Spelprogram - Träningsmatcher i Norrbotten 2017

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Akademi USA Aapua IF(Föreningen)
Alta IL (Jun) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Alterdalens IF (D4H) Alterdalens IF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Alviks IK Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK (D1D) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK (D4D) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK (D4H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK (utveckl. lag) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alviks IK(D4H) Alviks IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Arjeplogs SK Mikael Lejon 0727480355 röd/vit, vit/svart
Assi IF Assi IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Assi IF (D2D) Assi IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Assi IF (D5H) Kimmo Koivumaa 0730309957 Vit, Grön, Vit
Assi IF(Elitettan) Assi IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Beisfjord IS Kärrbäck SK(Föreningen)
Bergnäsets AIK (D2D) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK (D3H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK (D4H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK (D5H) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK (U19) Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK 3 Bergnäsets AIK(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Bergnäsets AIK U17 Dam Kent Radkvist 0705137587 Vit, Grön, Vita
Blåsmarks SK Blåsmark SK(Föreningen) röd, röd, röd
Boden United IF (D5H) Boden United IF(Föreningen)
Bodens BK FF (D2H) Bodens BK FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF (D4H) Ulf Sundqvist Vit/grön/vit
Bodens BK FF (U19) David Selini 0767906510 Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF U17 William Mabote 0706853463 Grön, Grön, Grön
Bodens BK FF U19 Dacian Ionut Dacin Grön, Grön, Grön
Brändöns IF Brändöns IF(Föreningen) Röd/vit, röd/vit, röd
Byske IF Annika Hedlund 0727472599 Röd/Svart, Svart, Svart
Clemensnäs IF (D2D) Aapua IF(Föreningen)
Clemensnäs IF Herr Clemensnäs IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ersnäs IF (D4H) Ersnäs IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Ersnäs IF (D5H) Ersnäs IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
FC Lynx Aapua IF(Föreningen)
FC Munkan FC Munkan(Föreningen) Blå/Gul, Gul, Blå
FC Norrsken (D3D) Malin Johansson 0706619988 Röd/Svart/Svart
Fotbollsgymnasiet (P) Aapua IF(Föreningen)
Furuflaten IL (Nor) Aapua IF(Föreningen)
Gammelgårdens IF (D2D) Gammelgårdens IF(Föreningen) Röd, Röd
Gammelgårdens IF (D3D) Gammelgårdens IF(Föreningen) Röd, Röd
Gammelstads IF Jan Funck 0702097427 Grön/vit, Svart, Grön
Gammelstads IF (D2D) Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
Gammelstads IF (D5H) Gammelstads IF(Föreningen) Grön/vit, Svart, Grön
Gammelstads IF U-17 Jan Funck 0702097427
GIF Sundsvall GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GM FF 2 (D5H) Gällivare Malmbergets FF(Föreningen) SVART, SVART, SVART
Gällivare Malmbergets FF (D2H) Gällivare Malmbergets FF(Föreningen) SVART, SVART, SVART
Gällivare Malmbergets FF (D3H) Gällivare Malmbergets FF(Föreningen) SVART, SVART, SVART
Gällivare SK (D4D) Gällivare SK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Haparanda FF (D3H) Haparanda FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Haparanda FF(D4H) Haparanda FF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Harads IF (D4H) Harads IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Vita
