Spelprogram - Div 1 Norrland, damer

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-22 12:30 Storfors AIK - Notvikens IK 0 - 7 82 Hedens IP Storfors
2017-04-22 14:00 IFK Timrå - Umedalens IF 2 - 3 40 Timrå IP Konstgräs
2017-04-22 15:00 IFK Östersund - AFC Luleå 3 - 2 101 Jämtkraft Arena
2017-04-22 16:00 Själevads IK - Morön BK 0 - 3 112 Själevads IP A-Plan
2017-04-23 14:00 Sunnanå SK - Alviks IK 4 - 2 255 Electrolux Home Arena
2017-04-23 15:00 Mariehem SK - Team TG FF 0 - 1 69 MSK Arena
2017-04-29 12:00 Alviks IK - IFK Timrå 2 - 5 65 Liko Arena
2017-04-29 14:00 AFC Luleå - Mariehem SK 0 - 1 Skogsvallen
2017-04-29 14:00 Team TG FF - Sunnanå SK 4 - 2 103 Umeå Energi Arena SOL
2017-04-29 14:00 Umedalens IF - Själevads IK 3 - 1 46 Umedalens IP
2017-04-29 15:00 Morön BK - Storfors AIK 8 - 0 77 Skogsvallen IP
2017-04-30 12:30 Notvikens IK - IFK Östersund 3 - 1 88 Tunavallen
Maj
2017-05-06 12:00 IFK Östersund - Morön BK 1 - 4 109 Jämtkraft Arena
2017-05-06 12:30 Storfors AIK - Själevads IK 1 - 0 52 Hedens IP Storfors
2017-05-06 14:00 IFK Timrå - Team TG FF 0 - 6 120 Timrå IP Konstgräs
2017-05-06 14:00 Sunnanå SK - AFC Luleå 5 - 2 147 Electrolux Home Arena
2017-05-06 14:00 Alviks IK - Umedalens IF 1 - 0 50 Liko Arena
2017-05-06 15:00 Mariehem SK - Notvikens IK 1 - 2 54 MSK Arena
2017-05-13 13:00 Notvikens IK - Sunnanå SK 1 - 0 100 Tunavallen
2017-05-13 13:00 AFC Luleå - IFK Timrå 2 - 0 65 Skogsvallen
2017-05-13 14:00 Själevads IK - IFK Östersund 4 - 0 65 Själevads IP A-Plan
2017-05-13 14:00 Team TG FF - Alviks IK 5 - 2 70 Umeå Energi Arena SOL
2017-05-13 14:00 Umedalens IF - Storfors AIK 4 - 2 52 Umedalens IP
2017-05-13 15:00 Morön BK - Mariehem SK 0 - 2 87 Skogsvallen IP
2017-05-18 19:30 Alviks IK - AFC Luleå 2 - 1 69 Liko Arena
2017-05-19 19:00 Sunnanå SK - Morön BK 2 - 2 853 Electrolux Home Arena
2017-05-20 12:00 Notvikens IK - IFK Timrå 1 - 1 83 Tunavallen
2017-05-20 15:00 Mariehem SK - Själevads IK 0 - 1 75 MSK Arena
2017-05-20 16:00 Team TG FF - Umedalens IF 2 - 0 126 Umeå Energi Arena SOL
2017-05-21 13:00 IFK Östersund - Storfors AIK 2 - 3 156 Jämtkraft Arena
2017-05-24 19:00 Notvikens IK - Alviks IK 3 - 0 201 Tunavallen
2017-05-25 14:00 AFC Luleå - Team TG FF 2 - 3 67 Skogsvallen
2017-05-25 15:00 Storfors AIK - Mariehem SK 0 - 2 61 Hedens IP Storfors
2017-05-25 15:00 Själevads IK - Sunnanå SK 1 - 3 150 Själevads IP A-Plan
2017-05-25 15:00 Morön BK - IFK Timrå 3 - 1 146 Skogsvallen IP
2017-05-25 15:00 Umedalens IF - IFK Östersund 1 - 1 64 Umedalens IP
2017-05-28 12:30 Team TG FF - Notvikens IK 1 - 2 70 Umeå Energi Arena SOL
2017-05-28 14:00 Mariehem SK - IFK Östersund 1 - 1 41 MSK Arena
2017-05-28 14:00 AFC Luleå - Umedalens IF 0 - 1 28 Skogsvallen
2017-05-28 14:00 Alviks IK - Morön BK 0 - 4 63 Liko Arena
2017-05-29 19:00 Sunnanå SK - Storfors AIK 6 - 0 187 Electrolux Home Arena
2017-05-30 20:00 IFK Timrå - Själevads IK 1 - 0 37 Timrå IP Konstgräs
