Spelprogram - Div 2 N Norrland N Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assi IF 2 Lennart Vikström 0706378254 Vit, Grön, Vit
Bergnäsets AIK Josephine Ekstrand 0735298168 Vit, Grön, Vita
Gammelgårdens IF Roger Persson 092325256 0705110314 Röd, Röd
Gammelstads IF Tomas Näsberg 0705550147 Grön/vit, Svart, Grön
Infjärdens SK Josef Hedlund 0705848173 Gul/Svart/Svart
Kiruna FF Hans Björnström 098082483 0705400318 röd, röd, vit
Kågedalens AIF Tony Boman 091031013 0706512060 Svart/Svart/svart
Myckle IK Peter Dahlberg 0703101744 Gul, Svart, gul
Piteå IF DFF 2 Peter Sundström 0702409873
Trångfors IF Per Aronsson 092110349 0705936666 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-22 13:00 110200005 Kiruna FF - Bergnäsets AIK 3 - 0 Lombia IP
Maj
2017-05-06 13:00 110200002 Gammelgårdens IF - Infjärdens SK 0 - 4 Furuvallen
2017-05-06 14:30 110200004 Kågedalens AIF - Gammelstads IF 4 - 0 Skogsvallen IP
2017-05-06 16:00 110200001 Trångfors IF - Myckle IK 0 - 7 Björknäsvallen
2017-05-06 16:00 110200003 Assi IF 2 - Piteå IF DFF 2 8 - 2 Billerud Korsnäs Arena
2017-05-13 13:00 110200006 Bergnäsets AIK - Kågedalens AIF 0 - 5 Bergsvallen
2017-05-13 15:00 110200010 Myckle IK - Kiruna FF 1 - 1 Norrvalla IP
2017-05-14 14:45 110200008 Piteå IF DFF 2 - Gammelgårdens IF 0 - 1 LF Arena
2017-05-14 17:00 110200009 Infjärdens SK - Trångfors IF 2 - 0 LF Arena
2017-05-16 19:45 110200007 Gammelstads IF - Assi IF 2 0 - 2 Gammelstads IP
2017-05-20 13:00 110200012 Gammelgårdens IF - Gammelstads IF 5 - 0 Furuvallen
2017-05-20 13:00 110200013 Assi IF 2 - Bergnäsets AIK 2 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2017-05-20 15:00 110200014 Kågedalens AIF - Kiruna FF 3 - 3 Norrvalla IP
2017-05-20 16:00 110200011 Trångfors IF - Piteå IF DFF 2 4 - 4 Björknäsvallen
2017-05-21 17:30 110200015 Infjärdens SK - Myckle IK 2 - 0 LF Arena
2017-05-23 19:00 110200017 Bergnäsets AIK - Gammelgårdens IF 0 - 2 Bergsvallen
2017-05-25 13:45 110200019 Piteå IF DFF 2 - Infjärdens SK 1 - 5 LF Arena
2017-05-28 15:30 110200016 Kiruna FF - Assi IF 2 3 - 0 Lombia IP
2017-05-28 19:45 110200018 Gammelstads IF - Trångfors IF 0 - 1 Gammelstads IP
2017-05-31 19:00 110200021 Trångfors IF - Bergnäsets AIK 1 - 0 Björknäsvallen
Juni
2017-06-01 19:45 110200025 Infjärdens SK - Gammelstads IF 9 - 0 IVAB Arena
2017-06-03 15:00 110200024 Piteå IF DFF 2 - Kiruna FF 0 - 2 LF Arena
2017-06-06 13:00 110200022 Gammelgårdens IF - Myckle IK 1 - 0 Furuvallen
2017-06-06 13:00 110200023 Assi IF 2 - Kågedalens AIF 1 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2017-06-06 16:00 110200043 Gammelstads IF - Kiruna FF 0 - 4 Gammelstads IP