Hedens IF (D3H) Hedens IF(Föreningen) gul, svart, gul
Hemmingsmarks IF (D3D) Hemmingsmarks IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hemmingsmarks IF (D3H) Hemmingsmarks IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hemmingsmarks IF (D4H) Hemmingsmarks IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Arvidsjaur (D4H) IFK Arvidsjaur FK(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Arvidsjaur FK (D5H) IFK Arvidsjaur FK(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Kalix IFK Kalix(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Kalix (D3H) Jouko Liakka röd, röd, röd
IFK Kalix (U19) IFK Kalix(Föreningen) röd, röd, röd
IFK Kalix 01 Daniel Sandberg 0706602546 röd, röd, röd
IFK Luleå IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå ((D4H)) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (D1H) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (JALLE) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (P-98) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (P99) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (U17) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Luleå (U19) IFK Luleå(Föreningen) vit, blå, vit
IFK Råneå (D5H) Magnus Nordlund 0703415626 Blå, Blå, Blåa
IK Grand Bodö Aapua IF(Föreningen)
Infjärdens SK (D2D) Josef Hedlund 0705848173 Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK (D3H) Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK (D4H) Björn Lidström 0703655402 Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK D5H Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Infjärdens SK Division 4 Damer Infjärdens SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Jokkmokks SK Jokkmokks SK(Föreningen) Vit , Röd , Vit
Jokkmokks SK (D4H) Jokkmokks SK(Föreningen) Vit , Röd , Vit
Jokkmokks SK (U17) Jokkmokks SK(Föreningen) Vit , Röd , Vit
Kemi Kings (Allfinskan) Aapua IF(Föreningen)
Kiruna FF (D1D) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kiruna FF (D2D) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kiruna FF(D3H) Kiruna FF(Föreningen) röd, röd, vit
Kubikenborgs IF Kubikenborgs IF(Föreningen) gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kågedalens IF (D4H) Aapua IF(Föreningen)
Lillpite IF (D4H) Jan-Erik Berglund 0911245380 0706027577 Svart, Svart, Svart
Lillpite IF (D5H) Jan-Erik Berglund 0911245380 0706027577 Svart, Svart, Svart
Lira BK (D3D) Anders Öhlund 0702648315 Gul, Blå, Blå
Lira BK (D5H) Kenneth Robarth 0706762502 Gul, Blå, Blå
Lira BK (U17) Roger Grape 0705813173 Gul, Blå, Blå
Lira Bollklubb (P00) Lira BK(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Luleå (P92) Aapua IF(Föreningen)
Luleå Damfotboll FC (D2D) AFC Luleå(Föreningen) Vit, svart, Vit/svart
Luleå FF (D4H) Luleå FF(Föreningen)
Luleå SK Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Luleå SK (D4H) Johan Erixon 0768376264 Blå, Blå/Blå
Luleå SK (U17) Luleå SK(Föreningen) Blå, Blå/Blå
Luleå SK 2 (D5H) Johan Erixon 0768376264 Blå, Blå/Blå
Luleå SK Dam (D3D) Lars Andersson 0705668250 Blå, Blå/Blå
Lyngen/Karnes IL Kärrbäck SK(Föreningen)
Malmbergets AIF (D3D) Malmbergets AIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Medle SK (D3H) Medle SK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Merilappi Aapua IF(Föreningen)
Morön BK (D1D) Morön BK(Föreningen) Vit/Grön randig, Vita, Vita
Morön BK (D2H) Morön BK(Föreningen) Vit/Grön randig, Vita, Vita