Juni
2017-06-03 13:00 IFK Östersund - Sunnanå SK 0 - 3 65 Länsförsäkringar AC 1
2017-06-03 15:00 IFK Timrå - Storfors AIK 5 - 2 Timrå IP Konstgräs
2017-06-03 15:00 Morön BK - Team TG FF 2 - 1 Skogsvallen IP
2017-06-04 16:00 Notvikens IK - AFC Luleå 5 - 0 97 Tunavallen
2017-06-06 14:00 Umedalens IF - Mariehem SK 0 - 2 45 Umedalens IP
2017-06-06 15:00 Själevads IK - Alviks IK 2 - 3 84 Själevads IP A-Plan
2017-06-10 14:00 IFK Timrå - IFK Östersund 2 - 1 35 Timrå IP Konstgräs
2017-06-11 13:00 Team TG FF - Själevads IK 3 - 0 32 Umeå Energi Arena SOL
2017-06-11 14:00 Notvikens IK - Umedalens IF 5 - 1 127 Tunavallen
2017-06-11 14:00 AFC Luleå - Morön BK 2 - 2 17 Skogsvallen
2017-06-11 14:00 Alviks IK - Storfors AIK 0 - 1 240 Liko Arena
2017-06-11 17:00 Sunnanå SK - Mariehem SK 2 - 0 Electrolux Home Arena
2017-06-17 14:00 Mariehem SK - IFK Timrå 1 - 3 27 MSK Arena
2017-06-17 15:00 Själevads IK - AFC Luleå 1 - 2 195 Själevads IP A-Plan
2017-06-18 13:00 IFK Östersund - Alviks IK 3 - 2 80 Länsförsäkringar AC 1
2017-06-18 14:00 Storfors AIK - Team TG FF 1 - 9 Hedens IP Storfors
2017-06-18 14:00 Morön BK - Notvikens IK 3 - 2 Skogsvallen IP
2017-06-18 16:00 Sunnanå SK - Umedalens IF 2 - 0 172 Electrolux Home Arena
2017-06-25 14:00 IFK Timrå - Sunnanå SK 1 - 2 Timrå IP Konstgräs
2017-06-25 15:00 Alviks IK - Mariehem SK 2 - 2 47 Liko Arena
2017-06-25 16:00 Notvikens IK - Själevads IK 6 - 0 53 Tunavallen
2017-06-25 18:00 Umedalens IF - Morön BK 0 - 6 68 Umedalens IP
2017-06-25 18:00 Team TG FF - IFK Östersund 5 - 0 55 Umeå Energi Arena SOL
2017-06-26 19:30 AFC Luleå - Storfors AIK 4 - 0 53 Skogsvallen
2017-06-29 19:00 Sunnanå SK - Team TG FF 3 - 2 Electrolux Home Arena
Juli
2017-07-01 14:00 Mariehem SK - AFC Luleå 1 - 3 47 MSK Arena
2017-07-01 14:00 Själevads IK - Umedalens IF 1 - 0 Själevads IP A-Plan
2017-07-02 12:00 IFK Östersund - Notvikens IK 0 - 3 81 Jämtkraft Arena
2017-07-02 13:00 IFK Timrå - Alviks IK 0 - 3 52 Timrå IP Konstgräs
2017-07-03 19:30 Storfors AIK - Morön BK 0 - 6 83 Hedens IP Storfors
2017-07-29 14:00 Alviks IK - Sunnanå SK 0 - 2 71 Liko Arena
2017-07-30 14:00 AFC Luleå - IFK Östersund 2 - 1 43 Skogsvallen
2017-07-30 14:00 Umedalens IF - IFK Timrå 3 - 2 47 Umedalens IP
2017-07-30 15:00 Morön BK - Själevads IK 1 - 1 146 Skogsvallen IP
2017-07-31 19:30 Notvikens IK - Storfors AIK 6 - 1 161 Tunavallen
Augusti
2017-08-01 19:30 Team TG FF - Mariehem SK 6 - 0 100 Umeå Energi Arena SOL
2017-08-05 13:00 Notvikens IK - Mariehem SK 3 - 0 110 Tunavallen
2017-08-05 14:00 Själevads IK - Storfors AIK 10 - 0 115 Själevads IP A-Plan
2017-08-05 14:00 AFC Luleå - Sunnanå SK 1 - 1 29 Skogsvallen
2017-08-05 14:00 Umedalens IF - Alviks IK 0 - 2 46 Umedalens IP
2017-08-05 15:00 Morön BK - IFK Östersund 7 - 0 47 Skogsvallen IP
2017-08-05 15:00 Team TG FF - IFK Timrå 7 - 0 Umeå Energi Arena SOL