2017-06-10 14:00 110200026 Kågedalens AIF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Sportfältet Kåge
2017-06-10 14:00 110200030 Myckle IK - Assi IF 2 1 - 2 Rickvalla IP
2017-06-11 15:00 110200027 Kiruna FF - Trångfors IF 4 - 0 Lombia IP
2017-06-13 19:45 110200029 Gammelstads IF - Piteå IF DFF 2 0 - 5 Gammelstads IP
2017-06-18 13:00 110200031 Trångfors IF - Kågedalens AIF 1 - 1 Trångfors IP
2017-06-18 13:00 110200033 Gammelstads IF - Myckle IK 0 - 6 Gammelstads IP
2017-06-18 16:00 110200035 Infjärdens SK - Kiruna FF 4 - 2 IVAB Arena
2017-06-19 19:00 110200032 Gammelgårdens IF - Assi IF 2 1 - 1 Gammelgårdens IP
2017-06-21 19:00 110200040 Myckle IK - Piteå IF DFF 2 8 - 2 Rickvalla IP
2017-06-21 19:30 110200037 Kågedalens AIF - Infjärdens SK 2 - 4 Kågedalens IP
2017-06-22 19:00 110200038 Kiruna FF - Gammelgårdens IF 4 - 0 Lombia IP
2017-06-22 19:45 110200039 Bergnäsets AIK - Gammelstads IF 1 - 3 Bergsvallen
2017-06-22 20:00 110200036 Assi IF 2 - Trångfors IF 4 - 3 Billerud Korsnäs Arena
2017-06-26 19:00 110200045 Infjärdens SK - Assi IF 2 2 - 4 IVAB Arena
2017-06-28 19:00 110200041 Trångfors IF - Gammelgårdens IF 2 - 2 Trångfors IP
2017-06-28 19:30 110200042 Bergnäsets AIK - Myckle IK 0 - 4 Bergsvallen
2017-06-28 19:30 110200044 Piteå IF DFF 2 - Kågedalens AIF 4 - 1 LF Arena
Juli
2017-07-04 19:00 110200020 Myckle IK - Kågedalens AIF 2 - 3 Rickvalla IP
2017-07-26 19:00 110200034 Piteå IF DFF 2 - Bergnäsets AIK 4 - 1 LF Arena
2017-07-26 19:00 110200047 Assi IF 2 - Infjärdens SK 2 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2017-07-29 14:00 110200050 Myckle IK - Bergnäsets AIK 3 - 0 Rickvalla IP
2017-07-31 19:30 110200046 Gammelgårdens IF - Trångfors IF 1 - 1 Gammelgårdens IP
2017-07-31 19:30 110200048 Kågedalens AIF - Piteå IF DFF 2 3 - 5 Kågedalens IP
Augusti
2017-08-03 19:00 110200028 Bergnäsets AIK - Infjärdens SK 0 - 1 Bergsvallen
2017-08-03 19:00 110200051 Trångfors IF - Assi IF 2 1 - 3 Trångfors IP
2017-08-05 13:00 110200049 Kiruna FF - Gammelstads IF 7 - 0 Lombia IP
2017-08-08 19:00 110200055 Infjärdens SK - Kågedalens AIF 4 - 2 IVAB Arena
2017-08-08 19:30 110200054 Piteå IF DFF 2 - Myckle IK 1 - 5 LF Arena
2017-08-08 19:45 110200053 Gammelstads IF - Bergnäsets AIK 0 - 1 Gammelstads IP
2017-08-09 19:00 110200052 Gammelgårdens IF - Kiruna FF 0 - 2 Gammelgårdens IP
2017-08-12 13:00 110200057 Kågedalens AIF - Trångfors IF 3 - 1 Kågedalens IP
2017-08-12 14:00 110200060 Myckle IK - Gammelstads IF 1 - 0 Rickvalla IP