Morön BK (D4H) Morön BK(Föreningen) Vit/Grön randig, Vita, Vita
Morön BK (U17) Morön BK(Föreningen) Vit/Grön randig, Vita, Vita
Munksund Skuthamn SK(D4H) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Munksund-Skuthamns SK (D4D) Munksund-Skuthamns SK(Föreningen) svartvit randig, svart, svart
Norrbotten (F01) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (F02) Lars Nordström 0725287004
Norrbotten (F97) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (F98) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (F99) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (P01) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten (P97) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten P98 (P98) Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten P99 Aapua IF(Föreningen)
Norrbotten P99 (P99) Aapua IF(Föreningen)
Norrbottens FF (P00) Aapua IF(Föreningen)
Norrbottens FF F-00 Aapua IF(Föreningen)
Norrfjärdens IF (D4H) Jonas Dissanayake 0705258793 0705258793 Röd, Svart, Svart
Norrfjärdens IF (D5H) Norrfjärdens IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Notvikens IK (D1D) Hans Börje Löf 0703369477 Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D3H) Robert Nylund 092016619 0703377021 Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D4H) Robert Nylund 092016619 0703377021 Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (D5H) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (F18) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK (jun) Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK 2 Notvikens IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Notvikens IK 2 (D3D) Britta Österstedt 0730212895 0730212895 Gul, Svart, Gul
Nybyns IK Nybyns IK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Ohtana/Aapua FF (D3H) Ohtana/Aapua FF(Föreningen) Gul m Blå ränder, Gul, Gul
Ohtana/Aapua FF (D4H) Ohtana/Aapua FF(Föreningen) Gul m Blå ränder, Gul, Gul
Ohtana/BAIK (D4H) Ohtana/Aapua FF(Föreningen) Gul m Blå ränder, Gul, Gul
OPS Uleåborg Aapua IF(Föreningen)
Oulo Nice Soccer (F98) Aapua IF(Föreningen)
Oulun (Allfinskan) Aapua IF(Föreningen)
Pajala IF (D5H) Pajala IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Pajala IF FC Norra (D5H) Pajala IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Piteå IF Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF (D1H) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF (DA) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF (F-19) Peter Sundström 0702409873 Röd, Röd, Röd
Piteå IF 2 (Dam) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF DFF Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF DFF (F19) Piteå IF DFF(Föreningen)
Piteå IF F-19 Peter Sundström 0702409873 Röd, Röd, Röd
Piteå IF FF (D2H) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF FF (P-02) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF FF (U17) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF FF 2 Piteå IF FF(Föreningen) röd, röd, röd
Piteå IF FF 2 (D4H) Piteå IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Piteå IF FF P01/P02 Blåsmark SK(Föreningen) röd, röd, röd
Pol/Svanstein FF Polcirkeln/Svanstein FF(Föreningen) Röd/Marin, Marin
Polcirkeln/Svanstein FF (D5H) Polcirkeln/Svanstein FF(Föreningen) Röd/Marin, Marin
PS Kemi Aapua IF(Föreningen)
PSC Academy (USA) Aapua IF(Föreningen)
Pålänge GIF Herrar (D4H) Pålänge GIF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Vit
Robertsfors IK (D2H) Johan Eriksson 0722263477 Rödsvartrandigt (röd rygg), Svart, Svart