2017-08-12 13:00 Storfors AIK - Umedalens IF 0 - 2 85 Hedens IP Storfors
2017-08-12 14:00 Sunnanå SK - Notvikens IK 1 - 2 105 Electrolux Home Arena
2017-08-12 14:00 Alviks IK - Team TG FF 3 - 2 23 Liko Arena
2017-08-12 15:00 Mariehem SK - Morön BK 0 - 1 MSK Arena
2017-08-12 16:00 IFK Timrå - AFC Luleå 4 - 1 63 Timrå IP Konstgräs
2017-08-12 16:00 IFK Östersund - Själevads IK 2 - 0 80 Jämtkraft Arena
2017-08-17 19:30 AFC Luleå - Alviks IK 0 - 1 Skogsvallen
2017-08-19 15:00 Själevads IK - Mariehem SK 2 - 0 57 Själevads IP A-Plan
2017-08-20 12:00 IFK Timrå - Notvikens IK 1 - 2 65 Timrå IP Konstgräs
2017-08-20 13:00 Storfors AIK - IFK Östersund 2 - 3 Hedens IP Storfors
2017-08-20 18:00 Umedalens IF - Team TG FF 0 - 2 87 Umedalens IP
2017-08-21 19:00 Morön BK - Sunnanå SK 0 - 1 728 Skogsvallen IP
2017-08-24 19:30 Alviks IK - Notvikens IK Liko Arena
2017-08-26 14:00 Sunnanå SK - Själevads IK Electrolux Home Arena
2017-08-26 14:00 Mariehem SK - Storfors AIK MSK Arena
2017-08-26 15:00 IFK Timrå - Morön BK Timrå IP Konstgräs
2017-08-26 15:00 Team TG FF - AFC Luleå Umeå Energi Arena SOL
2017-08-26 16:00 IFK Östersund - Umedalens IF Jämtkraft Arena
September
2017-09-02 13:00 Notvikens IK - Team TG FF Tunavallen
2017-09-02 13:30 IFK Östersund - Mariehem SK Jämtkraft Arena
2017-09-02 14:00 Själevads IK - IFK Timrå Själevads IP A-Plan
2017-09-02 14:00 Morön BK - Alviks IK Skogsvallen IP
2017-09-02 14:00 Umedalens IF - AFC Luleå Umedalens IP
2017-09-04 19:00 Storfors AIK - Sunnanå SK Hedens IP Storfors
2017-09-09 13:00 Storfors AIK - IFK Timrå Hedens IP Storfors
2017-09-09 14:00 Sunnanå SK - IFK Östersund Electrolux Home Arena
2017-09-09 14:00 AFC Luleå - Notvikens IK Skogsvallen
2017-09-09 14:00 Team TG FF - Morön BK Umeå Energi Arena SOL
2017-09-09 15:00 Mariehem SK - Umedalens IF MSK Arena
2017-09-09 15:00 Alviks IK - Själevads IK Liko Arena
2017-09-16 14:00 Mariehem SK - Sunnanå SK MSK Arena
2017-09-16 14:00 Storfors AIK - Alviks IK Hedens IP Storfors
2017-09-16 14:00 Umedalens IF - Notvikens IK Umedalens IP
2017-09-16 15:00 Själevads IK - Team TG FF Själevads IP A-Plan
2017-09-16 17:30 IFK Östersund - IFK Timrå Jämtkraft Arena
2017-09-17 15:00 Morön BK - AFC Luleå Skogsvallen IP
2017-09-23 11:30 IFK Timrå - Mariehem SK Timrå IP Konstgräs
2017-09-23 14:00 Notvikens IK - Morön BK Tunavallen
2017-09-23 14:00 AFC Luleå - Själevads IK Skogsvallen
2017-09-24 13:00 Alviks IK - IFK Östersund Liko Arena
2017-09-24 15:00 Team TG FF - Storfors AIK Umeå Energi Arena SOL
2017-09-24 18:00 Umedalens IF - Sunnanå SK Umedalens IP
2017-09-30 14:00 Sunnanå SK - IFK Timrå Electrolux Home Arena
2017-09-30 14:00 Mariehem SK - Alviks IK MSK Arena
2017-09-30 14:00 IFK Östersund - Team TG FF Jämtkraft Arena
2017-09-30 14:00 Storfors AIK - AFC Luleå Hedens IP Storfors
2017-09-30 14:00 Själevads IK - Notvikens IK Själevads IP A-Plan
2017-09-30 14:00 Morön BK - Umedalens IF Skogsvallen IP