110330082 Bodens BK FF - Piteå IF FF 2 - 3 Boden Arena
2017-09-23 12:45 110330087 Korsträsk IK - Luleå SK 9 - 1 Kvarnheda IP
2017-09-23 15:00 110330089 Gammelgårdens IF - Gammelstads IF 6 - 0 Gammelgårdens IP
2017-09-24 18:00 110330066 Alviks IK - Korsträsk IK 3 - 4 Liko Arena
2017-09-27 19:00 110330072 Bodens BK FF - Alviks IK 6 - 1 Boden Arena
2017-09-29 18:00 110330081 Lira BK - Korsträsk IK 3 - 7 Björkskatans IP
2017-09-30 12:00 110330049 Luleå SK - Bodens BK FF 2 - 1 Hertsö IP