ROPS Aapua IF(Föreningen)
RoPS (Dam) Aapua IF(Föreningen)
Rosviks IK (D4H) Rosvik IK(Föreningen) röd, svart, svart
Sandåkerns SK Sandåkerns SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sikfors SK (D4D) Emelie Berglund 0730639454 Blå, Blå, Blå
Sikfors SK (D5H) Mikael Nilsson 0760086317 Blå, Blå, Blå
Skellefteå FF (D2H) Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skellefteå FF (U19) Aapua IF(Föreningen)
Skellefteå FF U18 Skellefteå FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skogså IF Skogså IF(Föreningen) Vit, Röd, Svart
Skogså IF (D4H) Skogså IF(Föreningen) Vit, Röd, Svart
Sorsele IF (D5H) Sorsele IF(Föreningen) Grön, Vit
Storfors AIK (D1D) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (D3H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (D4D) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (Jun) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK (U17) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 2 Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK 2 (D5H) Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Storfors AIK P 98 Storfors AIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunderby SK Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sunderby SK (D3D) Maria Karlsson 0920261780 0702258493 Gul, Blå
Sunderby SK (P00) Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sunderby SK (U17) Sunderby SK(Föreningen) Gul, Blå
Sunnanå SK (D1D) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (F19) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sunnanå SK (U17) Sunnanå SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Svartbjörnsbyns IF Svartbjörnsbyns IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Svartbjörnsbyns IF (D4D) Svartbjörnsbyns IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Svartbjörnsbyns IF (D5H) Robin Vikström 0703909595 gul/vit/gul
Svensby SK Daniel Sällström 0703492120 grön, grön, grön
Sävast AIF (D4D) Sävast AIF(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Sävast AIF (D5H) Sävast AIF(Föreningen) Röd/Vit, Svart, Röd/Vit
Team TG FF (D1H) Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Team TG FF 2 Team TG FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Tegs SK Tegs SK Fotboll(Föreningen) Vinröd, Svart, Svart
TP47 Aapua IF(Föreningen)
TP47 (Jun) Aapua IF(Föreningen)
Trångfors IF (D2D) Trångfors IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Trångfors IF div 2 Trångfors IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Uleåborg FC Aapua IF(Föreningen)
Umeå FC (D1H) Umeå FC(Föreningen) Vit, Marinblå, Vit
Umeå IK FF (DA) Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå IK FF F19 Umeå IK FF(Föreningen)
Umeå Södra FF (EED) Therese Kapstad 0730438810 Gul/Blå, Blå, Blå
Unbyns IF (D5H) Unbyns IF(Föreningen) Svart (ungdom gul), Svart, Svart
Vittjärvs IK (D5H) Vittjärvs IK(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Vitå BK Vitå BK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Vitå BK (D5H) Vitå BK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Västerbotten (F00) Aapua IF(Föreningen)
Västerbotten (F01) Aapua IF(Föreningen)
Västerbotten (F98) Aapua IF(Föreningen)
Västerbottens FF (P00) Aapua IF(Föreningen)
Västerbottens FF (P01) Aapua IF(Föreningen)
Älvsby IF Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Älvsby IF (D2D) Älvsby IF(Föreningen) Grön, Vit, vita
Älvsby IF (D5H) Robert Isaksson Grön, Vit, vita