2017-08-13 15:00 110200058 Kiruna FF - Infjärdens SK 0 - 1 Lombia IP
2017-08-13 18:00 110200056 Assi IF 2 - Gammelgårdens IF 0 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2017-08-14 19:00 110200059 Bergnäsets AIK - Piteå IF DFF 2 2 - 4 Bergsvallen
2017-08-19 13:00 110200061 Trångfors IF - Kiruna FF 1 - 1 Trångfors IP
2017-08-19 13:00 110200062 Gammelgårdens IF - Kågedalens AIF 0 - 3 Gammelgårdens IP
2017-08-19 13:00 110200063 Assi IF 2 - Myckle IK 0 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2017-08-20 16:00 110200065 Infjärdens SK - Bergnäsets AIK 11 - 1 IVAB Arena
2017-08-24 19:30 110200064 Piteå IF DFF 2 - Gammelstads IF 7 - 1 LF Arena
2017-08-26 14:00 110200066 Kågedalens AIF - Assi IF 2 2 - 3 Kågedalens IP
2017-08-26 14:00 110200070 Myckle IK - Gammelgårdens IF 6 - 0 Rickvalla IP
2017-08-27 15:00 110200067 Kiruna FF - Piteå IF DFF 2 2 - 5 Lombia IP
2017-08-29 18:30 110200068 Bergnäsets AIK - Trångfors IF 1 - 3 Bergsvallen
2017-08-29 19:45 110200069 Gammelstads IF - Infjärdens SK 0 - 8 Gammelstads IP
September
2017-09-02 13:00 110200072 Gammelgårdens IF - Bergnäsets AIK 3 - 2 Gammelgårdens IP
2017-09-02 13:00 110200074 Kågedalens AIF - Myckle IK 1 - 3 Kågedalens IP
2017-09-02 16:00 110200071 Trångfors IF - Gammelstads IF 2 - 1 Trångfors IP
2017-09-02 16:00 110200073 Assi IF 2 - Kiruna FF 2 - 0 Billerud Korsnäs Arena
2017-09-02 16:00 110200075 Infjärdens SK - Piteå IF DFF 2 8 - 2 IVAB Arena
2017-09-08 19:00 110200077 Bergnäsets AIK - Assi IF 2 1 - 4 Bergsvallen
2017-09-09 14:00 110200080 Myckle IK - Infjärdens SK 1 - 3 Rickvalla IP
2017-09-09 17:15 110200076 Kiruna FF - Kågedalens AIF 1 - 3 Lombia IP
2017-09-12 19:30 110200079 Piteå IF DFF 2 - Trångfors IF 2 - 1 LF Arena
2017-09-12 19:45 110200078 Gammelstads IF - Gammelgårdens IF 1 - 1 Gammelstads IP
2017-09-16 13:00 110200082 Gammelgårdens IF - Piteå IF DFF 2 4 - 1 Gammelgårdens IP
2017-09-16 13:00 110200083 Assi IF 2 - Gammelstads IF 10 - 1 Billerud Korsnäs Arena
2017-09-16 13:00 110200084 Kågedalens AIF - Bergnäsets AIK 6 - 5 Norrvalla IP
2017-09-16 15:00 110200085 Kiruna FF - Myckle IK 1 - 2 Lombia IP
2017-09-16 16:00 110200081 Trångfors IF - Infjärdens SK 0 - 5 Trångfors IP
2017-09-23 16:00 110200086 Bergnäsets AIK - Kiruna FF 2 - 4 Bergsvallen
2017-09-23 16:00 110200087 Gammelstads IF - Kågedalens AIF 0 - 5 Gammelstads IP
2017-09-23 16:00 110200088 Piteå IF DFF 2 - Assi IF 2 3 - 3 LF Arena
2017-09-23 16:00 110200089 Infjärdens SK - Gammelgårdens IF 6 - 0 IVAB Arena
2017-09-23 16:00 110200090 Myckle IK - Trångfors IF 4 - 0 Skogsvallen IP