Öjeby IF (D2D) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Öjeby IF (D4H) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Öjeby IF 2 (D5H) Öjeby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Överkalix IF (D4H) Överkalix IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Överkalix IF (D5H) Överkalix IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Övertorneå SK (D3H) Christer Töyrä 0705577003 Röd, Röda, Röd
Övertorneå SK (D4H) Övertorneå SK(Föreningen) Röd, Röda, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
Notvikens IK (D1D) - Gammelgårdens IF (D2D) Inst. Arcushallen
Luleå SK (D4H) - Haparanda FF(D4H) Inst. Arcushallen
Svartbjörnsbyns IF (D5H) - IFK Råneå (D5H) Inst. Boden Arena
Gammelstads IF (D2D) - Piteå IF 2 (Dam) Inst. Arcushallen
Bodens BK FF U19 - Hedens IF (D3H) Inst. Boden Arena
2017-01-20 21:00 118001011 IFK Luleå (U19) - Notvikens IK (D3H) Arcushallen
2017-01-21 17:00 118001014 Norrbotten (F01) - Norrbotten (F01) Arcushallen
2017-01-22 17:30 118001006 Notvikens IK (D3H) - Morön BK (D2H) Arcushallen
2017-01-29 16:00 118001001 Notvikens IK (D1D) - Piteå IF (DA) Inst. Arcushallen
2017-01-29 16:00 118001036 Piteå IF (DA) - IFK Luleå (U17) 2 - 0 Arcushallen
2017-01-29 20:00 118001007 Luleå SK (D4H) - IFK Arvidsjaur (D4H) 2 - 0 Arcushallen
2017-02-04 17:00 118001015 IFK Luleå (D1H) - Bodens BK FF (D2H) 3 - 1 Arcushallen
2017-02-05 13:00 118001002 Notvikens IK (D1D) - Morön BK (D1D) 1 - 4 Arcushallen
2017-02-05 16:30 118002450 Bergnäsets AIK (D3H) - Piteå IF FF (D2H) 1 - 2 Arcushallen
2017-02-05 18:30 118002457 Piteå IF (DA) - Norrbotten (P01) 0 - 1 Arcushallen
2017-02-05 20:30 118001008 Luleå SK (D4H) - Storfors AIK (D3H) 2 - 1 Arcushallen
2017-02-10 19:30 118001027 Notvikens IK (D3H) - Storfors AIK (D3H) 2 - 2 Arcushallen
2017-02-11 10:00 118001004 Notvikens IK 2 (D3D) - Infjärdens SK (D2D) 2 - 2 Arcushallen
2017-02-11 12:00 118001016 IFK Luleå (U19) - IFK Kalix (D3H) 3 - 2 Arcushallen
2017-02-11 14:00 118001017 IFK Luleå (D1H) - Umeå FC (D1H) 3 - 1 Arcushallen
2017-02-11 16:00 118002451 Bergnäsets AIK (D3H) - Morön BK (D2H) Arcushallen
2017-02-11 18:00 118001021 Alviks IK(D4H) - Luleå SK (D4H) 0 - 6 Arcushallen
2017-02-11 20:00 118001012 Gammelstads IF (D5H) - Svartbjörnsbyns IF (D5H) Arcushallen
2017-02-12 10:00 118001041 Lira BK (D3D) - Piteå IF (F-19) 2 - 1 Arcushallen
2017-02-12 12:00 118001009 Luleå SK (D4H) - Hedens IF (D3H) 1 - 0 Arcushallen
2017-02-12 14:00 118001025 Piteå IF (DA) - Sunderby SK (U17) 3 - 2 Arcushallen
2017-02-12 16:00 118001037 Bergnäsets AIK (D2D) - Trångfors IF div 2 Arcushallen
2017-02-12 18:00 118001028 Notvikens IK (D4H) - Skogså IF (D4H) 2 - 0 Arcushallen
2017-02-12 20:00 118002459 Piteå IF FF (D2H) - Bodens BK FF (D2H) 2 - 2 Arcushallen
2017-02-17 19:00 118002452 Bergnäsets AIK (D3H) - Bodens BK FF (D2H) 0 - 1 Arcushallen
2017-02-19 11:00 118001040 IFK Luleå (U17) - Sunderby SK (U17) Arcushallen
2017-02-19 13:00 118001018 IFK Luleå (D1H) - Team TG FF (D1H) 2 - 2 Arcushallen
2017-02-19 19:00 118001029 Alviks IK (D1D) - Piteå IF F-19 8 - 0 Arcushallen
2017-02-19 21:00 118002474 Piteå IF FF 2 (D4H) - Harads IF (D4H) Inst. Arcushallen
2017-02-26 20:00 118002475 Lira BK (D5H) - Infjärdens SK D5H 0 - 4 Arcushallen
2017-03-04 10:00 118001038 Bergnäsets AIK (D2D) - Clemensnäs IF (D2D) 0 - 9 Arcushallen
2017-03-04 15:00 118002476 Bodens BK FF U19 - IFK Luleå (U19) Inst. Boden Arena
2017-03-04 16:00 118001022 Alviks IK (utveckl. lag) - Skogså IF (D4H) Arcushallen
2017-03-04 18:00 118002460 Piteå IF FF (D2H) - Storfors AIK (D3H) Arcushallen
2017-03-04 20:00 118002483 Luleå SK (U17) - IFK Kalix 01 1 - 2 Arcushallen
2017-03-05 10:00 118001005 Notvikens IK 2 (D3D) - Bergnäsets AIK (D2D) Arcushallen
2017-03-05 16:00 118001030 Alviks IK (D1D) - Morön BK (D1D) 0 - 2 Arcushallen
2017-03-05 18:00 118002467 Ersnäs IF (D4H) - Ohtana/Aapua FF (D4H) 2 - 3 Arcushallen
2017-03-05 20:00 118001026 Piteå IF (DA) - Storfors AIK (D1D) Arcushallen
2017-03-11 12:30 118001033 Svartbjörnsbyns IF (D5H) - Jokkmokks SK (D4H) Inst. Boden Arena
2017-03-11 14:00 118002461 Piteå IF FF (D2H) - Bodens BK FF (D2H) LF Arena
2017-03-11 14:00 118002485 Notvikens IK (D4H) - Bodens BK FF U19 4 - 1 Arcushallen
2017-03-11 15:00 118002513 Hedens IF (D3H) - IFK Kalix (D3H) Inst. Boden Arena
2017-03-11 16:00 118002473 Alviks IK (D4H) - Ohtana/Aapua FF (D4H) 0 - 5 Arcushallen
2017-03-11 16:30 118002494 Hemmingsmarks IF (D3H) - Infjärdens SK (D3H) LF Arena
2017-03-11 18:00 118002453 Bergnäsets AIK (D3H) - Gällivare Malmbergets FF (D2H) Arcushallen
2017-03-12 11:45 118002496 Piteå IF FF 2 (D4H) - Storfors AIK (D3H) 3 - 8 LF Arena
2017-03-12 12:00 118002510 Luleå SK (U17) - Gammelstads IF 2 - 8 Arcushallen
2017-03-12 12:30 118002506 Skogså IF (D4H) - Polcirkeln/Svanstein FF (D5H) Inst. Boden Arena
2017-03-12 14:00 118002504 Norrbotten (F01) - Norrbotten (F02) Arcushallen
2017-03-12 16:00 118002507 Luleå SK (U17) - Storfors AIK (U17) Inst. Arcushallen
2017-03-12 16:00 118002511 Luleå SK (U17) - IFK Luleå (U17) 0 - 8 Arcushallen
2017-03-12 16:15 118002480 Storfors AIK 2 (D5H) - Byske IF LF Arena
2017-03-12 17:30 118001039 Sävast AIF (D5H) - Polcirkeln/Svanstein FF (D5H) Boden Arena
2017-03-12 17:30 118002484 Bodens BK FF (D4H) - IFK Luleå (U17) Inst. Boden Arena
2017-03-12 18:00 118002509 Gammelstads IF (D2D) - FC Norrsken (D3D) Arcushallen
2017-03-12 20:00 118002477 Luleå SK Dam (D3D) - Bergnäsets AIK U17 Dam Arcushallen
2017-03-15 18:15 118001019 IFK Luleå (D1H) - ROPS Arcushallen
2017-03-18 10:00 118002516 Hedens IF (D3H) - Bodens BK FF U19 0 - 2 Boden Arena
2017-03-18 12:30 118001020 IFK Luleå (D1H) - Kemi Kings (Allfinskan) 1 - 1 Arcushallen
2017-03-18 12:30 118002502 Svartbjörnsbyns IF (D5H) - Gammelstads IF (D5H) 0 - 4 Boden Arena
2017-03-18 13:00 118002486 Notvikens IK (D3H) - IFK Kalix (D3H) 1 - 1 Tunavallens IP
2017-03-18 15:00 118002508 Luleå SK (D4H) - Lira BK (D5H) 4 - 0 Tunavallens IP
2017-03-18 17:00 118002487 Notvikens IK 2 (D3D) - Norrbotten (F02) 6 - 4 Tunavallens IP
2017-03-18 17:00 118002505 IFK Luleå (U19) - Storfors AIK (D3H) Arcushallen
2017-03-18 17:30 118002495 Hemmingsmarks IF (D3H) - Öjeby IF (D4H) LF Arena
2017-03-19 12:30 118001031 Alviks IK (D1D) - Storfors AIK (D1D) 2 - 3 Arcushallen
2017-03-19 14:00 118002462 Piteå IF FF (D2H) - TP47 Inst. LF Arena
2017-03-19 16:30 118002523 Piteå IF DFF (F19) - Infjärdens SK (D2D) 1 - 2 LF Arena
2017-03-19 17:00 118001023 Alviks IK (D4H) - Infjärdens SK (D4H) Arcushallen
2017-03-19 17:00 118001024 Alviks IK(D4H) - Infjärdens SK (D4H) Liko Arena
2017-03-19 17:30 118002466 Sävast AIF (D4D) - Bergnäsets AIK U17 Dam 3 - 0 Boden Arena
2017-03-19 19:00 118002468 Ersnäs IF (D4H) - Pålänge GIF Herrar (D4H) 0 - 3 Arcushallen
2017-03-22 19:00 118002517 Bodens BK FF (D2H) - IFK Luleå (D1H) 1 - 1 Boden Arena
2017-03-24 19:30 118001013 Notvikens IK (D1D) - Assi IF(Elitettan) Arcushallen
2017-03-25 11:30 118002520 Storfors AIK (D3H) - Medle SK (D3H) LF Arena
2017-03-25 13:00 118002527 Älvsby IF (D5H) - Jokkmokks SK (D4H) 8 - 0 Älvåkra IP
2017-03-25 14:00 118002528 Gammelstads IF - Bodens BK FF U17 1 - 4 Tunavallens IP
2017-03-25 15:00 118002518 Bodens BK FF (D2H) - Bergnäsets AIK (D3H) Boden Arena
2017-03-25 16:00 118002488 Notvikens IK (D3H) - Ohtana/Aapua FF (D4H) Tunavallens IP
2017-03-25 16:15 118002481 Storfors AIK 2 (D5H) - Clemensnäs IF Herr LF Arena
2017-03-26 10:00 118002535 Bodens BK FF (U19) - Luleå SK (U17) 4 - 1 Boden Arena
2017-03-26 11:45 118002497 Piteå IF FF 2 (D4H) - Alterdalens IF (D4H) 2 - 4 LF Arena
2017-03-26 12:30 118002515 Skogså IF - Bodens BK FF U19 3 - 0 Boden Arena
2017-03-26 14:00 118002521 IFK Luleå (U17) - Jokkmokks SK (U17) 2 - 4 Tunavallens IP
2017-03-26 14:00 118002524 Piteå IF DFF (F19) - Storfors AIK (D1D) LF Arena
2017-03-26 16:15 118002465 Munksund Skuthamn SK(D4H) - Byske IF 2 - 4 LF Arena
2017-04-01 12:00 118002522 IFK Luleå (U17) - Sunderby SK (U17) 0 - 3 Arcushallen
2017-04-01 13:00 118002519 Bodens BK FF (D2H) - TP47 1 - 0 Boden Arena
2017-04-01 14:00 118002463 Piteå IF FF (D2H) - IFK Luleå (D1H) LF Arena
2017-04-01 14:00 118002489 Notvikens IK 2 (D3D) - FC Norrsken (D3D) Tunavallens IP
2017-04-01 15:30 118001035 Svartbjörnsbyns IF (D5H) - Polcirkeln/Svanstein FF (D5H) Inst. Boden Arena
2017-04-01 15:30 118002539 Svartbjörnsbyns IF (D5H) - Hedens IF (D3H) 1 - 3 Boden Arena
2017-04-01 16:00 118002529 Luleå SK (U17) - Bergnäsets AIK (U19) Tunavallens IP
2017-04-02 10:00 118002478 Unbyns IF (D5H) - Vittjärvs IK (D5H) 1 - 0 Boden Arena
2017-04-02 10:00 118002482 Storfors AIK 2 (D5H) - Öjeby IF 2 (D5H) Inst. LF Arena
2017-04-02 12:00 118001032 Alviks IK (D1D) - Sunnanå SK (D1D) 5 - 0 Arcushallen
2017-04-02 14:00 118002538 Norrbotten (F02) - Bergnäsets AIK (D2D) Tunavallens IP
2017-04-02 14:30 118002525 Piteå IF DFF (F19) - Sunnanå SK (F19) LF Arena
2017-04-02 15:00 118002470 Bodens BK FF U19 - IFK Luleå (U19) 2 - 4 Boden Arena
2017-04-02 16:45 118002498 Piteå IF FF 2 (D4H) - Infjärdens SK (D4H) LF Arena
2017-04-02 18:00 118002471 Ersnäs IF (D4H) - Skogså IF (D4H) Inst. Arcushallen
2017-04-02 18:00 118002536 Brändöns IF - Skogså IF 0 - 2 Arcushallen
2017-04-02 19:00 118002537 Alterdalens IF (D4H) - Sikfors SK (D5H) 5 - 1 LF Arena
2017-04-08 10:00 118002512 Lira BK (D5H) - Övertorneå SK (D4H) 4 - 2 Tunavallens IP
2017-04-08 10:00 118002534 Bodens BK FF U19 - Vittjärvs IK (D5H) 8 - 2 Boden Arena
2017-04-08 14:00 118002472 Ersnäs IF (D4H) - Luleå SK (D4H) Inst. Tunavallen
2017-04-08 14:00 118002490 Notvikens IK (D1D) - Storfors AIK (D1D) Inst. Tunavallens IP
2017-04-08 14:00 118002514 IFK Arvidsjaur (D4H) - Älvsby IF (D5H) 2 - 0 Ringelvallens IP
2017-04-08 14:00 118002526 Piteå IF DFF (F19) - Notvikens IK (D1D) Inst. LF Arena
2017-04-08 14:00 118002544 Piteå IF (F-19) - Notvikens IK 2 (D3D) 0 - 6 LF Arena
2017-04-08 16:00 118002543 Luleå SK (U17) - Alviks IK (utveckl. lag) Inst. Åkevallen
2017-04-09 11:45 118002499 Piteå IF FF 2 (D4H) - Bodens BK FF (D4H) 1 - 0 LF Arena
2017-04-09 12:30 118002464 Skogså IF - IFK Råneå (D5H) Inst. Boden Arena
2017-04-09 12:30 118002531 Skogså IF - Unbyns IF (D5H) 4 - 1 Boden Arena
2017-04-09 15:00 118002540 Norrbottens FF P02 - Luleå SK (U17) 4 - 2 Hertsö IP
2017-04-09 15:00 118002541 Storfors AIK 2 (D5H) - Svensby SK Hedens IP Storfors
2017-04-09 15:00 118002545 Assi IF - Pol/Svanstein FF Billerud Korsnäs Arena
2017-04-09 15:00 118002546 Bodens BK FF (U19) - Bergnäsets AIK (U19) 2 - 3 Boden Arena
2017-04-17 14:00 118002548 IFK Kalix - Luleå SK (D4H) 5 - 3 Furuvallen
2017-04-17 17:00 118002491 Notvikens IK (D3H) - Alviks IK(D4H) 3 - 1 Tunavallens IP
2017-04-22 12:30 118002547 Svartbjörnsbyns IF - Jokkmokks SK Inst. Boden Arena
2017-04-22 12:30 118002558 Svartbjörnsbyns IF (D5H) - IFK Luleå (U17) Boden Arena
2017-04-23 10:00 118002551 Bodens BK FF (U19) - Harads IF (D4H) 0 - 3 Boden Arena
2017-04-23 12:00 118002550 Infjärdens SK (D4H) - Öjeby IF (D4H) LF Arena
2017-04-23 12:30 118002556 Svensby SK - Piteå IF FF (U17) Heden/Storfors
2017-04-23 14:00 118002552 Ersnäs IF (D4H) - Ohtana/Aapua FF (D4H) 1 - 4 Liko Arena
2017-04-23 15:00 118002530 Bergnäsets AIK (D4H) - Jokkmokks SK (D4H) Inst. Bergsvallen
2017-04-23 15:00 118002542 Storfors AIK 2 - Älvsby IF (D5H) Hedens IP Storfors
2017-04-23 17:00 118002492 Notvikens IK 2 (D3D) - Alviks IK (D4D) Tunavallens IP
2017-04-23 17:30 118002500 Piteå IF FF 2 (D4H) - IFK Luleå ((D4H)) 4 - 3 LF Arena
2017-04-25 19:00 118002532 Älvsby IF (D5H) - Alviks IK (D4H) 2 - 4 Älvåkra IP
2017-04-26 19:30 118002561 Notvikens IK 2 (D3D) - Assi IF (D2D) 3 - 2 Tunavallens IP
2017-04-28 18:30 118002501 Piteå IF FF 2 (D4H) - Lillpite IF (D4H) 2 - 1 LF Arena
2017-04-28 19:00 118002479 Alviks IK (D4H) - Unbyns IF (D5H) 4 - 2 Liko Arena
2017-04-28 19:00 118002560 Infjärdens SK Division 4 Damer - Blåsmarks SK 7 - 1 Björklunda
2017-04-29 11:00 118002555 IFK Luleå (U17) - Bodens BK FF U17 6 - 0 Skogsvallen
2017-04-29 13:00 118002549 Bodens BK FF (U19) - Älvsby IF Björknäsvallen
2017-04-29 14:00 118002493 Luleå SK (D4H) - Piteå IF FF 2 (D4H) Inst. Hertsö IP
2017-04-29 14:00 118002564 Luleå SK (D4H) - IFK Luleå ((D4H)) 1 - 2 Hertsö IP
2017-04-29 14:00 118002565 Ohtana/Aapua FF (D4H) - Övertorneå SK (D4H) 5 - 5 Riavallen
2017-04-29 17:00 118002562 Storfors AIK (D4D) - Infjärdens SK Division 4 Damer 1 - 10 Hedens IP Storfors
2017-04-30 12:30 118002557 Svensby SK - Storfors AIK 2 (D5H) Heden/Storfors
2017-04-30 13:00 118002554 Bergnäsets AIK (D5H) - Vitå BK Bergsvallen
2017-04-30 14:00 118002563 Bodens BK FF U17 - Sunderby SK (U17) Boden Arena
2017-05-02 18:00 118002553 Gammelgårdens IF (D2D) - TP47 Furuvallen
2017-05-04 19:00 118002533 Älvsby IF (D5H) - Sikfors SK (D5H) Inst. Älvåkra IP
2017-05-04 19:00 118002559 Älvsby IF (D5H) - Alviks IK (D4H)
2017-05-07 20:00 118002566 Storfors AIK (U17) - Piteå IF FF (U17) Hedens IP Storfors
2017-05-14 14:30 118002567 Norrbottens FF P02 - IFK Kalix (U19) 2 - 3 Råneå IP
2017-06-18 14:30 118002569 Norrbottens FF P02 - Bodens BK FF U19 7 - 1 Olympia, Heden
2017-07-01 14:00 118002571 IFK Luleå - Bergnäsets AIK (D5H) 4 - 0 Skogsvallen
2017-07-02 12:00 118002573 IFK Luleå (U19) - Team TG FF 2 2 - 0 Skogsvallen
2017-07-17 18:00 118002574 Notvikens IK 2 - Arjeplogs SK Tunavallens IP
2017-07-22 13:00 118002575 Piteå IF FF (D2H) - Storfors AIK (D3H) LF Arena
2017-07-23 17:30 118002572 Piteå IF FF 2 - Luleå SK (D4H) 1 - 5 LF Arena
2017-07-25 18:30 118002576 Storfors AIK (D3H) - Lyngen/Karnes IL Hedens IP Storfors
2017-07-26 18:30 118002579 Alterdalens IF (D4H) - Storfors AIK 2 (D5H) 4 - 6 Holma
2017-07-26 19:00 118002577 Vitå BK (D5H) - Luleå SK 2 (D5H) 2 - 3 Vitå IP
2017-07-27 19:30 118002580 Alviks IK (utveckl. lag) - IFK Luleå Liko Arena
2017-07-28 19:00 118002578 Vitå BK (D5H) - Gammelstads IF (D5H) 6 - 3 Vitå IP
2017-08-05 14:00 118002568 Piteå IF DFF - IK Grand Bodö 5 - 2 Älvåkra IP
2017-08-12 14:00 118002570 Piteå IF DFF - Norrbotten (P01) LF Arena